Jump to content
Dogomania

Sokół za TM


katarzyna09

Recommended Posts

Dzisiaj rozmawiałam o Amisiu, bardzo ma staranną opiekę i dzięki temu kocykuje na trawce na słoneczku i cieszy się życiem. Wiadomo, ciało odmawia już posłuszeństwa i trzeba psu pomóc wstać ale samopoczucie nadal doskonałe. Wybrzydza tylko na gotowane jedzonko ...i dwa dni pod rząd kurczaczek z ryżykiem? To za dużo i pies żąda zmiany posiłku :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zawsze pytam o starowinę. Amiś sam już nie wstaje. Potrzebuje pomocy we wszystkim (oprócz jedzenia) i tą pomoc dostaje. Wielki duch w Amisiu, ale ciało już nie nadąża. Ja sądzę, że to już ostatnia Jego wiosna i trzeba by była jak najpiękniejsza...

Link to comment
Share on other sites

To przykre...,ale taka jest prawda,Amiś już sam się nie podniesie.
Nadal ma władzę i czucie w tylnych łapkach,ale niestety,te łapunie są już za słabe ,by Amiś mógł dreptać jak dawniej.
ajlii czuwa przy Nim w dzień i w nocy,przekłada dziadeczka na bok,pomaga wstać,przemieszczać się.
Psiak ma świetną opiekę i wszystko czego potrzebuje,a to najważniejsze.

Rozliczyłam się z ajlii za hotelik,wkrótce mam otrzymać info o wydatkach.

Link to comment
Share on other sites

Trzyma się nasz staruszek,trzyma ;)Psina czuje się dobrze,nadal ma apetyt,tylko z pęcherzem znowu jest problem :roll:Wynik posiewu wyszedł nieciekawy i tym razem trzeba już było podać antybiotyk.

Na konto Amisia wpłynęły pieniążki od israela-20zł(stała)
Bardzo dziękujemy! :loveu:

Otrzymałam już pierwsze info na temat wydatków i powoli rozliczam się z ajlii.
Zapłacone zostały już faktury:

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]- 108,54 zł - proamyl (6 opakowań)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]- 151 zł - lecznica (posiew, badania moczu, leki itp)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]- 120 zł - lecznica (posiew, badania moczu, leki itp - jeszcze z zimy)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]- 154,40 zł - odżywki (20 sztuk)[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]łącznie: 533,94 zł

Zakupiona została również obróżka przeciw kleszczom,koszt:50zł[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Na pierwszej stronie widzę, że zostało niewiele ponad 100zł, czyli znowu trzeba podratować finanse Amiśka, bo na hotelik pod koniec miesiąca zabraknie :roll:

Amiśku, się to cholerstwo do ciebie przyplątało i widzę nie chce odpuścić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Na pierwszej stronie widzę, że zostało niewiele ponad 100zł, czyli znowu trzeba podratować finanse Amiśka, bo na hotelik pod koniec miesiąca zabraknie :roll:

Amiśku, się to cholerstwo do ciebie przyplątało i widzę nie chce odpuścić :([/QUOTE]

Paulinko,wysłałam wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Licytuję na bazarku dla Amisia (zbawczą na jego problemy) żurawinę z rumiankiem- wyślę prosto do ajlii. Myślę, że Amiś będzie zabezpieczony do jesieni :)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/930/dd853aed7ca30e12med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Licytuję na bazarku dla Amisia (zbawczą na jego problemy) żurawinę z rumiankiem- wyślę prosto do ajlii. Myślę, że Amiś będzie zabezpieczony do jesieni :)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/930/dd853aed7ca30e12med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


Super bea,na pewno się przyda! :loveu:

Gwałtowne załamanie pogody odbiło się na samopoczuciu naszego staruszka.Biedaka zaczęły boleć stawy,ale szybciutko otrzymał leki przeciwbólowe.
Teraz jest wszystko w porządku,zresztą ajlii cały czas czuwa :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']...

Gwałtowne załamanie pogody odbiło się na samopoczuciu naszego staruszka.Biedaka zaczęły boleć stawy,ale szybciutko otrzymał leki przeciwbólowe.
Teraz jest wszystko w porządku,zresztą ajlii cały czas czuwa :-)[/QUOTE]
Tak, myślałam o Amisiu w te pogody. Zmartwiłam się, ale też wiem, że ajlii nie da Amisiowi cierpieć.
Teraz zapowiadają upały, też dla staruszka nie dobre...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Tak, myślałam o Amisiu w te pogody. Zmartwiłam się, ale też wiem, że ajlii nie da Amisiowi cierpieć.
Teraz zapowiadają upały, też dla staruszka nie dobre...[/QUOTE]

Ojjj tak, nie najlepsza pogoda dla staruszków ostatnimi czasy...raz zimno i deszcz, kolejnego dnia upały sięgające 30 stopni:roll:

Link to comment
Share on other sites

Niestety,mamy bardzo smutną wiadomość.Nasz Amiś powędrował za Tęczowy Most...:-(
Do zeszłego piątku Amiś czuł się znakomicie.W piątek po południu poczuł się źle i od razu został zawieziony do lecznicy.Zrobiono badania krwi-wyniki idealne.
Ale stan Amisia się pogarszał.Pani doktor zadecydowała o pozostawieniu psiaka na noc w lecznicy.W nocy pojawiła się bardzo wysoka temperatura,psina nie reagowała już na leczenie.Podejrzewano niewydolność wielonarządową,związaną z wiekiem psiaka.
W sobotę Amiś odszedł...:-(
W ostatnich minutach swego życia czuł obecność najbliższych Mu osób-ajlii i Jej męża,którzy nie szczędzili Mu czułych słów,głaskania,tulenia nawet już po...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...