Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Nie do końca rozumiem szczegóły działania bazarku ale załóżmy, że ja mógłbym komuś (jakiemuś hodowcy albo właścicielowi psa/psów) opracować i utrzymywać w aspekcie administracyjnym stronę WWW - moja praca za DARMO ale jeśli ktoś by chciał to mógłby właśnie jakieś pieniążki przeznaczyć na jakiś cel podobnie jak te kwoty z oferowanych przedmiotów na sprzedaż. Czy takie coś jest dozwolone i możliwe w ramach bazarku? Jeśli tak to jak to zaaranżować? 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, sylwekw napisał:

Nie do końca rozumiem szczegóły działania bazarku ale załóżmy, że ja mógłbym komuś (jakiemuś hodowcy albo właścicielowi psa/psów) opracować i utrzymywać w aspekcie administracyjnym stronę WWW - moja praca za DARMO ale jeśli ktoś by chciał to mógłby właśnie jakieś pieniążki przeznaczyć na jakiś cel podobnie jak te kwoty z oferowanych przedmiotów na sprzedaż. Czy takie coś jest dozwolone i możliwe w ramach bazarku? Jeśli tak to jak to zaaranżować? 

Możesz otworzyć bazarek z taką usługą ale musisz podać konkretny cel wpłat pieniędzy (wątek zwierzaka lub stowarzyszenia  istniejący na dogomanii)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Dnia 22.03.2018 o 20:10, devoner napisał:

hejka też tak macie,że jak chcecie posortować według ostatnio dodane to brak reakcji?albo na niektórych wątkach chcę wejść na ostatnią stronę i brak reakcji.

trzeba kliknąć prawym przyciskiem i otworzyć w nowej karcie

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

u mnie to samo. Nie jestem w stanie przejść do kolejnej strony. Dogo zwariowało. 

a próbowałaś najechać myszka na nr strony na która chcesz wejść, kliknąć prawym przyciskiem  i wybrać: otwórz w nowej karcie?  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mam pytamie:)

Jak będzie można rozwiazac sprawę wysylki fantow z bazarku? Na liscie poleconym,paczce trzeba wpisac dane osoby kupującej i sprzedającej.Kto będzie adm.danych?U mnie w pracy lista obecności jest schowana:))))) a każdy pacjent podpisuje oświadczenie o zgodze na przetwarzanie danych(oczywiście na użytek firmy).Cuda-wianki się porobily.

RODO weszlo :(

Link to comment
Share on other sites

Fakt, cuda wianki :)

Ja mam w skrzynce całe mnóstwo adresów, nie zawsze kasuję a nawet, jak ktoś ponownie coś kupuje,to piszę "adres znam".

Nie udostępniam ich nikomu ale zawsze o udostępnienie  mogę być posądzona.

Co na to RODO ?

Jakby tego było mało, to nawet jak ktoś kupuje cegiełkę, to adres mam - w przelewie. 

To co, bazarki mają umrzeć? Deklaracje na psy też :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 3.06.2018 o 20:54, Finlora napisał:

Hej, gdzieś był wątek z tym, że ktoś przyjmie ciuszki na bazarek - pomóżcie, bo nie mogę znaleźć :)

Dołączam się do pytania :)

Mam trochę fantów do oddania - odbiór osobisty we Wrocławiu, lub wysyłka za zwrot kosztów

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2018 o 20:54, Finlora napisał:

Hej, gdzieś był wątek z tym, że ktoś przyjmie ciuszki na bazarek - pomóżcie, bo nie mogę znaleźć :)

 

Dnia 20.06.2018 o 20:40, sunia2000 napisał:

Dołączam się do pytania :)

Mam trochę fantów do oddania - odbiór osobisty we Wrocławiu, lub wysyłka za zwrot kosztów

tu jest

http://www.dogomania.com/forum/forum/547-podaruje/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pomocy!!!

Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać :)

Jestem w trakcie przygotowywania bazarku. Wstawiłam zdjęcia, chcę teraz podać ceny i opisy fantów. Po wyedytowaniu postu nie mogę go zapisać. 

Co robić? Mogę przekopiować wszystkie zdjęcia na nowy wątek, ale to wielka robota bez gwarancji, że tam będzie dobrze :(

Spróbowałam tutaj,czy mogę zapisywać po edycji. Mogę!

Spróbuję jeszcze raz :)

Udało się, ale za którymś tam kliknięciem :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jola&tina napisał:

Pomocy!!!

Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać :)

Jestem w trakcie przygotowywania bazarku. Wstawiłam zdjęcia, chcę teraz podać ceny i opisy fantów. Po wyedytowaniu postu nie mogę go zapisać. 

Co robić? Mogę przekopiować wszystkie zdjęcia na nowy wątek, ale to wielka robota bez gwarancji, że tam będzie dobrze :(

Spróbowałam tutaj,czy mogę zapisywać po edycji. Mogę!

Spróbuję jeszcze raz :)

Udało się, ale za którymś tam kliknięciem :(

Dogo się lekko sypie od jakiegoś czasu, trzeba odczekać i spróbować ponownie, jeśli czegoś nie chce wykonać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Dogo się lekko sypie od jakiegoś czasu, trzeba odczekać i spróbować ponownie, jeśli czegoś nie chce wykonać.

Tak muszę zrobić, uzbroję się w cierpliwość.

Szkoda mi bazarku, bo już prawie gotowy i szkoda mi pracy - a praca nie tylko moja, to jest praca zespołowa :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 godziny temu, beataczl napisał:

tez potrzebuje, kiedys kupilam pasowal,ladnie i porzadnie odszyty

To musiało być 5-6 lat temu, dla Łukaszka zamawiałam, cudnie uszyła dziewczyna. Teraz mi oczy wypadły, jakie buble szyją i sprzedają, w necie, zamówiłam i oddałam. Nie ma dawnych bazarków, nie ma jak znaleźć  :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...