Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Chciałam zapytać czy jest jakikolwiek sposób, żeby dojść do swoich starych bazarków? Chciałabym z nich przekleić część zdjęć i opisów, a mam tylko dostęp do jakichś 3,4 wątków założonych przez siebie:/

Staram się zrobić bazarek i niestety dogo nie pozwala mi wstawić zdjęć, jedynie załączyć je jako pliki i wtedy zdjęcia są malutkie, a mija się to z celem, bo żeby coś zobaczyć, trzeba klikać na każde zdjęcie. Pojawia mi się komunikat w stylu, że nie mam wystarczających uprawnień i  wyskakuje, jaki link jest poprawny, aby wstawić zdjęcie, ale niestety nie wiem co mam zmienić albo co skasować czy dodać, bo linki, które wstawiam znacząco od tych przykładowych odbiegają. Wrzucam z picassy. Ktoś coś? :?

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zapytać czy jest jakikolwiek sposób, żeby dojść do swoich starych bazarków? Chciałabym z nich przekleić część zdjęć i opisów, a mam tylko dostęp do jakichś 3,4 wątków założonych przez siebie:/

Staram się zrobić bazarek i niestety dogo nie pozwala mi wstawić zdjęć, jedynie załączyć je jako pliki i wtedy zdjęcia są malutkie, a mija się to z celem, bo żeby coś zobaczyć, trzeba klikać na każde zdjęcie. Pojawia mi się komunikat w stylu, że nie mam wystarczających uprawnień i  wyskakuje, jaki link jest poprawny, aby wstawić zdjęcie, ale niestety nie wiem co mam zmienić albo co skasować czy dodać, bo linki, które wstawiam znacząco od tych przykładowych odbiegają. Wrzucam z picassy. Ktoś coś? :?

Moja zawartość - Tylko tematy :)

Ja mam niestety tylko rok do tyłu. Starszych nie mogę odnaleźć :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie mam tego gdzie napisać, wątek administracyjny już dawno przestał funkcjonować i mam wrażenie, że nie ma już moderatorów na tym forum.
Zastanawia mnie, o co chodzi z tymi gigantycznymi podpisani i tysiącem banerów. Sprawdziłam regulamin, nic się nie zmieniło. Rozumiem, że każdy chce żeby o ich podopiecznym wszyscy usłyszeli. Jednak mam bardzo słaby internet, chcę pooglądać bazarki ale zdjęcia mi się nie ładują przez te ogromne podpisy. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę, bo tego nie chcę, takie są moje przemyślenia.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Zastanawia mnie, o co chodzi z tymi gigantycznymi podpisani i tysiącem banerów.

 
no właśnie tak to wygląda jak nie czuje się bata moderatorów- bezkarność moze uderzać do głowy i wyłączać zdrowy rozsądek.Do tego banery często nie są nawet podlinkowane wiec niczemu nie służą
I dochodzi do absurdów. Jak weszłam na bazarek gdzie prowadząca ma sygnaturę na 1,5 ekranu to przyznam że nie wiedziałam czy smiać sie czy płakać nad ludzką głupotą. Po przewinięciu 2 postów odpusciłam bo nie dało się tego oglądać
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ogólnie teraz na forum ciężko cokolwiek znaleźć - ostatnio usiłowałam zaczerpnąć info jak jest z wystawianiem na bazarek rzeczy z logo jakiejś firmy, tzw darmówki? Gdzieś coś było, ale gdzie znaleźć nie mogę, do modów jak widać też cięzko dotrzeć, pomożecie?

Wystawiaj, tylko nie obfocaj tego logo, a w opisie napisz, że jest logo "pewnej firmy". Chodzi tylko o to, żeby nie reklamować.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam tego gdzie napisać, wątek administracyjny już dawno przestał funkcjonować i mam wrażenie, że nie ma już moderatorów na tym forum.
Zastanawia mnie, o co chodzi z tymi gigantycznymi podpisani i tysiącem banerów. Sprawdziłam regulamin, nic się nie zmieniło. Rozumiem, że każdy chce żeby o ich podopiecznym wszyscy usłyszeli. Jednak mam bardzo słaby internet, chcę pooglądać bazarki ale zdjęcia mi się nie ładują przez te ogromne podpisy. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę, bo tego nie chcę, takie są moje przemyślenia.

W swoich ustawieniach profilu ("zarządzaj ignorowanymi") masz na samej górze taki kwadracik: "ignoruj sygnaturki kiedy czytam tematy i prywatne wiadomości", zaznaczenie go powinno zlikwidować banerki - tyle, że wszystkie hurtem. Owszem, mnie też szkoda megabajtów na podpisy - giganty ;)  

Link to comment
Share on other sites

Dawno zerkałam do regulaminu, ale wielokrotnie wystawiałam reklamowe rzeczy z logo firm (smycze, długopisy, notesy, kubki). Ze strony dogo chyba nie ma ograniczeń w tym zakresie.

A ze stron firmy jest?

Nie orientuję się szczerze mówiąc, ale by było nieprzyjemnie jakby mnie jakaś firma ciepła tylko za to że sprzedałam niepotrzebny mi długopis z logo obojętnym dla mnie na potrzebujące psy.

Wiem że z próbkami kosmetyków tak jest, że nie wolno sprzedawać, bo to forma promocji firmy, no ale czym to się właściwie różni od innych gadżetów...

Link to comment
Share on other sites

 

Wiem że z próbkami kosmetyków tak jest, że nie wolno sprzedawać, bo to forma promocji firmy, no ale czym to się właściwie różni od innych gadżetów...

 

Próbek kosmetyków na bazarkach od metra, i to jak najbardziej z podaniem firmy ;). Ich chyba nie wolno, że tak powiem, hurtowo sprzedawać, ale jeśli dostaniesz np. i Ci zalega to co, o 5-10 sztuk się przyczepią? Chyba lepszą promocją firmy będą jak pójdą w świat, a nie do kosza ;)

Link to comment
Share on other sites

Powiedz to firmie, która daje darmówkę z napisem "nie do sprzedaży" a potem znajduje ją na sprzedaż chociażby za sprawą jakiejś dobrej duszy która bawi się w tajnego agenta ;)

 

A że jest to wiem. Swoją drogą zastanawiam się tym tropem - jeśli ktoś mi coś daje, to to chyba moje, a jeśli to moje to co komu właściwie do tego co ja z tym robię....

Link to comment
Share on other sites

Na logikę tak to powinno wyglądać - sprzedawać nie ma prawa dystrybutor, Ty jako docelowy odbiorca powinnaś móc z tym zrobić co chcesz - czyli również sprzedać. W praktyce jak to wygląda ze strony firm nie wiem - naprawdę chce się im ganiać kogoś, kto sprzedał dwie próbki po złotówce? Opłaca się im to?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mysle ze to wazne, a niestety wiele ciotek tego nie robi otoz w powiadomieniach o wygranej licytacji prosze wstawiac LINK DO BAZARKU, miedzy innymi dla sprawdzenia zgodnosci po otrzymaniu przesylki, ale i przygotowaniu sie na jej przyjecie zwlaszcza jak licytuje sie nie dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze to wazne, a niestety wiele ciotek tego nie robi otoz w powiadomieniach o wygranej licytacji prosze wstawiac LINK DO BAZARKU, miedzy innymi dla sprawdzenia zgodnosci po otrzymaniu przesylki, ale i przygotowaniu sie na jej przyjecie zwlaszcza jak licytuje sie nie dla siebie.

Jeśli dostaję taką wiadomość zawsze sprawdzam w tematach założonych przez osobę, która taką wiadomość do mnie przysłała i tam znajduję to czego szukam :)

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze to wazne, a niestety wiele ciotek tego nie robi otoz w powiadomieniach o wygranej licytacji prosze wstawiac LINK DO BAZARKU, miedzy innymi dla sprawdzenia zgodnosci po otrzymaniu przesylki, ale i przygotowaniu sie na jej przyjecie zwlaszcza jak licytuje sie nie dla siebie.

 

Uważam to za elementarny obowiązek wystawiającego bazarki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mysle ze to wazne, a niestety wiele ciotek tego nie robi otoz w powiadomieniach o wygranej licytacji prosze wstawiac LINK DO BAZARKU, miedzy innymi dla sprawdzenia zgodnosci po otrzymaniu przesylki, ale i przygotowaniu sie na jej przyjecie zwlaszcza jak licytuje sie nie dla siebie.

 

Zgadzam się. Ja zawsze wysyłam z linkiem ale dostaje różnie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam, mam prośbę, jak wstawiacie zdjęcia na bazarek? bo mi coś nie wychodzi, zawsze korzystałam z Tinipic ale nie mogę teraz wstawić foty tylko pokazuje się skrót strony, trzeba na nią kliknąć i dopiero ukazuje się zdjęcie ale też nie zawsze, to bardo męczące dla kupującego tak klikać we wszystko, ja zawsze jak chcę coś kupić to zerkam na zdjęcia, widzę że większość ma taki problem, proszę o poradę. Większość portali jest w j.angielskim także prosze o dokładna ściezkę bo nic nie romumiem po angielsku:(

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam pytanie, czy mogę tutaj założyć bazarek dla innych zwierzaków niz psy? Konkretnie mam na mysli podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim

możesz, pod warunkiem, że maja wątek na dogomanii i na tym wątku będą rozliczenia wydatków sfinansowanych wpływami z bazarku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...