Jump to content
Dogomania

Sokół za TM


katarzyna09

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do rozliczenia pozostały jeszcze następujące wydatki:
- antybiotyk na bakterie w pęcherzu zakupiony w grudniu-20,53zł
-odrobaczenie na przełomie roku(dehinel+,2 tury)-42zł
-zakupy w aptece(leki,suplementy,podkłady)45,69zł;81,56zł;48,99zł.Razem:176,24zł
-ostatnia wizyta w lecznicy(koszt jeszcze nieznany,nie ma jeszcze faktury)
-rozliczenie paliwa:w styczniu tylko Amiś wymagał trzech wizyt u weterynarza.Koszt:90zł

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, wysłałam Ci pw. Bazarek gotowy, tylko nie mam zielonego pojęcia co z cenami, więc jak możesz, to tylko przejrzyj te proponowane przeze mnie...

[COLOR=#000000]Przepraszam za off'a, ale szukamy czegokolwiek dla psiaka znalezionego z łańcuchem na szyi. Mamy dwa dni, inaczej czego go schronisko w Nowym Targu:[/COLOR]
[B]​[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250766-B%C5%82agam-o-pomoc-mamy-2-dni-p%C3%B3%C5%BAniej-czeka-go-schron-w-Nowym-Targu-(-(-(?p=21839362#post21839362"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post21839362[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Na konto Amisia wpłynęły pieniążki od :
BUDRYSEK-60zł(stała za 3 miesiące)
israela-20zł(stała)+300zł! jednorazowo.

Ślicznie dziękujemy za wpłaty!:loveu:

Ponadto serdecznie dziękujemy Cioci bei100 za podarowanie ciasteczek wątróbkowych(zakupionych na dogomaniackim bazarku) wszystkim psiakom u ajlii.Amisiek jest smakoszem tych ciasteczek :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']...

Ponadto serdecznie dziękujemy Cioci bei100 za podarowanie ciasteczek wątróbkowych(zakupionych na dogomaniackim bazarku) wszystkim psiakom u ajlii.Amisiek jest smakoszem tych ciasteczek :-)[/QUOTE]
Cieszę się, że staruszeczek miał trochę przyjemności- na zdrówko :)

Link to comment
Share on other sites

Israel jesteś niezawodny! :)

Ja zaraz otwieram bazarek, a od jutra się biorę za robienie zdjęć fantów dla moich psiaków, bo niewielki zapas pieniążków jest, ale miesiąc w miesiąc 370 złotych do dozbierania, a telefon milczy pomimo ogromu ogłoszeń:( Najgorsze jest to, że mam fanty z różnych źródeł i już nie wiem co od kogo, na jaki cel itp.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']A ja już fantów nie mam,nic to-pójdę do znajomych na żebry :roll:[/QUOTE]

Czyli zrobisz to, co ja robię od dawna:evil_lol:
Kasiu, ja nawet nie wiem czy nie mam jakichś Twoich fantów...Miałam tego ogrom w piwnicy, przebrałam to wszystko-co się nie nadawało do sprzedania, co się już kilkakrotnie nie sprzedało i wcale tak dużo nie zostało;)
zapraszamy na bazarek dla Amisia i Leili: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250645-Dla-staruszka-Amisia-i-Leili-do-14-02-do-godz-21-59-%29?p=21821684#post21821684[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...