Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='Viris']Bazarek to miejsce szczególne. Jeśli wszyscy licytujący się zgadzają na zmiany - można je wprowadzić.[/QUOTE]
Wytłumacz mi pojęcie "wszyscy" - zawsze może ktoś przecież do tych wszystkich dołączyć.
[QUOTE]Zachęcamy w ten sposób do licytowania od pierwszego dnia trwania wątku a nie na "ostatnia chwile" jak np na allegro.[/QUOTE]Nie muszę Ciebie przekonywać, że nie każdy codziennie jest na Dogomanii - znasz to z autopsji ;)
[QUOTE]BYły takie przypadki gdy ktoś chciał kupić jakąś rzecz "ale szybko", zależało na czasie, oferował cenę bardzo dobrą.[/QUOTE]Co to znaczy a aukcji charytatywnej "bardzo dobra cena"? Czy nie może być jeszcze lepsza?
[QUOTE]I skoro i tak nikt by nie przebił takiej oferty przez miesiąc to po co czekać?[/QUOTE] A skąd w Tobie taka pewność, że nikt nie dołączy do aukcji?
[QUOTE]Oczywiście szanując zdanie wszystkich innych licytujących powinno się zapytać o zgodę biorących udział w wątku (osoby które zaoferowały jakieś kwoty). Jeśli nikt nie widzi w tym nic złego to głupotą byłoby zmuszanie wszystkich do czekania "na oczywiste".[/QUOTE]Viris - bardzo Ciebie szanuję, ale nazywanie "głupotą" zasad narzuconych na początku przez wystawiającego bazarek nie pasuje do Ciebie.
[QUOTE]To samo tyczy się skracania bazarków z długim czasem trwania, jak "od tygodnia" się nic nie dzieje, można poinformować wszystkich i oczywiście zapytać licytujących o zgodę - czy można skrócić bazarek i podać konkretny "nowy" termin.[/QUOTE]To nie znaczy, że nie będzie się działo. Jak wiesz, że sklep jest otwarty do 20tej, a przychodząc do niego widzisz karteczkę - "zamknięto o 16tej z powodu braku klientów" to co byś sobie w duchu (albo i na głos) powiedziała?:lol:

Możesz powyższe moje wypowiedzi traktować jako "typowo męskie upierdactwo", ale ja zawsze byłem za profesjonalizmem. Zasady są po to, żeby je przestrzegać. Narzucone przez Sprzedawcę są zawsze umową wiążącą obie strony. I tylko, a może, aż tyle. Po co dowolnością zasad wprowadzać zamieszanie?

Z całym szacunkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Witam!

A ja mam inny problem - właśnie zakończyła się licytacja na bazarku, który prowadziłam. Do ostatnich sekund trwała licytacja butów sportowych i niestety nie jestem w stanie ocenić, która z osób tak naprawdę wygrała buty. Bardzo proszę o interpretację wyniku licytacji.
Podaję link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179083-BiA-uteria-Esprit-ksiAE-A-ki-Kinga-tel-OSTATNI-DZIEA-dla-Rufusa-21-02-godz-23-00[/URL][/QUOTE]

Bardzo proszę o pomoc!! Somebody... Anybody...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Wytłumacz mi pojęcie "wszyscy" - zawsze może ktoś przecież do tych wszystkich dołączyć.
Nie muszę Ciebie przekonywać, że nie każdy codziennie jest na Dogomanii - znasz to z autopsji ;)
Co to znaczy a aukcji charytatywnej "bardzo dobra cena"? Czy nie może być jeszcze lepsza?
A skąd w Tobie taka pewność, że nikt nie dołączy do aukcji?
Viris - bardzo Ciebie szanuję, ale nazywanie "głupotą" zasad narzuconych na początku przez wystawiającego bazarek nie pasuje do Ciebie.
To nie znaczy, że nie będzie się działo. Jak wiesz, że sklep jest otwarty do 20tej, a przychodząc do niego widzisz karteczkę - "zamknięto o 16tej z powodu braku klientów" to co byś sobie w duchu (albo i na głos) powiedziała?:lol:

Możesz powyższe moje wypowiedzi traktować jako "typowo męskie upierdactwo", ale ja zawsze byłem za profesjonalizmem. Zasady są po to, żeby je przestrzegać. Narzucone przez Sprzedawcę są zawsze umową wiążącą obie strony. I tylko, a może, aż tyle. Po co dowolnością zasad wprowadzać zamieszanie?

Z całym szacunkiem.[/QUOTE]Wszyscy którzy do "momentu zaproponowania zmiany zasad bazarku" złożyli jakąś ofertę - jak ktoś się zgłosi z ofertą "PO" to już będzie znał OBOWIĄZUJĄCE zasady.


Boję się że nowy regulamin bazarku przez takie PYTANIA będzie musiał zostać opublikowany w dwunastu TOMACH! Ludzie opamiętajcie się i czasem zaufajcie normalnej, choć trochę przestarzałej i zakurzonej DEDUKCJI!!!!!!!!!


To że się nie bywa codziennie na dogo nie znaczy że z licytacją ma się czekać na ostatnie sekundy bazarku - nie wiem co ma jedno do drugiego. "dobrą cenę" już tłumaczyłam w poprzedniej wypowiedzi, jeśli nie rozumiesz to niestety moje umiejętności są widocznie za małe.
A skąd w Tobie pewność że ktoś się dołączy? (co za błyskotliwość) - nie ważne jest to że POTRZEBUJĄCE zwierzę dostanie PIENIĄDZE szybciej? (no tak kto by się zwierzętami przejmował - ważne że NA PORTALACH aukcyjnych nie można nic zmieniać.............)
Menrzuś ja Ciebie też szanuję - ale nie wsadzaj mi w usta słów których nie wypowiedziałam - całkiem nie o tą "głupotę" chodziło.


No cóż skoro bazarek jest taki nieprofesjonalny to ZAMKNIJMY GO! Wreszcie będzie spokój!!! Moderatorzy bazarku już długo starają się "wszystkim dogodzić" chociaż wiadome że się nie da, ale starania te (powtarzać to będę ciągle) mają na celu uniknięcie zamknięcia bazarku! Całkowitego zamknięcia tego działu - jeśli ktoś nie zrozumiał.



Co do dowolności zasad to bez konkretnego powodu nie byłoby to poddawane dyskusji, skoro jest to znaczy że kilka razy (ja pamiętam wiele takich przypadków) użytkownicy prosili o rozstrzyganie sporów z tym związanych - po co każdy przypadek rozstrzygać oddzielnie jak można to rozwiązać zapisem w regulaminie??
Szanujmy swój czas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Archi34']Czy ktoś mi może powiedzieć, jak doda zdjęcia do bazarku?[/QUOTE]

ja dodaje na [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL]

I wklejam jeden z linkow ktory zaznaczylam ponizej.

pierwszy zaznaczony link-mala fotka, po kliknieciu na nia otwiera sie duza.

ale bez klikania normalna fotka jako drugi zaznczony link.

[URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=853e7c13cd842115][IMG]http://images41.fotosik.pl/266/853e7c13cd842115m.jpg[/IMG][/URL]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jest ktoś z dogomaniaków z nowego dworku gdańskiego lub z miejscowości Dworek?
jeśli tak to proszę o pomoc na drodze równoległej do 7, kilkaset metrów do wjazdu do nowej kościelnej(kościelnicy), niedaleko zajazdu Flis leży pies chyba wyrzucono go z samochodu ale na oko nic mu nie jest ale jest dosyć agresywny. Jesśli ktoś może mu pomóc to bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, moze ktoś pomoże.
Mianowicie jak znaleźc bazarki w których brałam udział (sporo ich)? Chciałabym miedzy innymi napisać o otrzymanej przesyłce, albo zapytać, czy kasa doszła (czasem pomylę jakąś cyfrę w nr konta i mam zwrot i później nie wiem, za co ten zwrot)
Jednym słowem, jak ogarnąć swoje bazarki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Archi34'] jak znaleźc bazarki w których brałam udział ? [/QUOTE]
Wystarczy wejść w listę subskrypcji i tam odszukać wątek - kazdy w którym cokolwiek pisałaś automatycznie "wskakuje" do listy subskrypcji.

klikasz w "szybkie menu" na górnej listwie ekranu i z rozwinięcia wybierasz "subskrypcje" - proste jak budowa cepa;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Pod warunkiem że się nie zaznaczyło opcji żeby nie dodawało..[/QUOTE]
a no jak ktos sobie tak pracowicie ustawił subskrypcje zamiast np. ręcznie wykasować niepotrzebne to teraz ma kłopoty na własne życzenie;)

domyślne jest na szczęscie ustawienie z zapamiętywaniem:lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny,

systematycznie opróżniam swoją bibliotekę, żeby zrobić miejsce na nowe książki, tak więc od czasu do czasu mam trochę książek na zbyciu. Chciałabym część sprzedać na tym bazarku dla potrzebujących psiaków. Ale problem jest, że ciężko mi wybrać, który piesek jest obecnie bardziej potrzebujący od innego, a tamten znowu od jeszcze innego, tym bardziej, że miałam przerwę w czytaniu tego forum... I zastanawiam się, jak to rozwiązać, może osoba, która ewentualnie wygrałaby książkę, wskazałaby na konkretnego psiaka? Tylko wtedy odbywałoby się to tak: osoba kupuje - wpłaca pieniądze - a ja wysyłam + przelewam otrzymane pieniądze na konkretnego psiaka. Nie wiem, czy jesteście w stanie jednak zaufać do tego stopnia świeżo upieczonej forumowiczce, jaką jestem ;) A może po tym, jak zrobię listę książek, same coś zaproponujecie?

Proszę o sugestie, przyznaję, że trochę w bazarku pobuszowałam ale jeszcze się nieco gubię.
Pozdrawiam
An

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

czy można robic bazarek na psa który x czasu był w hotelu, utrzymywany dzięki dogo
ma DS ale była obiecana pomoc w kontynuacji leczenia
chodzi o niebagatelną kwotę 6 tys, DS nie da rady samo i było to wiadomo od poczatku
stad deklaracja pomocy w leczeniu z dogo

edit: leczenie nie jest jakąś nową sprawą o której nikt wczesniej nie wiedział, nie jest tak, że coś wyskoczyło nagle
wiadomo było wczesniej, ze pies wymaga leczenia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Marta67']słuchajcie, czy odbiór zakupionej na bazarku rzeczy jest możliwy przed jego zakończeniem? nie łamie to zasad? ;)[/QUOTE]
Jeżeli w opcji kup teraz to oczywiście można wcześniej odebrać. Ja bardzo często kupuję tak, jeśli jest oczywiście taka opcja i od razu przelewam kasę, po czym dostaję fanty. W innym przypadku zawsze może się okazać, że ktoś przelicytuje przed zakończeniem i co wtedy? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...