Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

dla niezalogowanych na miau link bedzie nieprzydatny wiec napiszę na czym to działa:

jeśli masz jakąs rzecz zbędna np książkę , cd , pojemnik na karmę kubek , bizueterie itp wystawia się na bazarku watek ze takie a takie jest do spredania , ustanawia sie cene wywoławczą i datę zakończenia aukcji
potem już tylko zostaje licytacja :smile:
prawie jak allegro , ale jak to popularna reklama mówi prawie robi wielka różnice , bo tu cału dochód icdzie na konkretny cel wskazany przez spredającego i marzy nikt nie pobiera :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No nikt nie pisze, ale to może dlatego że są wakacje. Ale pomysł jest naprawde świetny. Co chwile ktos prosi o pomoc w ratowaniu zycia dla psiaczka. I co tu dużo ukrywać - koszty leczenia, utrzymania dodatkowych psiaczków są duże. Bardzo gorąco zachęcam.

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie skopiować fragment regulaminu na taki psi bazarek:
[COLOR=Blue][I] 1. Niniejsze podforum służy do zakładania i prowadzenia prywatnych wątków aukcyjnych w celu uzyskania środków na pomoc dla kotów wolnożyjących, schroniskowych, azylowych, fundacyjnych i innych, które nie są albo nie mogą być otoczone właściwą troską przez ich własnych opiekunów. Inne aukcje albo propozycje kupna/sprzedaży oraz wątki naruszające ogólny regulamin będą usuwane.

2. Wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za przebieg i rzetelną finalizację poszczególnych aukcji ponoszą osoby je zakładające oraz biorące w nich udział. Forum miau.pl udostępnia jedynie miejsce na przeprowadzenie aukcji, nie decyduje o szczegółowych zasadach ich przeprowadzania ani nie gwarantuje poprawnej ich finalizacji.:mad:[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja mam bardzo dużo książek - redukuję stan mojej biblioteki ; albumy, klasyka, kryminały, mnóstwo o sztuce, malarstwie, architekturze. Chętnie zrobię listę i przekażę bazarkowi, tylko proszę aby ktoś tym zarządzał, bo ja nie dam rady czasowo. Poza tym podręczniki z całego gimnazjum ( mojego syna) i mnóstwo gier komputerowych.

btw Formica, dzięki za przesłanie umowy adopcyjnej mailem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rebellia ; nie wiem co Cię interesuje. Zaczynam od albumów - to są dużoformatowe, grube, ilustrowane albumy, ciężkie, niektóre już nie do zdobycia, podaję na razie tylko tytuły;

Cezanne
Skarby Świata
Pałace Świata
Antyczny Świat
Wojciech Kossak
Malarstwo Polskie
Degas
Antyki
Witkacy
Tiffany
Klejnoty Swiata
Miśnia
Wielka Encyklopedia Antyków
Klimt
Ermitaż
Dzieje Archeologii
Art Deco
Matejko
Galle
Impresjonizm
Rosenthal
Porcelana Europejska
Secesja Europejska
Kamienie Szlachetne
Style w Architekturze
Biżuteria Wiktoriańska

to tak na początek :evil_lol: więcej póżniej, ceny i reszta też póżniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Rebellia ; nie wiem co Cię interesuje. Zaczynam od albumów - to są dużoformatowe, grube, ilustrowane albumy, ciężkie, niektóre już nie do zdobycia, podaję na razie tylko tytuły;

Cezanne
Skarby Świata
Pałace Świata
Antyczny Świat
Wojciech Kossak
Malarstwo Polskie
Degas
Antyki
Witkacy
Tiffany
Klejnoty Swiata
Miśnia
Wielka Encyklopedia Antyków
Klimt
Ermitaż
Dzieje Archeologii
Art Deco
Matejko
Galle
Impresjonizm
Rosenthal
Porcelana Europejska
Secesja Europejska
Kamienie Szlachetne
Style w Architekturze
Biżuteria Wiktoriańska

to tak na początek :evil_lol: więcej póżniej, ceny i reszta też póżniej[/quote]
Lavinia, podawaj ceny bo juz moj brat jest zainteresowany!

Link to comment
Share on other sites

dobra, to trzeba to jakoś uporządkować - wobec tego wszystkie powyższe albumy, wszystkie w bardzo dobrym stanie ( dbam o swoje książki :lol: ) wystawiam na aukcję poczynając od teraz, do czwartku 20 lipca o tej samej godzinie, czyli 16.10. Cena wywoławcza każdej książki to 15 zł, wszystkie kosztowały grubo ponad 100 zł, niektóre jeszcze więcej. Uzbierane w ten sposób pieniądze zamierzam przeznaczyć na zaległości hotelowe Antka, oraz na uratowanie ( czytaj; wykupienie ) suczki buldożka od pseudohodowczyni.

za chwilę przewodniki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Przewodniki z serii "Wiedza i Życie" - świetne, bogato ilustrowane;
Londyn
Nowy Jork
Wiedeń
Praga
Irlandia
Grecja Kontynentalna


po 10 zł sztuka

ilustrowane książki;

Najciekawsze zabytki Europy
Opactwa i Klasztory Europy

po 10 zł sztuka

Albumy ilustrowane ;

Wenecja
Zamki nad Loarą
Zamki Bawarii

po 15 zł sztuka

od teraz do czwartku 20 lipca, godzina 16.15, cel ten sam.

na razie chyba wystarczy, bo się pogubię. mam jeszcze bardzo dużo !!!

Link to comment
Share on other sites

Pomysł na miau się super udaje, tylko jak tam jest ze znajdowaniem i szukaniem, bo zaczynam się gubić. Jesli za chwilę będzie 10-15 stron, jak to wszystko znajdziemy - kto już licytował, jaka cenę osiągnęło. Poproszę koleżankę z miau, też zalogowana na dogo - może tam wyjasni albi w każdym razie mnie - bo nie chcę bałaganu.
Tez mam np. filmy DVD do sprzedania. Cena wyściowa no nie wiem, może 10 zł.
Chciałabym przeznaczyć pieniądze na pomoc dla Dragona.
Turner &Hooch
Po wieczne czasy - fantastyczna baśń o świecie magii
Arjuna córka Ziemi - 2 płyty - cena 15 zł
Psiak w tranpkach

Film CD
Transylwania 6-5000 -komedia o wampirach z absurdalnym humorem - 8 zł


Gra CD
Persian Wars - przygodowa stratedia z tysiąca i jednej nocy - 8 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...