Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

Witajcie,
mam wielką prośbę o podesłanie na mojego fotek Szorstka (nie zbyt dużych) i opisu, zamieszczę go na stronie fundacji jeszcze dziś wieczorem.
I druga sprawa Potrzebne są dane tych pseudo właścicieli i jednego świadka chociaż, który zrobi oficjalne zgłoszenie do Nas i potem potwierdzi w sądzie że właściciele porzucili psa i grozili mu śmiercią. Czas najwyższy chyba na to aby dalsze życie pieska choć w niewielkim stopniu opłacili przez odszkodowanie właśnie Byli właściciele.
to nasz mail: [email][email protected][/email]
Strona jest w przebudowie co prawda ale sporo osób wchodzi do nas więc może .... Na dzień dzisiejszy niestety mamy finanse mocno do tyłu i ciągle dzwonią szantażyści, że jeśli się kota czy psa nie weźmie to go zabiją. Tacy ludzie ale parę razy udało nam się wynegocjować. Rozmawianie daje naprawdę niezłe efekty.
Czekam na maila.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='FundacjaKaruna'](...) mam wielką prośbę o podesłanie na mojego fotek Szorstka (nie zbyt dużych) i opisu, zamieszczę go na stronie fundacji jeszcze dziś wieczorem.
I druga sprawa Potrzebne są dane tych pseudo właścicieli i jednego świadka chociaż, który zrobi oficjalne zgłoszenie do Nas i potem potwierdzi w sądzie że właściciele porzucili psa i grozili mu śmiercią. (..) [/QUOTE]
Pobiorę zdjęcia, jedyne, jakie mamy, z 1 strony i prześlę wraz z tekstem ogłoszeniowym.
Nie wierzę natomiast w to, że ktoś stanie na wysokości zadania, poda dane właścicieli, że objawi się świadek chętny zeznawać i, że oficjalnie zgłosić sprawę do Waszej fundacji. Oczywiście, mogę się mylić. Tak, czy owak serdecznie dziękuję za chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, ode mnie 30 stałej.
My w Poznaniu też właśnie dzisiaj od "właścicieli" wyciągałyśmy 6-cio miesięcznego szorściaka, miał czas do jutra :angryy:.
Zapraszam na wątek:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196538-6-miesi%C4%99czny-szor%C5%9Bciak-potrzebuje-DT-DS-na-cito-inaczej-zostanie-u%C5%9Bpiony[/URL]!!!!!!!!![/QUOTE]
Dziękuję bardzo , Aniu :loveu:

[quote name='majqa']Super, że się ruszyło.
Borówko, czy pisałaś do Adama (czy już coś u niego drgnęło autkowo/ pomocowo)? Nie można zapomnieć o kwestii transportowej, czyli kiedy, kto + osobno kasa na paliwo.[/QUOTE]
Tak , Majquś , pisałam , niestety nie dostałam odpowiedzi :roll::-(

[quote name='Marycha35']cholera Boróweczko ja cienko piszczę, ale 10 zł na bank wypiszczę na Szorściuchnę! plus to co z uczelni, jeszcze sępie po znajomkach![/QUOTE]
Dzięki wielkie , Marysiu :):loveu:

[quote name='majqa']Borówko, jak się pojawisz, powysyłaj dane wpłatowe, plizzz. Czasu coraz mniej... :-([/QUOTE]
Jestem , jestem ;)
Niestety miałam tak zawalony dzień ,że sama widziałaś - telefonu nie miałam kiedy odebrać :roll:
Wszyscy PW już dostali z nr konta ,tylko [B]Paros ma zapełnione PW - proszę oczyść ,bo nie mogę Ci wysłać[/B].

[quote name='Romka']Dziewczyny wrzućcie mi konto na PW wpłacę coś jednorazowo...[/QUOTE]]
Dziękuję :loveu:

[quote name='agni']ponadto odezwała się z prośba o konto Asik1 której poleciłam wątek i też chce pomóc grosiwem ale nie wie gdzie ma wpłacić
podałam jej dane z pierwszego postu[/QUOTE]
Również masz PW , przekaż je Asik1 ;)
Dzięki za pomoc :loveu:
[quote name='_Goldenek2']Przepraszam, ale muszę wycofać się z deklaracji. Nie doczytałam, że psiak ma iść do hoteliku SOZ gdzie działa Eliza_sk. Po ostatniej nagonce na kikou ... nie chcę mieć nic wspólnego z tymi osobami. Bardzo mi przykro.... Pisałam już o tym na wątku Żuka. Nie chcę, aby i mnie ścigał Urząd Skarbowy za pomoc psiakom.[/QUOTE]
Oj , szkoda :-(
No ,ale każdy ma swoje poglądy ,racje , nie mi to oceniać.

[quote name='majqa']Hm... Każdy ma wolny wybór.
W moim odczuciu jednak pomoc miała być ukierunkowana na psa, nie na osobę, w tym przypadku Elizę.
Przypomnę, że na psa czeka miejsce, a ów pies na ratunek ma zaledwie niecałe 8 dni przy braku pełni deklaracji i braku opcji transportowej.
Alternatywnego miejsca, na ten moment przynajmniej, brak.
Co więc lepsze? Schowanie dumy w kieszeń i przyczynienie się do uratowania zwierzaka, po czym na spokojnie, zgodnie z wolą wycofanie deklaracji lub jej podtrzymanie na okoliczność zmiany hoteliku, czy w tak palącej okoliczności wycofanie się od razu?[/QUOTE]
Nic dodać ,nic ująć.
[quote name='malibo57']Nie mam ochoty dyskutować z tym punktem widzenia, bo byłaby to dyskusja światopoglądowa, a nie czas i miejsce na to. Mamy uratować życie psu.
Goldenek, przejmuję Twoją deklarację.
Kto jeszcze się wycofuje?[/QUOTE]
Dziękuję bardzo :loveu:

[quote name='ewatonieja']na allegro 315 wejść, chyb z milion innych ogłoszeń i ani jednego telefonu? załamka[/QUOTE]
Ani jednego !!! :placz:
Ja nawet o małe adopcyjne kociaki nie mam telefonów :-(
Nie wiem na prawdę o co chodzi :placz::placz::placz:

[quote name='monika083']ja moge jedynie marne 10zl stalych...jesli piesek juz bedzie w hoteliku to jakis bazarek lub postaram sie wiecej przeslac ,prosze tylko mi przypominac ,bo mam juz troche deklaracji i sie gubie..[/QUOTE]
Dziękuję , Monisiu :)

[quote name='Angcocker']Wysłałam na podany w pierwszym poście adres propozycję bazarku. Otrzymałam maila zawierającego twierdzącą odpowiedź. Pchnęłam już listę rzeczy ( w sumie wyszło 25 zaproponowanych pozycji). Zdjęcia zrobię jutro, bo o tej porze warunki oświetleniowe nie takie, jak trzeba.[/QUOTE]
Właśnie odebrałam maila - super , bardzo się cieszę ! :multi:
Czekam w takim razie na foto ;)

[quote name='Marycha35']hej hej Boróweczko daj głos w sprawie!!! rozesłałam wątek do znajomych i wiem, że jedna osoba ma kogoś kto intensywnie szuka psa dla mamy....czekam z niecierpliwością na wieści, choć to pewnie za dużo szczęściora by było. Ale może ??? Oczywiście jak coś drę się tu odrazu:) Boró a Tyś gdzie się zapadła kobiecino?????;)[/QUOTE]
Ooo...ale super by było , gdyby był już DS.
Jestem , jestem już ;)

[quote name='majqa']Wczoraj dzwoniłam do Borówki, nie odebrała ale odezwała się na gg więc wyjaśniłam, że niepokoiłam telefonem, by weszła na wątek, porozsyłała konto, przepatrzyła i pozbierała deklaracje. Sądziłam, że weszła. :-( Coś rzeczywiście musiało się zadziać... Cóż możemy zrobić innego poza czekaniem?[/QUOTE]
Nic się nie dzieje ,na szczęście.
To tylko brak czasu :-(

[quote name='FundacjaKaruna']Witajcie,
mam wielką prośbę o podesłanie na mojego fotek Szorstka (nie zbyt dużych) i opisu, zamieszczę go na stronie fundacji jeszcze dziś wieczorem.
I druga sprawa Potrzebne są dane tych pseudo właścicieli i jednego świadka chociaż, który zrobi oficjalne zgłoszenie do Nas i potem potwierdzi w sądzie że właściciele porzucili psa i grozili mu śmiercią. Czas najwyższy chyba na to aby dalsze życie pieska choć w niewielkim stopniu opłacili przez odszkodowanie właśnie Byli właściciele.
to nasz mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Strona jest w przebudowie co prawda ale sporo osób wchodzi do nas więc może .... Na dzień dzisiejszy niestety mamy finanse mocno do tyłu i ciągle dzwonią szantażyści, że jeśli się kota czy psa nie weźmie to go zabiją. Tacy ludzie ale parę razy udało nam się wynegocjować. Rozmawianie daje naprawdę niezłe efekty.
Czekam na maila.[/QUOTE]
Już ślę maila ! :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']może ci co dostali numer konta prawidłowy i wystarczające dane do zrobienia przelewu podzielą się z innymi ?
Ola ty masz włąsne konto czy to kogoś pełnoletniego z twojej rodziny?[/QUOTE]
Dobry pomysł! Mam nadzieję, że Borówka nie będzie miała nic przeciwko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']Przelew zrobiony, mam nadzieję, że dojdzie bez problemów (ostatnio nie doszedł, nie wiem czemu...). Proszę o potwierdzenie jak tylko dojdzie ;)[/QUOTE]
Ok , jak dojdzie dam znać na privie ;)

[quote name='agusiazet']Borówko, ja muszę mieć Twoje dane do przelew i coś ten podany numer konta ma za dużo cyfr![/QUOTE]
Podałam Ci już ;)

[quote name='Szarotka']Tez potrzebuje nr. konta, bo pare osob do mnie pisalo i sa chetni przeslac pieniadze.[/QUOTE]
Już wysyłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FundacjaKaruna']Jeszcze jedno pytanie, czy gdyby coś się nam udało i znalazłby się dom w Warszawie, to czy jest szansa na transport?[/QUOTE]
Płatny? Bezpłatny?
Jeśli to drugie (z oczywistością, czyli przeznaczeniem pieniążków na karmę, kastrację, szczepienia, odrobaczenie i ewentualne inne sprawy związane ze zdrowiem) to zebrane pieniążki musiałyby pójść na cele ujęte w nawiasie i transport. Może jeszcze coś więcej uda się zebrać. Jeszcze jest parę dni.

Link to comment
Share on other sites

Boróweczko ja też nr dostałam, zaraz robię przelew, niestety zero wieści od tej mojej znajomej znajomej, fundacja o ile wiem to też od niej:) Uważam, że byłoby cudnie wyegzekwować od tych podlców pieniądze i ukarać ich za takie podejście do Misia. A tak przy okazji to już wiem Aleksandro czemuś Boróweczka;) działamy w sprawie gałganka dalej, co z tym transportem??? Ja mam auto, ale właśnie zaczęłam pracę więc od ponie do piątku od 8 do 19 jestem ugotowana, jak coś to weekand zostaje:) Gdyby tylko domek był to walimy jak w dym z psiurem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...