Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

3 godziny temu, rozi napisał:

To musiało być 5-6 lat temu, dla Łukaszka zamawiałam, cudnie uszyła dziewczyna. Teraz mi oczy wypadły, jakie buble szyją i sprzedają, w necie, zamówiłam i oddałam. Nie ma dawnych bazarków, nie ma jak znaleźć  :(

z tego co pamiętam taks szyła ubranka,ale nie ma jej juz na dogo od paru lat

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, devoner napisał:

ubranka też szyła,ale nie upieram się,że tylko ona.

U Taks zamawiałam malowane szelki i obróżki, ubranek nie pamiętam, żeby szyła. Ale też się nie upieram. W każdym razie tamto dla Łukaszka uszył ktoś inny. Pięknie!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
19 godzin temu, Isiak napisał:

Czy można zrobić bazarek z rzeczami zrobionymi na zamówienie konkretnych osób? Czy rzeczy muszą być dostępne dla wszystkich kupujących? Nie wiem, czy dobrze się wyraziłam, o co mi chodzi...

Dobrze się wyraziłaś. Można. Inni też mogą zamówić dla siebie przecież.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
56 minut temu, Bębenek napisał:

Czy jest taka możliwość, żeby zrobić bazarek, na którym ktoś inny będzie skarbnikiem?

Znaczy robię, pakuję, wysyłam.

Ktoś z forum podaje swoje konto, sumuje, robi przelew na lecznicę lub osobę zajmującą się zwierzakiem? 

Wszystko można, byle bazarek był rozliczony, czyli potwierdzone, że pieniądze dotarły do skarbnika, potem do celu, a fanty do kupujących.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bębenek napisał:

Dzięki  :))

Będę jeszcze rozgryzać sprawę, czy się nie da tego przejrzysciej zmontować, typu fundacyjne konto, ale że to kawałek ode mnie, to nie wiem jak to w ogóle ruszyć.. ważne, że się da  :) 

Konto fundacyjne jest o tyle kłopotliwe, że ktoś z fundacji musi podawać na bieżąco wpłaty od kupujących, kto ile, bo czasem są nadpłaty, znaczy zawraca mu się głowę. Ja robię bazarki na pieski schroniskowe i - żeby właśnie nie zawracać - zbieram wpłaty u siebie, potem całość przelewam do Fundacji, na końcu mam potwierdzenie wpływu całej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bębenek napisał:

Czy jest taka możliwość, żeby zrobić bazarek, na którym ktoś inny będzie skarbnikiem?

Znaczy robię, pakuję, wysyłam.

Ktoś z forum podaje swoje konto, sumuje, robi przelew na lecznicę lub osobę zajmującą się zwierzakiem? 

Robiłam już takie bazarki,  gdzie ktoś inny wysyłał fanty, ja tylko prowadziłam bazarkowy wątek, zbierałam kasę, rozliczałam i wysyłałam przelew na wskazany przez właściciela fantów cel. Wszystko się da :)

Link to comment
Share on other sites

Wątek cały moich fantow prowadziła Aldrumka. Wątek mogę ogarnąć. Bo to dla kogoś dodatkowa robota, czas, a w sumie mam dużo czasu zostało do całej akcji. Czyli w skrócie chcialabym zrobić bazarek, spakować, wysłać, a sprawy finansowe (udostępnienie konta, potwierdzenie wpłat i wysłanie dalej) żeby mógł ktoś inny przejąć. 

Kot będzie miał zabieg na wiosnę - tak na zaś pytam.. jest pod opieką p.Zosi, do której namiar kiedyś dostałam od p.Krystyny P.- która z kolei ma tu wątek w dziale pomoc dla ludzi. To pół- dzik , coś złego jest w pysiu i nie da się tego obejrzeć i wycenić zabiegu przed, muszę mieć jakiś plan, bo zanim mnie Filcuś zrujnował finansowo, obiecałam, że pomogę..  sam zabieg, szpital - będzie w Izbicy, czyli tam gdzie sporo zwierzaków forumowych. Lekarka, nie zgodziła się na rozliczanie Pimka przez jej konto kilkunastu wpłat (przy tylu zwierzakach nie dziwi mnie to, do tego nie pomyślałam wtedy o nadplatach).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2019 o 06:59, Aska7 napisał:

Mam trochę fajnych markowych ciuchów i jeszcze trochę innych fantów. Czy mogłabym to komuś wysłać na bazarek ?

napisałam do Zosia123 o Twojej "ofercie"  może się odezwie;

ja dostałam właśnie pakę więc reflektowałabym ewentualnie w późniejszym terminie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
12 godzin temu, supergoga napisał:

Nie mogę wstawić zdjęć na bazarek - tak jak robiłam do tej pory... po zapisaniu odpowiedzi długo czekam na wrzut posta, musze zamknąc okno i od nowa otworzyć. Miał ktos problem z fotkami?

Dziewczyny wczoraj pisały, że nie daje się wstawiać zdjęć, może to minie. A do szybszego zapisania posta wciskaj F5, czyli odświeżenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...