Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Czy już ktoś wie, jak skasować nieaktualne wątki z subskrypcji?

nie ma teraz czegos takiego jak dawna subskrypcja  ( do której wchodziły automatycznie watki w ktorych cos pisałaś albo te które  ściagnęłaś)

teraz to jest rozdzielone:

a/ "moja zawartośc" - tu masz sciagniete ze starej dogo wszystkie wątki   w których cos pisałas w przeciagu ostatniego roku ( i tego  jak rozumiem  nie da sie samemu modyfikować bo to wymagałoby usunięcia Twoich postów)

b/ "ulubiona zawartośc" - to jest  na wyjsciu pusty folder w którym juz Ty możesz sobie teraz dowolnie umieszczac ( czyli sciagac  i w kazdej chwili  usuwac) wątki na których zapamietaniu Ci zalezy. Ale juz nie wystarczy  że cos tam piszesz . Żeby umiescic w tym folderze watek musisz go zaznaczyc ( baner  w górnym prawym rogu - "śledź ten temat")

Link to comment
Share on other sites

Po przeczytaniu regulaminu nadal nie mam jasności w tej sprawie, więc piszę tutaj (do moderatorów bazarkowych nie da się wysłać wiadomości).
Od jakiegoś czasu zbieram pieniądze na szelki i przysmaki, które przekazuję do schroniska na Paluchu w Warszawie. Bywam w tym schronisku prawie co tydzień i stąd zrodził się ten pomysł. Udało mi się kupić już trochę akcesoriów, teraz zbieram na drugą "partię". Robię to we własnym zakresie, sprzedając rzeczy na grupach na FB. Jest to dość czasochłonny sposób.
I w tym momencie rodzi się moje pytanie. Czy w takiej sytuacji wolno mi założyć wątek z bazarkiem na Dogomanii? Myślę, że tutaj szybciej zebrałabym potrzebne pieniądze.
Sprzedaje głównie wykonane przeze mnie wisiorki i bransoletki, nawiązujące tematyką do ras psów.
Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Link to comment
Share on other sites

A ja nawet nie mogę wysłać pw odnośnie bazarku bo mi wyskakuje erroe 502 bad getaway :(

Czy ktoś też ma problemy z wysyłaniem pw ?

a zrobiłaś sobie miejsce w skrzynce na nowe wiadomosci?( teraz max 50)

i masz włączony komunikator?

jesli tak to teraz pytanie czy adresat tez ma wyczyszczoną skrzynkę- jesli nie to jeszcze możesz próbować wpisu w profilu żeby się adresat ogarnął

Link to comment
Share on other sites

a zrobiłaś sobie miejsce w skrzynce na nowe wiadomosci?( teraz max 50)

i masz włączony komunikator?

jesli tak to teraz pytanie czy adresat tez ma wyczyszczoną skrzynkę- jesli nie to jeszcze możesz próbować wpisu w profilu żeby się adresat ogarnął

 

Skrzynkę właśnie wyczyściłam , a jak się ten komunikator odpala ?

Link to comment
Share on other sites

Hej, a komuś udało się "dokopać" do informacji jak z "nowej=przeniesionej ze starych profili" subskrypcji usuwać wątki, których nie chcę już subskrybować ?

Z MOJA ZAWARTOŚĆ  nie da się nic usunąć.

LUBIANA ZAWARTOŚĆ   to dawny folder z subskrypcjami i tu aby zrezygnować z subskrypcji w prawym górnym rogu klikami PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ TEN WĄTEK

Link to comment
Share on other sites

A co to znaczy jak np. dostanę pw a obok tego nowego pw pisze USUNIETA i wtedy nie mogę na to pw odpisać   ?

a no właśnie,też nie wiem  jak to działa :lookarou: dzisiaj zaczęłam rozsyłać zaproszenia na bazarek ,skrzynka w momencie się zapełniła więc usunęłam kilka i wysyłałam kolejne....i nie wiem teraz czy odbiorcy otrzymali pw czy nie :look3:

Link to comment
Share on other sites

a no właśnie,też nie wiem  jak to działa :lookarou: dzisiaj zaczęłam rozsyłać zaproszenia na bazarek ,skrzynka w momencie się zapełniła więc usunęłam kilka i wysyłałam kolejne....i nie wiem teraz czy odbiorcy otrzymali pw czy nie :look3:

Przy zaproszeniu mam wiadomośc usunięta ale nadal mogę ją odczytac ;) także mimo usunięcia na pewno odbiorcy otrzymali wiadomości tylko czy wszyscy wejdą sprawdzic ??? czy po prostu uznają wiadomośc za nieaktualną ? :look3:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info :) Ale to jest jakieś z lekka porąbane :( Co za geniusz to wymyślił ? :(

To jest mocno porąbane.Jeżeli ktoś wysyła zaproszenia to skrzynkę musi szybko wyczyścić i adresat otrzymuje zaproszenie zaznaczone już jako usunięte.

Ktoś wejdzie na bazarek, ktoś inny nie - no bo usunięte.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć na pytanie: czy na nowym dogo nadal można - zgodnie z regulaminem "starego" dogo -  wstawiać w post tylko 5 zdjęć (np. na bazarkach), czy zgodnie z możliwościami nowego forum - dowolną ich liczbę...? :hmmmm:

 

Trzymajmy się regulaminu  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej,

czy wy też macie problemy z modyfikacją postu ? Czasem mi sie pojawia modyfikowana treść, czasem widok który pozwala wgrać załączniki, ale nie ma dostępu do tekstu...

Matko... jakie to męczące... A zaczęłam robić bazarek, tam muszę edytować posty często. I udręka z tą edycją, jakąś dziwną..

 

Link to comment
Share on other sites

Hej,

czy wy też macie problemy z modyfikacją postu ? Czasem mi sie pojawia modyfikowana treść, czasem widok który pozwala wgrać załączniki, ale nie ma dostępu do tekstu...

Matko... jakie to męczące... A zaczęłam robić bazarek, tam muszę edytować posty często. I udręka z tą edycją, jakąś dziwną..

 

Ja też tak mam. U mnie wystarczy wtedy poczekać i po chwili pojawia się modyfikowana treść :)

Link to comment
Share on other sites

Hej,

czy wy też macie problemy z modyfikacją postu ? Czasem mi sie pojawia modyfikowana treść, czasem widok który pozwala wgrać załączniki, ale nie ma dostępu do tekstu...

Matko... jakie to męczące... A zaczęłam robić bazarek, tam muszę edytować posty często. I udręka z tą edycją, jakąś dziwną..

 

Też tak mam, jak za długo czekam daje "odśwież" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...