Jump to content
Dogomania

Test predyspozycji psa do dogoterapii


Haniah

Recommended Posts

Rozglądam się za pieskiem, który będzie mi towarzyszył w terapii i mam na oku szczenię, już poczyniłam wstępne rozmowy z hodowcą, odwiedziłam całą gromadkę, jak dla mnie bomba, ale ponieważ nie jestem behawiorystą, stąd moje pytanie: może znacie kogoś w na terenie Trójmiasta i okolic, kto zajmuje się tym? Jak droga jest to impreza? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Dodam jeszcze, że fundacja Dogtor, do ktorej się w pierwszej kolejności zwróciłam, niestety nie odpisuje na moje maile, podobnie polecona na ich stronie pani zoopsycholog. Jakies inne opcje? A może sama byłabym w stanie?

Link to comment
Share on other sites

System oceny psich zachowań możesz znaleźć w publikacji S.Corena[I] Dlaczego twój pies zachowuje się w ten sposób[/I]. Jednak wiele aktualnych obserwacji wskazuje, że testowanie szczeniąt nie daje zbyt dokładnego obrazu przyszłej osobowości psa.
„Niektórzy” za tę wątpliwą usługę pobierają 100 zł

Link to comment
Share on other sites

czyli myślisz o psie dłużej siedzącym u hodowcy? u tym wieku to już psiak jest w czasie szkolenia i powoli szykuje się do egzaminu, warto dobrze przemyśleć tą decyzję, bo nie wiadomo czy ten szczeniak, który został to czy się nadaję, no i czy hodowca poświęcił czas na socjalizacje,a jaka to rasa?
może warto poprosić o pomoc kogoś kto zajmuje się kyno/dogoterapią i może coś doradzić, ale dziwne,że się nie odzywają, możne warto osobiście się zwrócić o pomoc do fundacji, bo nieraz z odpisywaniem na maile jest ciężko?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...