Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Zamawiać, szkoda czasu na dzielenie włosa na czworo. A preventic?[/QUOTE]
Oczywiście też, zapomniałam tylko teraz dać link :) Tą zamawiam: [URL]http://allegro.pl/preventic-obroza-przeciw-kleszczom-dla-psow-od-ss-i1705811761.html[/URL]
Aaa...no i czyj w końcu nr tel. na identyfikatorze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16'](...) Aaa...no i czyj w końcu nr tel. na identyfikatorze?[/QUOTE]
Daj numer Marychy (to się państwu wyjaśni) i ten numer jako drugi, a jako pierwszy numer pani.

[quote name='Borówka16']O ile nic nie pokręciłam mam zamówić kurierem do elik, tak? Pytam, bo wolę się upewnić zanim złożę zamówienie.[/QUOTE]
Tak, do Eli z adnotacją w zamówieniu, jaką Ci podałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']...ciężko mi ruszyć się z domu - blokują mnie nie tylko finanse, ale i to, że jestem sama z dziećmi i psami, bo nie mogę obciążać opieką nad nimi Babci. Co do wizyty "z głowy", to szczerze mówiąc biorąc Miśka, nawet nie wiedziałam, że jestem zobowiązana do wizyt...[/QUOTE]
Jeśli masz tak podbramkowa sytuację, to myślę, że ta wizyta nie jest taka konieczna. Zaproponowałam, bo myślałam, że masz ochotę go odwiedzić, tylko nie masz się czym dostać.

[quote name='majqa']Elu, możesz i masz, gdzie je kupić? Zwrócę koszt tych tabletek bezpośrednio na Twoje konto, jeśli pozwolisz.[/QUOTE]

Pastylki na odrobaczenie oczywiście kupię, tylko potrzebna mi jest wiedza w temacie wagi Misia :)
Przeczytałam, że planujecie zamówić karmę, adresówkę, i obrożę przeciwkleszczową - super psiakowi bardzo się przydadzą. Tylko może bardziej ekonomicznie byłoby zamówić wszystko w sklepie, wtedy opłata za dostawe będzie jedna, albo nie bedzie jej wcale - w krakvecie powyżej 99 zł nie płaci się za przesłanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']AtaK, ile mógł/ może ważyć Misio? 30kg? Przesadziłam? Za mało?[/QUOTE]

Coś mi sie widzi, że chyba deko przesadziłaś ;) Ja go ewentualnie na 20 kg przewiduję.
Co prawda jutro niedziela, ale ja lece w kimonmo, bo moje psiurki przyzwyczajone wcześnie na spacerek chodzić.
Dobrej nocki majga, bo chyba tylko Ty się ostałaś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Dzięki za info :-), czyli na 20kg tabletki, Elu.[/QUOTE]
Ok, kupie na 20 kg.
Spodobały mi sie adresówki,z która Borówka wypatrzyła na allegro. Będę kupowała dla swoich 3 psdiaków, to i dla Misia też kupię tylko powiedzcie, co ma być napisane, bo to chyba zamawia się już napisem.
Borówka, czy te 6,50 to cena z napisem, czy bez ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ok, kupie na 20 kg.
Spodobały mi sie adresówki,z która Borówka wypatrzyła na allegro. Będę kupowała dla swoich 3 psdiaków, to i dla Misia też kupię tylko powiedzcie, co ma być napisane, bo to chyba zamawia się już napisem.
Borówka, czy te 6,50 to cena z napisem, czy bez ?[/QUOTE]
Z napisem ;) Elik, to ja mam nie zamawiać w końcu? Bo karmę i obróżkę już na allegro zamówiłam (czyt. kliknęłam KT), bo jeszcze nikomu nie przelewałam na konto, ani nie podawałam danych do wysyłki kurierem do Ciebie. Więc jak? Zamawiać identyfikator? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Jeśli będe zamawiała dla swoich psiaków, to mogę i czwartą dla Misia, tylko potrzebuję tekst, jaki ma być na jego adresówce.[/QUOTE]
Oki :) To podaj nr konta, oddam Ci to 6,50 z Misiowej skarpety ;)
Ponieważ to są stosunkowo małe adresówki i mało tekstu się zmieści to myślę, że po jednej stronie będzie MISIO, a po drugiej stronie będzie telefon p.Bogusi - synowej Pana oraz...no właśnie, miał być Marychy, ale czy nie sądzicie, że to z lekka mija się z celem? Marycha jest przecież w Łodzi, a nie w Nowym Sączu, to co właściwie zrobi, jeśli ktoś zadzwoni o niej, jeśli tfu tfu Misiek się zgubi? Będzie przekazywać tą wiadomość dalej? Dla mnie bezsens. Może np. jako drugi telefon byłby nr ataK? Zna Misia, w razie w....Misiek jak sama pisała może do niej wrócić, jest w okolicach jego DSu. Co o tym sądzicie i czy Ty ataK się zgadzasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Ja się oczywiście zgadzam, podtrzymuję, że w razie... tfu, tfu, odpukać... Misiek zawsze może do mnie wrócić.[/QUOTE]
Super :) Czyli jeśli inni się zgodzą to myślę, że najrozsądniejszą wersją będzie Twój oraz p.Bogusi nr tel. na adresatce :)

Link to comment
Share on other sites

W takim razie bardzo proszę o szybka decyzję, bo jeśli mam ją zawieźć w tą sobotę, to już trzeba złożyć zamówienie na allegro, podobnie jak na pozostałe rzeczy.
Jeśli chodzi o kształt adresówki, to ja dla swoich psiaków zamówię nr 15. Moim zdaniem najodpowiedniejszy do notatek kształt. Prostokąt o wymiarach 4,4 cm x 1,5 cm.
Moje psy będą miała z jednej strony napis: Zgubiłem/łam się i imię, a z drugiej strony telefony - do mnie i do męża.
Czy dla Misia mógłby być taki sam wzór, czyli z jednej strony: Misiu zgubiłem się, a z drugiem strony 2 n -ry telefonów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']W takim razie bardzo proszę o szybka decyzję, bo jeśli mam ją zawieźć w tą sobotę, to już trzeba złożyć zamówienie na allegro, podobnie jak na pozostałe rzeczy.
Jeśli chodzi o kształt adresówki, to ja dla swoich psiaków zamówię nr 15. Moim zdaniem najodpowiedniejszy do notatek kształt. Prostokąt o wymiarach 4,4 cm x 1,5 cm.
Moje psy będą miała z jednej strony napis: Zgubiłem/łam się i imię, a z drugiej strony telefony - do mnie i do męża.
Czy dla Misia mógłby być taki sam wzór, czyli z jednej strony: Misiu zgubiłem się, a z drugiem strony 2 n -ry telefonów.[/QUOTE]
Myślę, że dobry byłby taki napis, kształt także jest ładny :) Ja jestem za, prosimy innych o szybką odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Prosimy, prosimy [COLOR=wheat](na razie tylko prosimy) :mad:

[COLOR=black]Adresówki zamówione, pan czeka na treść informacji na adresówce dla Misia.
Konkretnie chodzi o numery telefonów.AtaK się zgodziła, żeby Jej numer był wygrawerowany, ale ja go nie znam, a muszę podać. No i oczywiście nr tel. do synowej pana.
[/COLOR] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

He, he, he a co :evil_lol:

Edit:
Adresówki będą w kształcie kostki - wzór nr 14. Prostokątne są nitowane do obroży więc napis mógłby być tylko z jednej strony, a na jednej stronie wszystko nie zmieściłoby się.

Link to comment
Share on other sites

Hej, byłam na wyjeździe, już jestem. Super działacie, huraaa, Elik się Szorstuś ucieszy:) Ja jestem za tym moim tele jednak, bo co z tego, że AtKa blisko? Jak coś i tak my będziemy działać, mamy auta, Elik blisko:) Bez urazy AtKo:):):)
Ja i tak z Panią w kontakcie będę częstym:) Trzeba Szorstusiowi pomóc, a i Państwo muszą wiedzieć, że nie są sami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']He, he, he a co :evil_lol:

Edit:
Adresówki będą w kształcie kostki - wzór nr 14. Prostokątne są nitowane do obroży więc napis mógłby być tylko z jednej strony, a na jednej stronie wszystko nie zmieściłoby się.[/QUOTE]
Oki, oki :)

[quote name='Marycha35']Hej, byłam na wyjeździe, już jestem. Super działacie, huraaa, Elik się Szorstuś ucieszy:) Ja jestem za tym moim tele jednak, bo co z tego, że AtKa blisko? Jak coś i tak my będziemy działać, mamy auta, Elik blisko:) Bez urazy AtKo:):):)
Ja i tak z Panią w kontakcie będę częstym:) Trzeba Szorstusiowi pomóc, a i Państwo muszą wiedzieć, że nie są sami.[/QUOTE]
No, ale czy Ty będziesz jechać wtedy na drugi koniec PL, żeby go odbierać? Przecież w razie...Misiek w pierwszej kolejności zapewne trafi do ataK, bo jest pod ręką. Na pewno duuużo, dużo bliżej niż Łódź. Ja jestem za telefonem ataK, a inni co na to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...