Jump to content
Dogomania

Afro - kudłaty ideał! :-) [Uwaga! - kradnie serca na "dzień dobry ;-)]


Mantis

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kpijcie sobie z Mantis, kpijcie :eviltong: A co ja mogę kiedy ten gagatek już dawno sobie taki scenariusz zaplanował? Hę? Od momentu nieudanej adopcji stosuje selekcję naturalną. Cwaniak :diabloti:
I biedna Mantis została w dziurawych skarpetach i świadomością, że trylion razy będzie żałować tej decyzji :evil_lol:

[quote name='Akrum']A masz może wieści jakieś od Szarej Myszki?[/QUOTE]
Mam wszędzie takie zaległości, że aż wstyd, ale niebawem nadrobię, napiszę do Ani. Obiecuję :)

Link to comment
Share on other sites

Afro bezpieczny ma kochający domek a my teraz szukamy domku dla rasowca teriera tybetańskiego , bardzo podobny do Afro . Jeżeli mozecie to miejcie go na uwadze .
a to bazarek dla niego


[url]http://www.dogomania.pl/threads/221006-Na-18-k%C4%99-na-komuni%C4%99-%C5%9Bliczny-talerzyk-serwetki-kartki-z-kukartki-do-20.01-.?p=18386449#post18386449[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']No Mantis, to już drugi raz.. o którym wiem :lol:[/QUOTE]
Przebiegli knuciciele z tych czarnych kudłaczy, nie? ;)

A poważnie... Dafne jest jednym z nielicznych darów od życia/niebios/losu, jak zwał tak zwał, za które dziękuje się o każdej porze dnia i nocy. Taki dobry, mądry duszek :)
A Afro? Afro to Afro :evil_lol: Zaborczy, męczący, kochany. Ot, facet ;)

Idę do Florka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mantis']A poważnie... Dafne jest jednym z nielicznych darów od życia/niebios/losu, jak zwał tak zwał, za które dziękuje się o każdej porze dnia i nocy. Taki dobry, mądry duszek :)
A Afro? Afro to Afro :evil_lol: Zaborczy, męczący, kochany. Ot, facet ;)[/QUOTE]
To u mnie odwrotnie, suka to.. tylko substytut psa :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

O jejuniu... jak dawno nas tu nie było...

Co prawda to było jakiś rok temu, ale nadal mniej więcej tak to wygląda...

[video=youtube_share;AYp_ju32UUg]http://youtu.be/AYp_ju32UUg[/video]

Znaczy ja reżyser i operator... gwiazda number 1 Dafne ustawia, a Afruś nas po prostu kocha :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...