Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='Aneta & Ajwi']Mam jeszcze jedno pytanie. Mam bazarek przeznaczony na schronisko, dostałam informacje o jednym z psie z tego schroniska, czy mogę przeznaczyć pieniądze tylko na jego?[/QUOTE]Jeśli bazarek ma być na konkretne zwierze to musi mieć swój wątek na dogomanii.

[quote name='ocelot']Mam pytanie.
Czy na wątku reklamującym bazarki można podać link do aukcji allegro?
Oczywiście allegro jest charytatywne, dochód przeznaczony na tomaszowskie psiaki.[/QUOTE]Jest link do "cegiełek" - właśnie po to by tam wstawiać linki do allegro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ale teraz masz w podpisie za dużo. Już Ci dzisiaj usunęłam podpis więc lepiej przeczytaj regulamin co? Najlepiej ze zrozumieniem. Proszę :lol:[/QUOTE]
Ach to Ty?:cool3: ale dzięki temu miejsce na nowy podpis miałam:evil_lol:

Nie da rady:)Dla mnie ilość pikseli brzmi jak chiński :oops:gorzej nawet:)Już chyba ok? Zacznę szaleć jak Ci z oczu zniknę:p

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie czy zmieniło się coś w sprawie wstawiania zdjęć?
Ja nie mogę ich wstawić...
Teraz jest opcja, że można ze swojego komputera wstawić - to dostaję komunikat, że nie mogę tego zrobić, bo być może nie mam konta lub dostępu, albo z URL...ale po wpisaniu adresu dostaję komunikat, że jest niezdefiniowany taki plik, który wklejam :(
A poza tym gdzie są emotikonki ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/174193-Porada-prawna-na-bazarek[/URL]

czy było by zgodne z regulaminem bazarku, jak by takie cuś zrobić?[/QUOTE]
Przeczytaj regulamin to się dowiesz....
Wielokrotnie były na bazarku wystawiane usługi.

Link to comment
Share on other sites

czy to cos się dzieje u mnie czy z forum-nie moge wogóle edytować postów-wyskakuje mi że błąd na stronie i to juz od wczoraj...ani nie moge zamknąc bazarku,ani nic do niego dodac,ani nowego zrobic,ani na watku uzupełnic rozliczenia(chyba że dodajac kolejną odpowiedż...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norel']czy to cos się dzieje u mnie czy z forum-nie moge wogóle edytować postów-wyskakuje mi że błąd na stronie i to juz od wczoraj...ani nie moge zamknąc bazarku,ani nic do niego dodac,ani nowego zrobic,ani na watku uzupełnic rozliczenia(chyba że dodajac kolejną odpowiedż...)[/QUOTE]

sprobuj może w innej przegladarce
mi np w"domowej" operze nie dziala odczytywanie pw
ale w IE juz dziala
może to byc to lub zupełenie coś innego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mefi']Czy mogę wystawić bazarek na opłacenie strony internetowej wolontariuszy? Chodzi o swietokrzyskie.schronisko.net, za które od 1 grudnia trzeba będzie płacić, a z kasą krucho. Będę wdzięczna za odpowiedź.[/QUOTE]Tak, pod warunkiem że się rozliczycie. W jaki sposób odbywa się płatność, czy będziecie mieć na to jasne potwierdzenie które będziecie mogli przedstawić moderatorom?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Tak, pod warunkiem że się rozliczycie. W jaki sposób odbywa się płatność, czy będziecie mieć na to jasne potwierdzenie które będziecie mogli przedstawić moderatorom?[/QUOTE]

Płatności będzie dokonywał prawdopodobnie ŚTOZ, na nich będzie wystawiana też faktura vat przez administratora strony. Faktura będzie widoczna również na stronie, więc mogę zrobić zrzut ekranu. Wpłaty dokonywano by najpierw na moje konto, a ja całość przelałabym na konto ŚTOZ z dopiskiem na opłatę strony swietokrzyskie.schronisko.net. Oczywiście z mojej strony również wkleję potwierdzenie dokonania wpłaty na konto ŚTOZ.

Link to comment
Share on other sites

ponawiam pytanie-dlaczego nie moge edytowac postów,nie moge też zakładać tematów-konkretnie bazarków-próbowałam juz z cudzych komputerów!!! i to samo-komunikat ze błąd wystepuje na stronie,a wszystko to zaczeło sie od zmian wyglądu strony! wczesniej nie miałam zadnych problemów niezaleznie od uzywanego programu.

Link to comment
Share on other sites

Nie działa mi wyszukiwarka postów! Nie mogę znaleźć bazarków, na których coś licytowałam nie mówiąc o tym , że zaznaczanie ciekawych wątków nic mi nie daje. Do tego do niedawna nie działała mi poczta i tak na dobrą sprawę nie wiem , czy już dobrze działa, bo chyba wylicytowałam kilka rzeczy a nie mam wiadomości na priv. Pomocy! Jeśli nie macie ode mnie odpowiedzi, to naprawdę nie moja wina, a jak tak dalej pójdzie to za chwilę znajdę się na czarnej liście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...