Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='Kora']Czy jest gdzies miejsce w ktorym mozna zaproponowac rzeczy na bazarek bo moze ktos bedzie chcial je kupic?[/QUOTE]

ponieważ wątek "sprzedam" nie sprawdził się, jedynym miejscem wystawienia rzeczy do ewentualnej sprzedaży jest sam bazarek - najwyżej nie będzie kupców

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']jeszcze jedno pytanie:
czy w trakcie bazarku można zmienić licytację na kup teraz?
na potrzeby "klienta"? ;)[/QUOTE]

Jeśli nikt wcześniej nie licytował przedmiotu to myślę, że tak. Gdy przedmiot jest już licytowany a wcześniej nie było opcji "Kup teraz" to byłoby to nie w porządku w stosunku do tych, którzy rozpoczęli licytację. No chyba, że licytuje ta osoba, która chce kupić teraz i nie ma innych chętnych.

Link to comment
Share on other sites

Witam przegladalam bazarek i mam troche rzeczy które nadawały by sie chyba do tego,sa to min ubrania ,zabawki,szkło i porcelano podobne cos tam !!!! komu trzeba nadac sprawe żeby sie dogadac i przeznaczyc to na jakies bidy?ja z tego nic nie chce zpakuje i wysle jak co.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Witam przegladalam bazarek i mam troche rzeczy które nadawały by sie chyba do tego,sa to min ubrania ,zabawki,szkło i porcelano podobne cos tam !!!! komu trzeba nadac sprawe żeby sie dogadac i przeznaczyc to na jakies bidy?ja z tego nic nie chce zpakuje i wysle jak co.Pozdrawiam[/QUOTE]

najlepiej wejdz na watek konkretnego psiaka i tam zaproponuj swoją pomoc raczej na pewno ktoś się zgłosi i zgodzi zrobic bazarek
zawsze tez sama mozez zrobic bazarek - wybierajac konkretnego psa/psy i inf o bazarku na jego watku
pieniażki mogą byc zbierane bezpośrednio do opiekunów psa lub na twoje konto i na koniec przelewasz całą uzbieraną kwotę na konto opiekunów psa/fundacji/schroniska
wazne jest aby na bazarku napisac na jaki cel (dla jego psa) są zbierane pieniązki (link do watku psa) oraz do kiedy trwa bazarek szień i godzina - i to samo nalezy podac w tytule bazarku - inaczej wpadnie mod i zamknie bazarek

w podpisie masz "mikropsiaki" może dla któregoś z nich wystaw bazarek lub zostaw inf na watku ze masz rzeczy na bazarek i chetnie je przekazesz na tego czy innego psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']najlepiej wejdz na watek konkretnego psiaka i tam zaproponuj swoją pomoc raczej na pewno ktoś się zgłosi i zgodzi zrobic bazarek
zawsze tez sama mozez zrobic bazarek - wybierajac konkretnego psa/psy i inf o bazarku na jego watku
pieniażki mogą byc zbierane bezpośrednio do opiekunów psa lub na twoje konto i na koniec przelewasz całą uzbieraną kwotę na konto opiekunów psa/fundacji/schroniska
wazne jest aby na bazarku napisac na jaki cel (dla jego psa) są zbierane pieniązki (link do watku psa) oraz do kiedy trwa bazarek szień i godzina - i to samo nalezy podac w tytule bazarku - inaczej wpadnie mod i zamknie bazarek

w podpisie masz "mikropsiaki" może dla któregoś z nich wystaw bazarek lub zostaw inf na watku ze masz rzeczy na bazarek i chetnie je przekazesz na tego czy innego psa[/QUOTE]

racja...dziekuje !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję pytanie z: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186178-BAZARKOWE-PRZEKR%C4%98TY-czyli-zyski-w%C5%82asne[/URL]

[quote name='anielskie_włosie']Witajcie.Jestem nowy i jeszcze nie bardzo jestem to w stanie ogarnąć ale chodzi mi o inną kwestię,mianowicie co z odprowadzeniem podatku od sprzedaży?Pamietacie może tą sprawe z piekarzem [URL]http://www.twoja-firma.pl/wiadomosc/16777696,sad-utrzymal-wyrok-w-sprawie-darowizny-chleba.html[/URL] ?Zastanawia mnie to z punktu widzenia prawa bo u mnie na osiedlu jedna staruszka na swojej działce utrzymuje bezdomne psy,wiecie są tam budy itp. i chcielibysmy jej jakoś pomóc.Pomyslałem o bazarku tylko niechcę mieć problemow ze skarbówką bo jak oni się doczepią to amen w pacierzu...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Było wielokrotnie w tym temacie to wyjaśniane.[/B]
[B]A jeśli na wspomnianą Panią miałyby być zbierane pieniądze tu na bazarku to trzeba założyć wątek i przygotować się na rozliczanie fakturami oraz udokumentowanie wszystkiego fotorelacją.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie.
jeżeli bym miała rzeczy, które chciałabym podarować na bazarek- bo sama nie mam czasu ich wystawiać itd, czy mogę je komuś podarować?!
prosze o priva, pewnie coś fajnego by się znalazło, a po co ma się u mnie marnować, jak może pomóc psinkom/ kotkom...?:)
Ah- jestem z krakowa, więc raczej osoby z tego miasta prosze o kontakt- jakoś byśmy się umówiły i bym dała co mam:)

Link to comment
Share on other sites

A co jeśli kupujący nie dobiera przesyłki.
Kupująca upomina się ciągle, iż nie dostała książek, a one drugi raz już wróciły z "nie podjęto w terminie" (ze 3 tyg leżały na poczcie..)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180539-Zako%C5%84czony-gt-gt-gt-gt-KSI%C4%84%C5%BBKI-SUPER-gt-gt-DODANE-NOWE-post-4-i-5-lt-lt-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-04-marca/page8[/URL]
Mamy wysłać trzeci raz? Przecież wysyłka też kosztuje... A jak nikt znów nie odbierze? A nas da na CK..

edit

Napisałam o takich rozwiązaniach..

To nie wina Canaveral, że nikt nie odbiera przesyłki i dlaczego Ona ma za to płacić. Widzę dwa rozwiązania:
- należy jej dopłacić za koszty przesyłki (za drugą wysyłkę i trzecią, która ma nastąpić + ten nowy adres)
- zwracamy koszty zakupu książek pomniejszone o koszt drugiej wysyłki (wówczas proszę o konto)

Czy tak może być?

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze przyda się dowód że przesyłki nie odebrano i odesłano do nadawcy, może to być zdjęcie koperty czy zaświadczenie z poczty.

Obie wskazane opcje są do przyjęcia. Jeśli ma nastąpić kolejna wysyłka - należy ją nadać po otrzymaniu kasy za kolejne nadanie.


Ja kilka razy miałam taką sytuację że przesyłki czekały na mnie na poczcie, ja siedziałam w domu non stop a awizo nie było w skrzynce. Tak więc jak się spodziewamy jakiś listów/paczek a one nie docierają należy też sprawdzać czy na poczcie nie czekają.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=Green][B]To przeczytaj dokładniej szczególnie część o tym co powinno znajdować się w tytule wątku bazarkowego. Ponieważ niedostosowanie się do regulaminu zostało wykryte zanim padła pierwa oferta - temat został zamknięty. Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aka_nina']Można było zwrócić uwagę a nie od razu zamykać. :nono:
No cóż, Dino nie skorzysta.[/QUOTE]
Po prostu wstaw datę zakończenia w tytuł, skopiuj bazarek i jeszcze raz wystaw - i Dino skorzysta;)
A wsciekac sie na modów nie ma co - też ludzie i powtarzanie w kółko i kazdemu z osobna tego samego ( co jest jak wół napisane w regulaminie)może ich w końcu wkurzyć , prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Po prostu wstaw datę zakończenia w tytuł, skopiuj bazarek i jeszcze raz wystaw - i Dino skorzysta;)
A wsciekac sie na modów nie ma co - też ludzie i powtarzanie w kółko i kazdemu z osobna tego samego ( co jest jak wół napisane w regulaminie)może ich w końcu wkurzyć , prawda?[/QUOTE]
Wkurzać to się mogę ja, oni powinni być opanowani albo zrezygnować z pełnionej funkcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aka_nina']Wkurzać to się mogę ja, oni powinni być opanowani albo zrezygnować z pełnionej funkcji.[/QUOTE]

Zgadzam się z Tobą, wkurzać się możesz, ale tylko na siebie, że nie dopełniłaś podstawowych wymogów bazarkowych.
Tak jak napisała Ci Taks, skopiuj bazar, wpisz datę w tytule i będzie Ok. A takie stwierdzenia "No cóż, Dino nie skorzysta" są nie na miejscu. Zrób dobrze bazar i Dino skorzysta i nie ma żadnego problemu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...