Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

  • 1 month later...

A ja mam pytanie, na dogo bywam głównie na bazarkach, chciałam i  tu pokazać ( są na miau ) bdokarmianych przez nią kotów. Bazarek z moja ceramiką i bazarek ciuchowo przydasiowy, Bazarek jest dzielony 50/50 dla szczebrzeszyniaków i moje koty - mam 4 stale i 2 tymczasy. Nie mam tutaj wątku, mogę jedynie pochwalić się zdjęciami. Pytanie czy tak można?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, yossariana napisał:

A ja mam pytanie, na dogo bywam głównie na bazarkach, chciałam i  tu pokazać ( są na miau ) bdokarmianych przez nią kotów. Bazarek z moja ceramiką i bazarek ciuchowo przydasiowy, Bazarek jest dzielony 50/50 dla szczebrzeszyniaków i moje koty - mam 4 stale i 2 tymczasy. Nie mam tutaj wątku, mogę jedynie pochwalić się zdjęciami. Pytanie czy tak można?

Myślę, że jak na bazarku będzie także link do wątku kotków na miau to nie ma przeszkód

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...
Dnia 2.01.2022 o 23:54, GatoNegro22 napisał:

Czy jest jakaś instrukcja techniczna na nowym dogo, bo nic nie znalazłam?

Albo może ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak wstawić zdjęcia i linki w celu zrobienia bazarku? Kiedyś umiałam... 🤷‍♂️

Ja też chętnie bym skorzystała :). Mam bardzo dużo fantów na bazarek tylko zrobić go teraz za bardzo nie potrafię... I jeszcze jakby ktoś podpowiedział jak przesłać zdjęcia z telefonu na kompa to moja wdzięczność byłaby ogromna. Na stary komp wchodziły a nowy niczego nie widzi. Pewnie jakiegoś programu brak tylko nie wiem jakiego :(.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 05:41, AlfaLS napisał:

Ja też chętnie bym skorzystała :). Mam bardzo dużo fantów na bazarek tylko zrobić go teraz za bardzo nie potrafię... I jeszcze jakby ktoś podpowiedział jak przesłać zdjęcia z telefonu na kompa to moja wdzięczność byłaby ogromna. Na stary komp wchodziły a nowy niczego nie widzi. Pewnie jakiegoś programu brak tylko nie wiem jakiego :(.

przez kabel nie widzi ci telefonu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 23:54, GatoNegro22 napisał:

Czy jest jakaś instrukcja techniczna na nowym dogo, bo nic nie znalazłam?

Albo może ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak wstawić zdjęcia i linki w celu zrobienia bazarku? Kiedyś umiałam... 🤷‍♂️

wchodzisz w bazarek i wybierasz nowy temat i robisz bazarek,zdjęcia dodajesz przez wybierz pliki

bazarek a.png

bazarek b.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 20:35, devoner napisał:

wchodzisz w bazarek i wybierasz nowy temat i robisz bazarek,zdjęcia dodajesz przez wybierz pliki

bazarek a.png

bazarek b.png

I da się tak bez zapisywania na serwerze zewnętrznym? np. na Fotosiku? Bo ja tylko taki sposób z Fotosikiem znałam... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 21:05, GatoNegro22 napisał:

Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że to rzeczywiście takie łatwe. A jak wstawić link do wątku?

O to moi nie musisz wysyłać mi paczki skoro się szkolisz 🙂

A co do linku to klikasz znaczek nieskończoność i i w górne pole kopiujesz link do wątku czyli skopiowany adres strony z paska przy otwartym wątku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 22:41, Aldrumka napisał:

O to moi nie musisz wysyłać mi paczki skoro się szkolisz 🙂

A co do linku to klikasz znaczek nieskończoność i i w górne pole kopiujesz link do wątku czyli skopiowany adres strony z paska przy otwartym wątku

Dzięki za odpowiedź.  😄 Jeszcze nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie. Mój telefon robi kiepskie zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia bez kłopotu można wstawiać bezpośrednio z komputera o ile są odpowiedniej

wielkości. Jeżeli są za duże ( powyżej 200 kb) trzeba skorzystać z programu zmniejszającego zdjęcia.

W aparacie fotograficznym mam ustawioną odpowiednią wielkość. Telefonem niestety nie robię.

Na innym forum przeczytałam, że zdjęcie zrobione telefonem można wysłać do siebie na mail

i telefon sam zmniejsza.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 20:43, AlfaLS napisał:

I da się tak bez zapisywania na serwerze zewnętrznym? np. na Fotosiku? Bo ja tylko taki sposób z Fotosikiem znałam... 

nie potrzebujesz fotosika ani innego zewnętrznego serwera,dodajesz bezpośrednio z pliku w którym masz zdjęcia

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...