Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

[quote name='_Goldenek2']Przepraszam, ale muszę wycofać się z deklaracji. Nie doczytałam, że psiak ma iść do hoteliku SOZ gdzie działa Eliza_sk. Po ostatniej nagonce na kikou ... nie chcę mieć nic wspólnego z tymi osobami. Bardzo mi przykro.... Pisałam już o tym na wątku Żuka. Nie chcę, aby i mnie ścigał Urząd Skarbowy za pomoc psiakom.[/QUOTE]
Nie mam ochoty dyskutować z tym punktem widzenia, bo byłaby to dyskusja światopoglądowa, a nie czas i miejsce na to. Mamy uratować życie psu.
Goldenek, przejmuję Twoją deklarację.
Kto jeszcze się wycofuje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']Mialam podobne pw. od innej osoby, wiec moze znalezc inne miejsce ??[/QUOTE]

Oczywiście, jeśli inne miejsce to tak.

A odnosnie światopogladu to nie dyskutujmy. Eliza się jakoś nie martwi skąd kikou weżmie prawie 1000 zł i straszy Ją Urzędem Skarbowym... Nie martwi się o tysiące psów z dogomanii....:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']
A odnosnie światopogladu to nie dyskutujmy. Eliza się jakoś nie martwi skąd kikou weżmie prawie 1000 zł i straszy Ją Urzędem Skarbowym... Nie martwi się o tysiące psów z dogomanii....:angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]
Przepraszam, nie będę się teraz przebijać przez następną kontrowersyjną sprawę. Wprawdzie jest to wątek Szorstka, ale zapytam, gdzie się podziało te 1000 zł? To jakiś dług? Nadpłata?
To tak z ciekawości.
Nadal czekam na info, kto jeszcze się wycofuje?
Szorstek nie ma czasu.
P.S.
O jakich tysiącach psów wspominasz w kontekście Kikou i Elizy?!

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam na podany w pierwszym poście adres propozycję bazarku. Otrzymałam maila zawierającego twierdzącą odpowiedź. Pchnęłam już listę rzeczy ( w sumie wyszło 25 zaproponowanych pozycji). Zdjęcia zrobię jutro, bo o tej porze warunki oświetleniowe nie takie, jak trzeba.

Link to comment
Share on other sites

hej hej Boróweczko daj głos w sprawie!!! rozesłałam wątek do znajomych i wiem, że jedna osoba ma kogoś kto intensywnie szuka psa dla mamy....czekam z niecierpliwością na wieści, choć to pewnie za dużo szczęściora by było. Ale może ??? Oczywiście jak coś drę się tu odrazu:) Boró a Tyś gdzie się zapadła kobiecino?????;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniłam do Borówki, nie odebrała ale odezwała się na gg więc wyjaśniłam, że niepokoiłam telefonem, by weszła na wątek, porozsyłała konto, przepatrzyła i pozbierała deklaracje. Sądziłam, że weszła. :-( Coś rzeczywiście musiało się zadziać... Cóż możemy zrobić innego poza czekaniem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...