Jump to content
Dogomania

Sokół za TM


katarzyna09

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tym razem nie mam dobrych wieści.Niestety powróciły znowu koopska niefajne,pełne śluzu.
Jeszcze przed weekendem ajlii zabrała psinę do lecznicy.
Zrobiono pełne badania.Morfologia wyszła dobrze,jezeli chodzi o trzustkę-na wynik musimy poczekać prawdopodobnie do poniedziałku.
Cewnikowano też Amisia,gdyż okazało się,że psina do końca nie opróżnia pęcherza-zalegało w Nim dość sporo moczu,brzydkiego moczu,z farfoclami-a to groziło martwicą pęcherza.
Mocz poszedł na posiew,wyniki wkrótce.Nie wiemy jeszcze dokładnie co Amisiowi dolega,być może to jakieś zaburzenie jelit,ale również może mieć problemy z trzustką.To stareńki pies,nie można było z badaniami czekać.


Amiś jest na diecie,bidulek nawet smakołykow nie dostaje,o suszonych rybkach na razie może zapomnieć.


Koszt ostatniej wizyty wyniósł:324zł+30złdojazd.
Ostatnia faktura:
-badanie krwi: pęłna morfologia ,profil geriatryczny
-badanie moczu
-karma intestinal low fat(sucha+puszki)
-leki podane w lecznicy
-metronidazol zakupiony w aptece:37,64zł
Łącznie:391.64zł
Faktura opiewa na dużą kwotę ,ale też trzeba tu zaznaczyć,że lecznica zrezygnowała z policzenia kosztów za zabieg płukania pęcherza i wizytę.
Bardzo dziękujemy :)




Na konto Amisia wpłynęły pieniążki od israela i Jego Rodziny -400zł na opłacenie właśnie tej faktury.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za sfinansowanie tych ostatnich badań.Bez tego wsparcia byśmy byli w niezłych kłopotach finansowych.
Ślicznie dziękujemy!:loveu::loveu::loveu:


Rozliczona została też poprzednia faktura(3 wizyty) na kwotę:338zł+1xdojazd do lecznicy:30zł
Z 09.01.
-usg
-badanie na profil geriatryczny
Łącznie :200zł


11.02:
-morfologia automat
-badanie moczu
-badanie kreatyniny
-leki
Kwota:56zł


Wizyta z 21.01
-morfologia automat
-cytologia (w ramach wizyty)
-leki
Kwota:82zł

Zakupione zostały suplementy:aminokwasy + witaminy.Koszt :166,37zł
Wcześniej-zestaw witamin z alg dla seniorów.Koszt:17zł
Podkłady w tym miesiącu ajlii zakupi z własnej kieszeni.



Jako,że wcześniej wysłałam ajlii zaliczkę 330zł,dopłacam do przedostatniej faktury tylko brakującą kwotę-38zł.
Po opłaceniu wszystkich wizyt ze stycznia i lutego,zakupów -na koncie Amisia pozostaje:40.55zł


Do wpływów Amisia dopisuję jeszcze 75.50zł za bazarek Pliszki :-): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248683-Dla-Sokoła-i-ogonków-Dziś-KONIEC-(25-11)!!!![/URL]
Jeszcze jedna wpłata i mój zostanie rozliczony ;)



Na ten moment Amiś dobrze się czuje,koopka była w porządku :)Większość czasu leży,ale jest bystry i towarzyski.

Edited by katarzyna09
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z ajlii i wiem o problemach Amisiowych. Ajlii miała moc wyczucia, że poprosiła o wycewnikowanie i całe szczęście. Prowadzi Amisia i sercem i doświadczeniem a Amiś ma najlepszą opiekę z możliwych.
Jestem pełna podziwu dla ajlii i jej siódmego zmysłu.
Czekam na wyniki badań. A może to co złe zalegało zostało wyczyszczone i już będzie dobrze? Oby!!!

PS a ja zamówiłam na bazarku domowe ciasteczka wątróbkowe dla psiaków u ajlii...tym razem będą nie suszone, dla staruszków doskonałe...będą się piekły wkrótce i mam nadzieję, że Amiś za jakiś tydzień będzie już mógł połasować z innymi ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Miejmy nadzieję,że wkrótce Amiśkowi się polepszy...On już naprawdę jest taki stareńki...:sad:[/QUOTE]
Tak, u tak starego organizmu czasem wyczyszczenie złogów (pomoc w ich wyczyszczeniu) pomaga.


PS Stareńki, stareńki...ale gdybyś widziała ten uśmiech na pychalu i to jak sobie spaceruje swoim rytmem i jak się tuli do posłanka i zabawek i jak spokojnie sobie śpi szczęśliwy i jak podstawia głowę do pieszczot...pomimo stareńkości Amiś potrafi czerpać przyjemności z życia!

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, jeśli jest potrzeba, to ja te pieniążki, które już mam na koncie od osób kupujących na bazarku Ci przeleję i będę sukcesywnie przelewać jak będą wpływać, tylko napisz.

Rozmawiałam z ajlii przez telefon w sprawie bazarku i powiedziała mi o Amisiu. Dobrze, że jednak zaufała swojej intuicji i uparła się na opróżnienie pęcherza, bo mogłoby być bardzo źle:shake:

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo żałuję,że nie mam możliwości odwiedzenia psiny...znam Amisia tylko wirtualnie...
Wyników jeszcze nie ma.Czekamy.

Paulinko,pieniążki już są-345zł(połowa dla Amisia),bardzo,bardzo Ci dziękuję :loveu:-lecę zapisać i potwierdzić na bazarku.

Rozliczyłam też i mój bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250816-Filmy-nagrywarka-dla-Leili-i-Amisia-do-10-02-do19-00[/url] .
Dla Amisia mam 90,40zł :)

Edited by katarzyna09
Link to comment
Share on other sites

Są już wyniki.
Trzustka działa prawidłowo,niestety w moczu pojawiła się bakteria,Amisiek został zaopatrzony już w leki.Bidulek troszkę opadł z sił po tym nieżycie jelitowym,ale całe szczeście ,że w jego organiźmie tak naprawdę nic poważnego się nie dzieje!
Od mojego znajomego- Andrzeja psina dostała 50zł.
Bardzo dziękujemy!:loveu:


Konto również zasiliła moja wpłata-20zł(stała)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Rozliczyłam się już z ajlii za hotelik.
Na koncie Amisia jest 0zł .
Czy ktoś jest w stanie podarować jakieś fanty na bazarek?Trzeba działać....:roll:[/QUOTE]

Kasiu, z bazarkiem nie bardzo mogę pomóc, ale w inny sposób tak. Najważniejsze, że zdrowie Amisia się poprawia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Rozliczyłam się już z ajlii za hotelik.
Na koncie Amisia jest 0zł .
Czy ktoś jest w stanie podarować jakieś fanty na bazarek?Trzeba działać....:roll:[/QUOTE]

Kasiu, ja robię zdjęcia na spooory bazarek, początkowo miał być na 3 psiaki, ale dołożymy też Amiśka do niego w takim razie (zresztą jakaś część fantów, ale jak już pisałam wcześniej nie wiem które;)) jest Twoja) :)
Póki co mam zdjęcia połowy rzeczy, jutro będę robić zdjęcia i mierzyć drugiej połowy, więc mam nadzieję, że do końca tego tygodnia bazarek wystawię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='israel']Kasiu, z bazarkiem nie bardzo mogę pomóc, ale w inny sposób tak. Najważniejsze, że zdrowie Amisia się poprawia![/QUOTE]
Israel,naprawdę nie wiem co powiedzieć...dzięki Wam Amiś znowu ma bogato na koncie!
Wpłynęło 320zł! Najserdeczniej Wam dziękujemy! :loveu:

[quote name='paula_t']Kasiu, ja robię zdjęcia na spooory bazarek, początkowo miał być na 3 psiaki, ale dołożymy też Amiśka do niego w takim razie (zresztą jakaś część fantów, ale jak już pisałam wcześniej nie wiem które;)) jest Twoja) :)
Póki co mam zdjęcia połowy rzeczy, jutro będę robić zdjęcia i mierzyć drugiej połowy, więc mam nadzieję, że do końca tego tygodnia bazarek wystawię.[/QUOTE]
Paulinko,dziękuję Ci,że pomyślałaś o naszym staruszku :loveu:Jak sama się orientujesz ,pieniążków nigdy nie za wiele.Ja w tej chwili jestem ogołocona z fantów,mam jakieś resztki które w ogóle nie zeszły podczas dwóch-trzech bazarków.Jutro idę do koleżanki na żebry,"prześwietlę" Jej mieszkanie,może coś ciekawego uda mi się zdobyć :D
Od znajomego-Andrzeja, wkrótce mam dostać fajny fant-jak tylko go otrzymam,szybciutko wystawię.Może uzbiera się na jakiś suplemencik ;)
Na konto wpłynęły również pieniążki od Ciebie za bazarek- 21zł
Dla Amisia: 10,50zł,zaraz lecę do Leili.
Wielkie dzięki!:kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Israel, Ty naprawdę jesteś dobry aniołem Amiśka:loveu: Dziadziuś nawet nie wie ile osób o niego dba:loveu:

Kasiu, zaczęłam już wystawiać bazarek, tylko na imageshack.us, na którym mam zdjęcia nie mogę już wrzucać zdjęć (skończyło mi się darmo konto), a z picassy, nie wiem czemu, mam jakieś małe zdjęcia, na których niewiele widać:shake: Starałam się założyć imageshacka z innego konta mailowego, ale w ogóle nie przychodzi mi link aktywujący. Muszę pokombinować coś z tym...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...