Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Witam! Chcialabym się zapytać, czy jest możliwość , aby kupujący pokrył koszty przesyłki? Moi rodzice twierdzą że nie, mam na zbyciu książkę, piękną- naprawdę- ale nie chciałabym pokrywać kosztów przesyłki, bo to by mi się ani trochę nie opłacało. Jak można to załatwić? Proszę o szybką pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Czy dobrze rozumiem regulamin - zakładam nowy wątek z oferowanym do bazarku przedmiotem i opisem? I pilnuje go? Jeśli dobrze, to jutro powstawiam te rzeczy które podałam juz w wątku ogólnym - każdy osobno?[/QUOTE]
Tak jest, świetnie rozumiesz superblondi :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lavinio, nie wiem juz co robic...

Otrzymalam numer konta, probowalam na nie wplacic i niestety moj bank twierdzi, ze numer jest bledny (kombinowalam z usuwaniem przerw i srodkowych zer, ale nic z tego)... Probowalam sie oczywiscie z Toba skontaktowac, ale nie wiem co sie, jak na zlosc, dzieje z moim kontem emailowym - kilka emaili, ktore powinnam dostac zniknelo po drodze i obawiam sie, ze to samo osie stalo z Twoimi. Probowalam na PW, ale ona tez zawodzi... Jest mi strasznie glupio, bo nie chcialam stwarzac problemu, zawracac Tobie glowy ani okazac sie nieslowna, a obawiam sie ze takie moze to wszystko sprawiac wrazenie :( Jezeli Twoja oferta jest nadal aktualna, to poprosze brata o wplacenie pieniedzy z polskiego konta, jesli masz mnie juz dosc - zrozumiem :-(

Przepraszam bardzo, ze pisze to publicznie, ale nie mam juz innego pomyslu...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witaj dredlok

nie dostałam żadnego maila......mnie też ostatnio poczta zawodzi, maile nie wszystkie dochodzą, nie wiem co się dzieje...myslałam, że się rozmyśliłaś

książki wystawiłam na allegro, bo powysyłałam namiary do wszystkich deklarujących chęć kupna ( nie mówię o Tobie ) i nic, więc pomyślałam, że wystawię je tam - na allegro książki sprzedają się bardzo dobrze. Tu wklejam Ci link do moich aukcji - Twoich książek chyba już nie ma, sprawdzę. Dziś wieczorem wystawię następne.Jesli chodzi o nr konta, to też sprawdzę i dam Ci znać. Odezwij się, jeśli nie dostaniesz maila dziś - jutro. Pozdrawiam :lol:

moje aukcje;

[url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=193767[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']witaj dredlok

nie dostałam żadnego maila......mnie też ostatnio poczta zawodzi, maile nie wszystkie dochodzą, nie wiem co się dzieje...myslałam, że się rozmyśliłaś

książki wystawiłam na allegro, bo powysyłałam namiary do wszystkich deklarujących chęć kupna ( nie mówię o Tobie ) i nic, więc pomyślałam, że wystawię je tam - na allegro książki sprzedają się bardzo dobrze. Tu wklejam Ci link do moich aukcji - Twoich książek chyba już nie ma, sprawdzę. Dziś wieczorem wystawię następne.Jesli chodzi o nr konta, to też sprawdzę i dam Ci znać. Odezwij się, jeśli nie dostaniesz maila dziś - jutro. Pozdrawiam :lol:

moje aukcje;

[URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=193767"]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=193767[/URL][/quote]

ja prosiłam dwa razy o numer konta i do tej pory nic nie doszło :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...