Jump to content
Dogomania

Sokół za TM


katarzyna09

Recommended Posts

[quote name='katarzyna09']...Ma dobry humorek,wszystko Go interesuje i zaczyna Nam już psocić ;)Amiś ostatnio zrobił sobie przechadzkę...po grządkach ajlii :p Bratki przetrwały wszystko-ulewy,wiatry,susze,Amisia łapusiek niestety nie...:evil_lol:[/QUOTE]
A to ci łobuziak, no no, ale jak znam ajlii- wybaczyła

:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#000000][INDENT][B][SIZE=4]Bazarek cegiełkowy dla [COLOR=#800000]oneczka Baltisia-
dziadeczka[/COLOR], który 13-ego miał operację-usunięcie zdegradowanej śledziony... a prócz tego walczy w innymi przypadłościami...

[/SIZE][/B]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1175200_689753541054656_2025103538_n.jpg[/IMG]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Pomóżmy...[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247106-Kup-cho%C4%87-kilogram-ZDROWIA-i-SI%C5%81-Grzybusia-onka-BALTAZARA_niech-dalej-WALCZY_-25-09?p=21308857#post21308857"]... niech balon jego życia nie zmierza ku Tęczowemu Mostowi... [/URL]
Pomóż utrzymać go na ziemi... [/B]niech Baltiś nadal cieszy się życiem w zdrowiu i sile!
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Kup Baltazarowi choć kilogram ZDROWIA i SIŁY do walki o życie![/COLOR][/SIZE][/B]
[B]Im więcej KILOGRAMÓW, tym trudniej będzie unieść się balonowi ku TM...[/B]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/acy9.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7580/acy9.jpg[/IMG][/URL]... [COLOR=#0000cd][B][SIZE=5]za jedyne 2 złote[/SIZE][/B][/COLOR]
[/INDENT]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Sokołka jest wpłata od Charly-20zł(za miesiąc X i XI),od mparsley-10zł(stała) i od pauli_t -350zł za bazarek.Dziewczyny,bardzo Wam dziękuję!Cześć z tych pieniążków bazarkowych zostanie przelana na konto ogonków.
Rozliczenie zaktualizowane.
Konto Sokołka:340,87zł

Edited by katarzyna09
Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Na koncie Sokołka jest wpłata od Charly-20zł(za miesiąc X i XI),od mparsley-10zł(stała) i od pauli_t -350zł za bazarek.Dziewczyny,bardzo Wam dziękuję!Cześć z tych pieniążków bazarkowych zostanie przelana na konto ogonków.
Rozliczenie zaktualizowane.
Konto Sokołka:340,87zł[/QUOTE]

(hej, chyba coś źle wpisałam w tytule przelewu, bo miało być za wrzesień i październik.)

Link to comment
Share on other sites

Sokołek wczoraj był u weta na przeglądzie.Osłuchowo nic się nie dzieje,do niczego nie można się przyczepić.Jak na staruszka porusza się sprawnie,bez problemu pokonuje różnego rodzaju przeszkody.Humorek dopisuje.Została pobrana krew do badania i mocz,trzeba sprawdzić jakie jest faktycznie Jego zdrowie.Biochemię miał robioną w zeszłym roku.Za kilka dni będą wyniki.Jeszcze nie wiem ile to wszystko będzie kosztować,ajlii wkrótce da znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Niestety,jest na minusie...Myślimy już z Mają o kolejnym bazarku.[/QUOTE]

Ooo kurczę, myślałam, że ten bazarek, który z ajlii tworzyłyśmy to tak na przyszłość, a tu od razu trzeba było "dług" spłacić :(
Najważniejsze, że Amisiek się dobrze czuje i humorek dopisuje, miejmy nadzieję, że wyniki tylko to potwierdzą :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,nie dałam rady zajrzeć wczoraj na wątek.
Mam dobrą wiadomość!Są już wyniki,Amisiek jest zdrowy!:multi:Troszkę tam tarczyca szwankuje,ale nie ma co się denerwować-wyniki leciutko odbiegają od normy,ale to typowe dla Jego wieku.

Sprawdziłam stan konta,wpłynęło 100,- od israela.Bardzo,bardzo dziękujemy!:loveu:
Za chwilkę ureguluję dług za hotelik.Jeszcze raz ogromne dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...