Jump to content
Dogomania

Biogance- opinie


Izabela.S

Recommended Posts

Wczoraj udało mi się zakupić dla mojego pekina odżywkę Biogance. Do tej pory używałam 1All Systems. No i mam porównanie. Po All Systems miał napuszoną sierść, wyglądał jakby był nadmuchany i wielkością jeszcze raz taki.
Po Biogance ma piękną sierść, zero napuszenia, pięknie błyszczy a i podszerstek łatwo uczesać. Jestem zachwycona ;) mam nadzieję, że Santi również :)
A jakie WY macie doświadczenia z tymi kosmetykami? I czy w Polsce jest jakis przedstawiciel tej firmy?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tez miałam okazje zakupic z Biogance na jednej z wystaw Odzywke i Szampon,a takze srodek do rozczesywania koltunow Gliss Liss-rewelacja i Perfum Vaniliowy.Efekty po kapieli i wyczesaniu byly rewelacyjne.;) Moje terrierki wygladały i wygladaja jak laleczki a i klienci sa zadowoleni ;P A szczegolnie jak pokropie po calym zabiegu perfumem vaniliowym.Dystrybutor to World Pets miesci sie w Koleczkowie [url]www.worldpets.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

faktycznie Biogance jest rewelacyjny. Dostałam próbkę od dystrybutora z Wrocławia na wystawie w Nowej Rudzie i po kąpieli włos lśni jak po żadnym z dotychczasowych szamponów. Znalazłam je w sklepie internetowym [url]http://sklep.armaka.com/index.php/ca..._BIOGANCE.html[/url]. Ceny są (jak na tej jakości kosmetyki) umiarkowane a wybór spory.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='hekate811']Hawanko i jak ci się sprawdził ten zestaw? zwłaszcza pod względem wydajności, rozczesywania i zapobieganiu kołtunieiu się?[/QUOTE]
Co do wydajności to wydajny jest :) kołtunów nie mam wcale po tej odżywce włos ładnie sie rozczesuje daje +++ ;)
Zestaw godny polecenia ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hekate811']Dzięki, widać same zachęcająco opinie. Rozcięczałaś szampon z wodą? W jakiej proporcji? Niestety przy gabarytach berneńczyka kosmetyków schodzi dużo więcej, a co mnie niepokoi to zalecane dwukrotne nanoszenie szamponu :roll:[/QUOTE]
Ja szamponu nie rozcieńczam.....jedynie odzywke na oko :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...