Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

17 minut temu, annbyy napisał:

Czy można robić bazarki ogłoszeniowe? oczywiście na jakiegoś pieska z dogo

Można. Cały dochód musi iść na bezdomnego psa. Ale jesteś nowy/nowa, więc nie wiem, czy uda Ci się zbierać na własne konto, lepiej podać do wpłat konto tego psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
2 godziny temu, rozi napisał:

Nie zagląda.

Póki co można edytować posty, w których nie ma formatowania, czyli zwykły tekst bez obrazków.

Wczoraj próbowałam i nawet bez zdjęcia sie nie dało. I post wstawić nowy chciałam i tez nic z tego nie wyszło :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Pytanie odnośnie reklamy "bazarku". Fundacja CHATUL ma zorganizowaną zbiórkę na Allegro Lokalnie. Wystawiać na potrzeby zbiórki mogą wszyscy posiadający konto na Allegro. Czy mogę zareklamować taką zbiórkę na Dogo podając link do wystawionych tam przeze mnie przedmiotów? Chodzi o aukcje wystawione tylko przeze mnie, bo tylko za te mogę wziąć odpowiedzialność.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, esza napisał:

Pytanie odnośnie reklamy "bazarku". Fundacja CHATUL ma zorganizowaną zbiórkę na Allegro Lokalnie. Wystawiać na potrzeby zbiórki mogą wszyscy posiadający konto na Allegro. Czy mogę zareklamować taką zbiórkę na Dogo podając link do wystawionych tam przeze mnie przedmiotów? Chodzi o aukcje wystawione tylko przeze mnie, bo tylko za te mogę wziąć odpowiedzialność.

Reklamuj co chcesz. Pojawiały się reklamy bazarków z FB, albo z Miau, ważne żeby dla zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie mogę znaleźć moje poczty, wcześniej pokazywała się taka koperta a obok dzwonek. Pod dzwonkiem były komentarze a pod kopertą wiadomości do lub od kupujących lub sprzedających. Gdzie to szukać, kupiłam fanty na bazarku ale nie pamiętam na jakim, a tam zawsze mogłam sobie to sprawdzić, poproszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Sisi44 napisał:

Nie mogę znaleźć moje poczty, wcześniej pokazywała się taka koperta a obok dzwonek. Pod dzwonkiem były komentarze a pod kopertą wiadomości do lub od kupujących lub sprzedających. Gdzie to szukać, kupiłam fanty na bazarku ale nie pamiętam na jakim, a tam zawsze mogłam sobie to sprawdzić, poproszę o pomoc.

Ja mam kopertę tak gdzie była na górze po prawej, ale ostatnio ktoś pisał na facebooku że nie moze sie wylogować i też nie widzi poczty. Może nadal coś poprawiają. Mnie natomiast przeszkadza, że tak jak kiedyś było edytuj obok cytuj na dole pod postem to teraz edytuj jest na górze posta po prawej a tylko cytuj na dole więc ja z przyzwyczajenia jak chce cos poprawić klikam na dole tyle że w cytuj i robią mi się duble:(

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Olena84 napisał:

Ja mam kopertę tak gdzie była na górze po prawej, ale ostatnio ktoś pisał na facebooku że nie moze sie wylogować i też nie widzi poczty. Może nadal coś poprawiają. Mnie natomiast przeszkadza, że tak jak kiedyś było edytuj obok cytuj na dole pod postem to teraz edytuj jest na górze posta po prawej a tylko cytuj na dole więc ja z przyzwyczajenia jak chce cos poprawić klikam na dole tyle że w cytuj i robią mi się duble:(

Na komputerze mam kopertę  a na komórce nie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Sisi44 napisał:

A jak to zrobić?

w moim telefonie trzeba kliknąć trzy kropeczki  w lewy górnym rogu  (na pasku gdzie jest adres strony  dogomania, rozwija  sie cała lista możliwości (nowa karta, zakładki itp) a wśród nich niżej "Wersja na komputer"  i trzeba ją zaznaczyć )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Aldrumka napisał:

w moim telefonie trzeba kliknąć trzy kropeczki  w lewy górnym rogu  (na pasku gdzie jest adres strony  dogomania, rozwija  sie cała lista możliwości (nowa karta, zakładki itp) a wśród nich niżej "Wersja na komputer"  i trzeba ją zaznaczyć )

Tak, już znalazłam, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gdyby ktoś z Warszawy robił bazarek, lub chciał dołączyć do istniejącego - mam 5  DUŻYCH kęp zielistki, ukorzenione aż za bardzo, rosły od wiosny w skrzynkach na balkonie, ciężkie warunki, więc jeśli dostaną dobrą ziemię, to moment się rozrosną. Każda po kilka sadzonek.

Wysyłka teraz droga, a przy okazji innych zakupów...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...