Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Dziewczynki proszę o pomoc i podpowiedź. Czy regulamin pozwala po uruchomieniu bazarku dodać jeszcze jeden cel bazarku ??? Bazarek rozpoczął się wczoraj wieczorem ale za zgodą ofiarodawczyni fantów chciałabym dodać do bazarku jeszcze jednego psiaka i podzielić po równo zebrane pieniążki. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dziewczynki proszę o pomoc i podpowiedź. Czy regulamin pozwala po uruchomieniu bazarku dodać jeszcze jeden cel bazarku ??? Bazarek rozpoczął się wczoraj wieczorem ale za zgodą ofiarodawczyni fantów chciałabym dodać do bazarku jeszcze jednego psiaka i podzielić po równo zebrane pieniążki. Proszę o pomoc.[/QUOTE]

jak ni ebyło jeszcze kupujacych to bez problemu
jesli juz byli to dodaj zanim przyjda kolejni ale upewnij się czy ci co juz kupuja/licytują nie mają nic przeciwko temu
niestety jesli maja to nie mozesz tak zrobic

Link to comment
Share on other sites

A ja mam takie pytanie - mam na tymczasie psa zw schroniska w Tomaszowie Mazowieckim. Pies jest na wątku ogólnym schroniska
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241404-Tomaszowskie-psiaki-proszą-o-pomoc-w-ogłoszeniach/page13[/URL] - w poście 321 są zdjęcia Remika z mojego domu.
Remikowi funduje karmę fundacja Amicus Canis.
Czy mogłabym zrobić bazarek z przeznaczeniem na karmę dla Remika? Wtedy dla fundacji zostało by trochę grosza na inne psiaki.

Edited by lunarmermaid
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']A ja mam takie pytanie - mam na tymczasie psa zw schroniska w Tomaszowie Mazowieckim. Pies jest na wątku ogólnym schroniska
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241404-Tomaszowskie-psiaki-proszą-o-pomoc-w-ogłoszeniach/page13[/URL] - w poście 321 są zdjęcia Remika z mojego domu.
Remikowi funduje karmę fundacja Amicus Canis.
Czy mogłabym zrobić bazarek z przeznaczeniem na karmę dla Remika? Wtedy dla fundacji zostało by trochę grosza na inne psiaki.[/QUOTE]A co stoi na przeszkodzie, żebyś założyła mu watek i na tym wątku się rozliczała? Bo na tym ogólnym schroniska chyba nie bedzie rozliczeń z dt. (a gdzieś musza byc skoro chcesz robić bazar)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia będzie na bazarku - to wiadomo.
Czy rozliczenia muszą być również na watku psa,dla którego robiony jest bazarek? Dawno już nie robiłam bazarków,więc nie orientuję się jak to teraz być musi.
Nie wiem czy zakładać wątek - u mnie net działa czasami jak chce, a jednak wiadomości z DT są ważne. Chociaż u mnie DT jest tylko za karmę,resztę kupuję z własnej kieszeni.
Wiem,że jak to w fundacjach Amicus Canis też bogata nie jest - współpracują ze schroniskiem i dlatego Remik dostaje karmę od nich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Rozliczenia będzie na bazarku - to wiadomo.
[B]Czy rozliczenia muszą być również na watku psa,dla którego robiony jest bazarek? Dawno już nie robiłam bazarków,więc nie orientuję się jak to teraz być musi.
[/B]Nie wiem czy zakładać wątek - u mnie net działa czasami jak chce,[B] a [/B]jednak wiadomości z DT są ważne. Chociaż u mnie DT jest tylko za karmę,resztę kupuję z własnej kieszeni.
Wiem,że jak to w fundacjach Amicus Canis też bogata nie jest - współpracują ze schroniskiem i dlatego Remik dostaje karmę od nich.[/QUOTE]w regulaminie stoi:

[COLOR=#800000][I][U]Rozliczenia pieniędzy muszą znajdować się w pierwszym poście wątku wskazanym jako cel bazarku.[/U][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mam problem i proszę o pomoc.
W pierwszym poście bazarkowego wątku zapisuje się tylko część informacji (mniej więcej połowa). Reszta jest niewidoczna na wątku.
Całość jest widoczna na podglądzie i równieź podczas edycji postu.
Wiem, że inne osoby też mają ten problem podczas zakładania bazarku.
Na czy polega mój błąd? Jak to poprawić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']A ja mam inne pytanie - jako że widzę ze np na wątku "co chcecie kupić na bazarku " pojawiają się od czasu do czasu prośby o bannery, plakaty, projektowanie stron.
Jak mają się bazarki "graficzne" czyli takie usługowo-twórcze ?[/QUOTE]

To tak jak z bazarkami ogłoszeniowymi.Wystawiasz na sprzedaż za konkretną cenę usługę zrobienia grafiki/plakatu,banerku.Ktoś na bazarku zamawia,robi przelew,a wtedy ty wykonujesz i przesyłasz osobie,która zamówiła,ta osoba musi potwierdzić na bazarku,że usługa została wykonana i tyle.Oczywiście musi być w pierwszym poście napisane na jakiego psa idą pieniążki,do kiedy trwa i tak dalej,jak na innych bazarkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']To tak jak z bazarkami ogłoszeniowymi.Wystawiasz na sprzedaż za konkretną cenę usługę zrobienia grafiki/plakatu,banerku.Ktoś na bazarku zamawia,robi przelew,a wtedy ty wykonujesz i przesyłasz osobie,która zamówiła,ta osoba musi potwierdzić na bazarku,że usługa została wykonana i tyle.Oczywiście musi być w pierwszym poście napisane na jakiego psa idą pieniążki,do kiedy trwa i tak dalej,jak na innych bazarkach.[/QUOTE]

Dziękuję za odpowiedź ! :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Mam problem i proszę o pomoc.
W pierwszym poście bazarkowego wątku zapisuje się tylko część informacji (mniej więcej połowa). Reszta jest niewidoczna na wątku.
Całość jest widoczna na podglądzie i równieź podczas edycji postu.
Wiem, że inne osoby też mają ten problem podczas zakładania bazarku.
Na czy polega mój błąd? Jak to poprawić?[/QUOTE]

Ja też miałam taki problem... Wtedy kopiowałam znikającą część do 2 postu jako ciąg dalszy bo inaczej się nie dało...
Po jakimś czasie (przy którymś bazarku) problem sam zniknął - nie wiem skąd się wziął i jak się go pozbyłam pewnie
to znowu błędy dogo :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ja też miałam taki problem... Wtedy kopiowałam znikającą część do 2 postu jako ciąg dalszy bo inaczej się nie dało...
Po jakimś czasie (przy którymś bazarku) problem sam zniknął - nie wiem skąd się wziął i jak się go pozbyłam pewnie
to znowu błędy dogo :roll:[/QUOTE]
Też tak miałam i robiłam jak Lili8522, ale tylko przy jednym bazarku mi się to działo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ja też miałam taki problem... Wtedy kopiowałam znikającą część do 2 postu jako ciąg dalszy bo inaczej się nie dało...
Po jakimś czasie (przy którymś bazarku) problem sam zniknął - nie wiem skąd się wziął i jak się go pozbyłam pewnie
to znowu błędy dogo :roll:[/QUOTE]

[quote name='Isiak']Też tak miałam i robiłam jak Lili8522, ale tylko przy jednym bazarku mi się to działo.[/QUOTE]Też tak zrobiłam jak Wy, znikającą część dałam do drugiego postu.
Dziękuję za odpowiedź, może i u mnie problem zniknie przy następnym bazarku.

Link to comment
Share on other sites

My sobie żyły wypruwamy, focimi, mierzymy a ktoś sobie już nasze rzeczy na aukcji sprzedaje? Ja bym tej osobie podziękowała, pieniądze pieniędzmi, ale nie lubię jak ktoś ze mnie ... robi! Jesteś właścicielkom zdjęć, nikt nie może ich bez twojej zgody wykorzystać.

Szkoda, ze sharka usunęła post. Jestem bardzo ciekawa co na to inni, ktoś sprzedaje jej rzeczy z bazarku na allegro, a nawet nie zakończyła się licytacja [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253087-WIECZOREM-KONIEC_dziecięce-buciki_rozm-23-28_na-4-cele_do-23-05-godz-21-(20-59)/page8[/URL]

Edited by black_sheep
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Co niektórzy , to mają jednak nieźle w głowach powalone...
Bazarki, to niezły biznes- kupujesz tanio, sprzedajesz drożej... ba sprzedajesz , choć jeszcze nie wygrałeś licytacji:diabloti:
Ja bym się spaliła ze wstydu chyba....[/QUOTE]
Ja różne rzeczy w życiu widziałam i nawet można powiedzieć, że bawią mnie duże przekręty z fantazją, ale robić z siebie wała za kilka złotych, zarabiając na bezdomnych psach, to trzeba mieć bazar w genach.

Link to comment
Share on other sites

Żeby spalić się ze wstydu, to najpierw trzeba go mieć :diabloti:
Za to nie brakuje tej pani arogancji, bezczelności, braku kultury, cwaniactwa, nieuczciwości i zwykłego chamstwa. Nie wiem skąd czerpało wzorce to dziewczę, ale ktoś popełnił gruby błąd w wychowaniu, co teraz skutkuje :roll:
Rzeczywiście szkoda, że sharka usunęła swój post. Nie pisanie o tym epizodzie daje pozwolenie na dalsze takie działania.
Widzę, że ban niczego nie nauczył :shake: i ten wielki come beck pannicy, to nic innego jak wielkie bagno :diabloti:



Nie daję pozwolenia na takie zachowania, dlatego nie milczę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Żeby spalić się ze wstydu, to najpierw trzeba go mieć :diabloti:
Za to nie brakuje tej pani arogancji, bezczelności, braku kultury, cwaniactwa, nieuczciwości i zwykłego chamstwa. Nie wiem skąd czerpało wzorce to dziewczę, ale ktoś popełnił gruby błąd w wychowaniu, co teraz skutkuje :roll:
Rzeczywiście szkoda, że sharka usunęła swój post. Nie pisanie o tym epizodzie daje pozwolenie na dalsze takie działania.
Widzę, że ban niczego nie nauczył :shake: i ten wielki come beck pannicy, to nic innego jak wielkie bagno :diabloti:



Nie daję pozwolenia na takie zachowania, dlatego nie milczę :p[/QUOTE]
Mało że - w/g życzeń w PW - nie zdechłaś, to jeszcze nie milczysz? Nie wiem, czy nie przesadzasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']??????? :crazyeye: :smhair2: :lying:[/QUOTE]
Ano niestety.
PW to podła broń, każdemu się wydaje, że nie ujrzy światła dziennego i można sobie pozwalać. Ale PW można raportować moderatorom tak samo, jak każdy normalny post i nadawca może zarobić bana, to raz, po drugie ja uprzedzam, że jeśli dostanę tego typu PW to je upublicznię zwyczajnie i po prostu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep'] Jestem bardzo ciekawa co na to inni, ktoś sprzedaje jej rzeczy z bazarku na allegro, a nawet nie zakończyła się licytacja [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253087-WIECZOREM-KONIEC_dziecięce-buciki_rozm-23-28_na-4-cele_do-23-05-godz-21-(20-59)/page8[/URL][/QUOTE]
Jeśli rzeczy były wystawione na allegro zanim zakończyła się licytacja (bo chyba o to chodzi), to wystarczyło coś kupić na aukcji. Gdyby okazało się, że sprzedający nie wyśle opłaconego przedmiotu (bo np. nie wygrał go na dogo), to dalej jest sporo możliwości dla oszukanego kupującego. Zachowanie osoby wystawiającej cudze przedmioty to nie jest brak odpowiedzialności, to oszustwo. Dziwne, że komuś opłaca się tak ryzykować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Mało że - w/g życzeń w PW - nie zdechłaś, to jeszcze nie milczysz? Nie wiem, czy nie przesadzasz.[/QUOTE]

No popatrz, jakoś żyję mimo tych okrutnych życzeń :diabloti:
Tak, nie milczę, bo zamiatanie pod dywan niczego nie daje, poza przyzwoleniem na dalsze żenujące działania. Większość woli schować głowę w piasek.
Ja myślę, że to dziewczę, które wiecznie tu sieje niesmak, nie nadaje się do resocjalizacji i zdjęcie bana, to było nieporozumienie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...