Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

Boruś będę jechać i to na sygnale:):):) Chodzi o to, żeby Pani czuła, że nie jest sama z ewentualnym problemem. Jest blisko atKa, ale nie ma auta. Czytałaś, że dla Niej odwiedziny to nie takie hop siup. I tak jak coś ataK będzie niezbędna przy odbiorze psa, ale wtedy się po Nią podjedzie, tak jak proponowała teraz Ela:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To bardzo proszę numery tel. na PW - nie wiadomo czy synowa życzyłaby sobie, żeby tu był podać jej numer tel. ;)
Napisałam na allegro, że dzisiaj podeślę numery telefonów, ale choćby już, to i tak za późno, bo jest teraz godz. 22:35 - pan już pewnie śpi :)
Ale poproszę te numery dzisiaj, to jutro zaraz rano wyślę.
Czy re4szta dla Misia juz zamówiona ?
Prosze pamiętać o podaniu do zamówień mojego numeru tel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']To bardzo proszę numery tel. na PW - nie wiadomo czy synowa życzyłaby sobie, żeby tu był podać jej numer tel. ;)
Napisałam na allegro, że dzisiaj podeślę numery telefonów, ale choćby już, to i tak za późno, bo jest teraz godz. 22:35 - pan już pewnie śpi :)
Ale poproszę te numery dzisiaj, to jutro zaraz rano wyślę.
Czy re4szta dla Misia juz zamówiona ?
Prosze pamiętać o podaniu do zamówień mojego numeru tel.[/QUOTE]
Dobra, to może być ten tel. Marychy i p.Bogusi - ślę Ci na PW.
Reszta zamówiona, z dopiskiem o prośbę o wcześniejszy kontakt tel. z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Też, ale na wszelaki, Borek prześlij, może się gdzieś walnęłam, nigdy nie wiadomo:)[/QUOTE]

[quote name='elik']Dzięki kochane Cioteczki, jutro doślę nr tel. tylko Boróweczko podaj mi ten telefon P. Bogusi. Faktycznie lepiej sprawdzić.
Dobranoc, kolorowych snów :)[/QUOTE]
Już ślę Ci elik na PW :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']...A w ogóle, to finansami może by się zajęła właśnie Elik, która jest nieco bliżej i może w razie czego kupić coś na miejscu, zamiast Marychy, która w każdej chwili może wyjechać.[/QUOTE]
Przypomniało mi się, że nadal nie jest rozwiązana kwestia kasy podczas nieobecności Borówki, nie uchylam się od tego, ale myślę, że najodpowiedniejszą osobą w tej kwestii (z racji zaangażowania) byłaby Marysia. Nawet jeśli wyjedzie na jakiś czas, a będzie akurat wtedy potrzeba wyłożenia kasy, to mogę założyć, a Marysia po powrocie zrefunduje zakup. Tylko czy Marysia nie ma nic przeciw ?

[quote name='Borówka16']Oki :) To podaj nr konta, oddam Ci to 6,50 z Misiowej skarpety ;)...[/QUOTE]
Nie ma takiej potrzeby, adresówkę Misiu dostanie w prezencie.

Zeznania Borówki i Marysi w kwestii numeru telefonu są zgodne o czym z przyjemnością donoszę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Przypomniało mi się, że nadal nie jest rozwiązana kwestia kasy podczas nieobecności Borówki, nie uchylam się od tego, ale myślę, że najodpowiedniejszą osobą w tej kwestii (z racji zaangażowania) byłaby Marysia. Nawet jeśli wyjedzie na jakiś czas, a będzie akurat wtedy potrzeba wyłożenia kasy, to mogę założyć, a Marysia po powrocie zrefunduje zakup. Tylko czy Marysia nie ma nic przeciw ?


Nie ma takiej potrzeby, adresówkę Misiu dostanie w prezencie.

Zeznania Borówki i Marysi w kwestii numeru telefonu są zgodne o czym z przyjemnością donoszę :p[/QUOTE]
Właśnie po to tutaj weszłam, żeby wyjaśnić kwestie forsy :eviltong: Ale widzę, że Ty mnie wyprzedziłaś ;) To jak, Marycha, zgadzasz się, żebym przelała na Twoje konto?
Bo ja już jutro wieczorem znikam, więc mało jest czasu na odpowiedź :eviltong:
A co do adresówki - Eluś, Aniołku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Właśnie po to tutaj weszłam, żeby wyjaśnić kwestie forsy :eviltong: Ale widzę, że Ty mnie wyprzedziłaś ;) To jak, Marycha, zgadzasz się, żebym przelała na Twoje konto?
Bo ja już jutro wieczorem znikam, więc mało jest czasu na odpowiedź :eviltong:
A co do adresówki - Eluś, Aniołku :loveu:[/QUOTE]
Jeśli Marysia z jakichś powodów nie da odpowiedzi (może nie mieć dostępu do netu), a nikt inny nie podejmie się tej roli, to mogę użyczyć swojego konta.
Na wszelki wypadek, gdybym później nie mogła (mam net drogą radiowa i czasem b. wolno "chodzi") lub zwyczajnie zabyła, prześlę Ci już teraz namiary na moje konto, ale z przelaniem kasy poczekajmy na odpowiedź Marysi. Przelać kasę można nawet w nocy. Wpłynie na konto w dniu następnym.
Napisz na wątku jaki jest stan kasy po ostatnich zakupach, coby wszyscy wiedzieli jaki jest stan konta Misia :)

Edit:
Numery telefonów do adresówki Misia posłane, adresówki mają dotrzeć do mnie we czwartek, najpóźniej w piątek. Łobaczymy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Na czym stanęło w kwestii przekazała pieniążków? Zakupy zrobione? :-)[/QUOTE]
Proponowałam, żeby kasę przejęła Marysia, bo ona jest chyba najbardziej zaangażowana w sprawy Misia. Potrzebna jest tednak Jej zgoda, której nie wyraziła. Myślę więc, że kasa zostanie przelana na moje konto - popatrz na wcześniejsze posty:)
W każdej chwili mogę ją przelać na wskazane konto - być może Marysia nie mogła wczoraj śledzić wątku.
Prosiłam, żeby Borówka napisała na watku ile Misiowi zostało kasy po zakupach, tak żeby wszem i wobec było wiadomo czym można dysponować i ile kasy ewentualnie zostanie przekazane. Na razie nie ma takiego zapisu, ale może jeszcze Borówka to uzupełni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Na czym stanęło w kwestii przekazała pieniążków? Zakupy zrobione? :-)[/QUOTE]
Zrobione :) Ponoć wszystko ma dojść jutro - tak mi mówiono ;)

[quote name='elik']Proponowałam, żeby kasę przejęła Marysia, bo ona jest chyba najbardziej zaangażowana w sprawy Misia. Potrzebna jest tednak Jej zgoda, której nie wyraziła. Myślę więc, że kasa zostanie przelana na moje konto - popatrz na wcześniejsze posty:)
W każdej chwili mogę ją przelać na wskazane konto - być może Marysia nie mogła wczoraj śledzić wątku.
Prosiłam, żeby Borówka napisała na watku ile Misiowi zostało kasy po zakupach, tak żeby wszem i wobec było wiadomo czym można dysponować i ile kasy ewentualnie zostanie przekazane. Na razie nie ma takiego zapisu, ale może jeszcze Borówka to uzupełni.[/QUOTE]
Elik, ponieważ Marycha do tej pory nie dała odpowiedzi, a ja najprawdopodobniej nie usiądę już do kompa to zaraz robię przelew 113,10zł (właśnie tyle zostało) na Twoje konto. Kwestia wydatków została także rozpisana w rozliczeniu na 1szej stronie - #4 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Oj, Dziewczynki spóźniłam się, jestem u rodziców, dostęp do netu ograniczony;) Oczywiście jak coś [B]nie mam nic przeciwko, żeby Szorstusia posag prowadzić[/B]:) Dziękuję Elu, że czuwasz i za prezenty dla psinki:):):)[/QUOTE]
Tak właśnie myślałam, jako, że Szorstkuś jest Ci bardzo bliski, co widać, słychać i czuć :eviltong:
Jak tylko dasz znakm i namiary, przeleję posag Misia na Twoje konto.
Jadąc do pracy dostałam informację od kuriera, że właśnie jest w magazynie i dzisiaj przywiezie przesyłkę.
W sobotę Misiu dostanie prezenty :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...