Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='jestem_wredna']Nie wiem czy tutaj z tym pytaniem, no ale:
widziałam wczoraj na jednym z bazarków podpórkę pod drzwi ze słoniem. Za nic nie mogę odnaleźć tego bazarku. Może komuś rzucił się w oczy?[/QUOTE]
Czy o to Ci chodzilo??
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174874-Bluzka-VeroModa-torebki-NewLook-pasek-Wallis-na-NowodwA-r-do-13-12-Zapraszamy[/URL]

[IMG]http://i50.tinypic.com/16krm1v.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mefi']Płatności będzie dokonywał prawdopodobnie ŚTOZ, na nich będzie wystawiana też faktura vat przez administratora strony. Faktura będzie widoczna również na stronie, więc mogę zrobić zrzut ekranu. Wpłaty dokonywano by najpierw na moje konto, a ja całość przelałabym na konto ŚTOZ z dopiskiem na opłatę strony swietokrzyskie.schronisko.net. Oczywiście z mojej strony również wkleję potwierdzenie dokonania wpłaty na konto ŚTOZ.[/QUOTE]Ok, będzie potrzebny dowód przelewu od Ciebie z konta plus to potwierdzenie opłaty. Można zrobić taki bazarek.

[quote name='Norel']ponawiam pytanie-dlaczego nie moge edytowac postów,nie moge też zakładać tematów-konkretnie bazarków-próbowałam juz z cudzych komputerów!!! i to samo-komunikat ze błąd wystepuje na stronie,a wszystko to zaczeło sie od zmian wyglądu strony! wczesniej nie miałam zadnych problemów niezaleznie od uzywanego programu.[/QUOTE]To jest problem całego forum po zmianach. Proszę pisać do Administracji, moderatorzy Bazarku (ani inni moderatorzy) nic tu nie zdziałają.

[quote name='Maltanka']Nie działa mi wyszukiwarka postów! Nie mogę znaleźć bazarków, na których coś licytowałam nie mówiąc o tym , że zaznaczanie ciekawych wątków nic mi nie daje. Do tego do niedawna nie działała mi poczta i tak na dobrą sprawę nie wiem , czy już dobrze działa, bo chyba wylicytowałam kilka rzeczy a nie mam wiadomości na priv. Pomocy! Jeśli nie macie ode mnie odpowiedzi, to naprawdę nie moja wina, a jak tak dalej pójdzie to za chwilę znajdę się na czarnej liście.[/QUOTE]Patrz wyżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Scheila']Mam kilka fajnych kubków z psiakami i figurki z róznymi rasami psów.To są nowe,nieuzywane przedmioty.Bardzo chętnie przekazałabym te rzeczy na aukcje bazarku czy allegro.Proszę o podpowiedż komu mogłabym wysłać te gadżety?[/QUOTE]
wybierz psią bide i "rzuć" propozycję na tym konkretnym wątku
na pewno znająd się chętni do wystawienia bazarku
a w jakim mieście znajdują się obecnie kubki? bo sporym ułatwieniem byłoby przekazanie kubków osobiście bo wysyłka pewnie tania nie bedzie


[COLOR="#808080"]ze swojej strony "polecam" psiaki z banerków w podpisie [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bazarek zakończony w poł. grudnia, pieniądze otrzymałam, paczkę wysłałam... 07.01.10 paczka wróciła (była dwa razy awizowana; zapłaciłam za zwrot do nadawcy). Próbowałam skontaktować się z Paola06, moje PW- bez odzewu. Pieniędzy cofnąć nie mogę, bo nie mam nr konta (wpłata z UP). Za drugą przesyłkę musiałabym zapłacić z własnej kieszeni, a i tak nie mam pewnośći, że paczka zostanie odebrana... Pat. Nie wiem, co robić. Chcę się rozliczyć z bazarku i wpłacić w końcu pieniądze na potrzebującego psiaka.

[URL="http://www.dogomania.pl/../174768-ZakoA-czony-rozliczamy-kosmetyki-Saba-i-Gufi"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi że nie rozumiesz,że i dogomaniacy też są ludzmi,i to że nie odebrałam paczki z poczty-to jeszcze nie koniec świata!
Więcej cierpliwości-ja teżczekam na te kosmetyki od świąt!A tak naprawdę to chodzi o dobro psiaków!!na które wpłaciłyśmy kasę.
Wyślij ponownie paczkę,daj znać na PW-WYSŁAŁAM DO CIEBIE WCZORAJ INFO.Pokryję koszta DODATKOWE.Mam pisać na forum cała historię dlaczego nie mogłam odebrać paczki z POCZTY???ŻE MÓJ TATA JEST UMIERAJĄCY,ŻE ,BYŁAM W NORWEGII NA PLANIE FILMOWYM,ALBO ŻE POPROSTU NIE MIAŁ KTO PÓJŚĆ NA POCZTĘ!!!
Wyślij jeszce raz a 3.75plus 5 wyślę na konto.Gdyby nie to że ,że kosmetyki zalicytowałam dla kuzynki -to darowałabym sobie.
Daj znać jak nie na PV-to tu-na forum.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie czy ktoś w moim imieniu zrobiłby bazarek ? Mam kilka rzeczy które być moze się sprzedadza ale nie zrobie bazarku z prostej przyczyny - nie moge edytować postów wiec nie bede mogla na bieżąco wstawiac info co zostało juz kupione . Bazarek byłby na skarpetę kudłaczy . Kupujący pokrywa koszty przesyłki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Mam pytanie czy ktoś w moim imieniu zrobiłby bazarek ? Mam kilka rzeczy które być moze się sprzedadza ale nie zrobie bazarku z prostej przyczyny - nie moge edytować postów wiec nie bede mogla na bieżąco wstawiac info co zostało juz kupione . Bazarek byłby na skarpetę kudłaczy . Kupujący pokrywa koszty przesyłki .[/QUOTE]

Rodzice, a spróbuj kliknąć edutuj post 2 x w krótkim odstępie czasu. To głupie, ale ja nie mogłam edytować po jednym kliknięciu, ale po dwóch udaje mi się bez problemu. Może i u Ciebie to zadziała... . No nie wiem, ale zawsze warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asl']Rodzice, a spróbuj kliknąć edutuj post 2 x w krótkim odstępie czasu. To głupie, ale ja nie mogłam edytować po jednym kliknięciu, ale po dwóch udaje mi się bez problemu. Może i u Ciebie to zadziała... . No nie wiem, ale zawsze warto spróbować.[/QUOTE]
mnie też tak działa:)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Czy jedna osoba (ja :D ) może wystawić kilka (dwa) bazarki jednocześnie, na tego samego psa? Mój bazarek kończy się jutro, więc nie chcę dokładać tam nowych rzeczy - myślę żeby zrobić nowy z dłuższym terminem. Jeśli moje pytanie jest wtórne, z góry przepraszam. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Czy jedna osoba (ja :D ) może wystawić kilka (dwa) bazarki jednocześnie, na tego samego psa? Mój bazarek kończy się jutro, więc nie chcę dokładać tam nowych rzeczy - myślę żeby zrobić nowy z dłuższym terminem. Jeśli moje pytanie jest wtórne, z góry przepraszam. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...