Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Pomysł świetny. Sama myśłę od pewnego czasu nad "zatrudnieniem" wolontariusza do doglądania schroniskowych staruszków i opłacaniem w zamian leczenia czy Dt jakiegoś pieska, na którym wolontariuszowi zależy. W ramach Skarbonki, rzecz jasna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zita'][LEFT]A mogłabym zrobić bazarek na psa na środku pola ? Pieniądze poszłyby na dłuższy łańcuch, miski, jedzenie... budę...
[/LEFT]
[/quote]
Jeśli pies jest bezpański - możesz.

Ps. Masz nieregulaminowy podpis- za duży (maks to 100 px) i animowany, a podpisy nie mogą "migać".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']to ja mam pytanie czy na bazarku mogę oferować uslugi???
a chodzi o to ze np do sprzedania mialabym pakiet ogloszen psa za 2zl - jesli ktos by byl zaintersowany ja za 2zl zrobię np 6ogloszen na róznych portalach ogloszeniowych - zas te 2 zl idzie na rzecz psa oczywiscie. Zawsze robię te ogloszenie gratis , ale nikt się nie interesuje pieskiem , zas musimymy zebrac ok 90zl na jego karmę. Pies nie jest pod moją opieką. czy mogę wystawic taki bazarek?[/quote]
jak będzie rozliczenie i bazarek zrobiony zgodnie z regulaminem to tak





[quote name='Zita'][LEFT]A mogłabym zrobić bazarek na psa na środku pola ? Pieniądze poszłyby na dłuższy łańcuch, miski, jedzenie... budę... [/LEFT]


[/quote]
to samo co wyzej, pod warunkiem, ze pies szuka domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teapot']Jeśli pies jest bezpański - możesz.

Ps. Masz nieregulaminowy podpis- za duży (maks to 100 px) i animowany, a podpisy nie mogą "migać".[/quote]
I szerokość max 500 piks. W związku z czym Twój podpis też jest nieregulaminowy (za szeroki).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']I szerokość max 500 piks. W związku z czym Twój podpis też jest nieregulaminowy (za szeroki).[/quote]
Wielkie dzięki za "przywołanie do porządku", choć nieco drastyczne to cięcie po całości. Zwiodło mnie poszerzenie forum- byłam pewna, że dopóki nic nie "spada niżej" wszystko jest w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

Proszę o wyjaśnienie problemu:
Dziś w nocy zrobiłam bazarek, a link do niego wkleiłam na zaprzyjaźnione wątki.
Dzisiaj rano ludzie zasygnalizowali mi, że ten link jest jakiś dziwny (z gwiazdkami ?) i nie działa. Sprawdziłam, faktycznie to prawda. Próbowałam go wkleić jeszcze kilka razy, ale z tym samym efektem.
Skutek jest taki, jakby bazarku w ogóle nie było.


[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/polski-fajans-na-jedrzejowski*****-do-9-lipca-141347/[/url]

Chciałam wystawić jeszcze kilak bazarków, ale nie mam pewności, że sytuacja się nie powtórzy.

Napisałam do Pianki, nie wiem jeszcze, czy są jacyś inni "bazarkowi" modzi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie wiedziałam za bardzo gdzie wstawić to pytanie...

Chciałabym założyc bazarek na jakiegoś rottweilerka w potrzebie.
Czy znacie moze jakiegos? Mi nie natrafił się zaden a poprzez wyszukiwarke wyskakuje mi błąd:(

byłabym wdzieczna za link do wątku jakiegos rottka.
pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottweilerka']Nie wiedziałam za bardzo gdzie wstawić to pytanie...

Chciałabym założyc bazarek na jakiegoś rottweilerka w potrzebie.
Czy znacie moze jakiegos? Mi nie natrafił się zaden a poprzez wyszukiwarke wyskakuje mi błąd:(

byłabym wdzieczna za link do wątku jakiegos rottka.
pozdrawiam![/quote]

Tu masz jedną:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/cudna-kochana-rottweilerka-prosi-o-pomoc-140856/[/URL]

a tu drugą:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/rottka-wyciagnieta-dzisiaj-z-ol-laduje-na-bruku-mega-pilne-dt-143254/#post12720298[/url]

więcej nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Nie działa mi sortowanie w/g daty rozpoczęcia wątku.
Mnie się coś popsuło, czy ogólnie nie działa? Bardzo przydatne to było.[/quote]


Niestety, nie działa już od pewnego czasu. Też mi brakuje tej opcji, można było bez poszukiwań wysortować nowe bazarki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...