Jump to content
Dogomania

W typie Leonbergera koczuje na kopalni.Jest DT, Lenka dalej niewidoczna...


kaja555

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam taką nadzieję :)

możemy spróbować na sedalin, no i przywieżć z powrotem klatkę, przerobić tak, żeby jej już nie rozwaliła

a póki co, to będzie zastępstwo w karmieniu, ale niestety makaron z puszkami i suche, na gotowane sobie musi zasłużyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Lena i tak ma więcej szczęścia niż rozumu - jest DT, a nie ma psa. A ile jest psów, które SĄ, a DT ani widu ani słychu :([/QUOTE]
a moze ona nie wie, ze dt czeka i dlatego tak sie nie daje zlapac - kaja zostaw jej wiadomosc na kartce przy jedzeniu ;)

Link to comment
Share on other sites

to tak zawsze jest, ironia losu, ona nawet ma dwa DT ale nie daje się podejść

rozliczam się, puszki już na mój wyjazd kupione, ale muszę jeszcze 4 dokupić i makaron:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-J94X1-JhE80/TfiM7xdyOlI/AAAAAAAADKM/TNvY8l-FXE0/rachunek-11.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jedyne co widać to takie łapy w błocie jak masz w avatarku :)

ale codziennie jest obviadek zjedzony, wczoraj też zaniosłam wór karmy pod siano i jeszcze drugi dam w poniedziałek, żeby miała co podjadać jak mnie nie będzie od środy

Link to comment
Share on other sites

W Sosnowcu też taki misiek jest.. i w dodatku też na kopalni :-( też właśnie unikający kontaktu z człowiekiem.. tyle ,że tamten jest w typie Mastifa Tybetańskiego . wychudzony do granic możliwości.. kulejący na tylną łapę :-( Widziałam ten wątek wcześniej.. ale nie mogłam przypomnieć sobie jakiej maści jest Lenka.. myślałam,że to ona :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...