Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

A może mi ktoś podpowiedzieć jak usunąć kilka wiadomości ze skrzynki? Mam zapchaną a nie wszystkie chcę wyrzucić. Znalazłam tylko opcję opróżnij skrzynkę - czy chcesz usunąć wszystkie wiadomości?. A tak  fajnie było wcześniej - wyrzucałam co chciałam... Teraz też chyba tak można tylko jeszcze nie odkryłam jak...

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, sunnynight napisał:

Jak otworzysz skrzynkę, to po lewej stronie każdej wiadomości, pod swoim awatarem, masz taki kwadracik. Zaznaczasz go przy tych wiadomościach, które chcesz usunąć i klikasz w "opuść konwersację". Innej opcji nie odkryłam ;) ale ta działa - tj. zwalnia miejsce w skrzynce ;)

Bardzo dziękuję! Działa!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pytanie - mam mnóstwo ciuchów, w których nie chodzę, miałam je wyrzucić, ale odłożyłam, spakowałam w reklamówki i miałam wystawić na bazarku - i tak już leżą prawie rok, bo nie mogę się zebrać, żeby zrobić zdjęcia, pomierzyć itd - po prostu nie mam czasu :( A mąż mi marudzi, żebym wywaliła w końcu te ubrania, bo tylko mieszkanie zagracają.

I chciałam zapytać czy może ktoś byłby chętny, żebym wysłała te ubrania do niego. Musiałabym tylko zorientować się w cenach paczek na poczcie i u kurierów.

Ewentualnie jeśli ktoś byłby z moich okolic to mogłabym je dostarczyć - jestem z Piotrkowa Tryb.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Finlora napisał:

Pytanie - mam mnóstwo ciuchów, w których nie chodzę, miałam je wyrzucić, ale odłożyłam, spakowałam w reklamówki i miałam wystawić na bazarku - i tak już leżą prawie rok, bo nie mogę się zebrać, żeby zrobić zdjęcia, pomierzyć itd - po prostu nie mam czasu :( A mąż mi marudzi, żebym wywaliła w końcu te ubrania, bo tylko mieszkanie zagracają.

I chciałam zapytać czy może ktoś byłby chętny, żebym wysłała te ubrania do niego. Musiałabym tylko zorientować się w cenach paczek na poczcie i u kurierów.

Ewentualnie jeśli ktoś byłby z moich okolic to mogłabym je dostarczyć - jestem z Piotrkowa Tryb.

ja zrobię chętnie bazarek. Jestem z Katowic.

Bywam w Łodzi, ale przejazdem, trudno zaplanować spotkanie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Perełka1 napisał:

ja zrobię chętnie bazarek. Jestem z Katowic.

Bywam w Łodzi, ale przejazdem, trudno zaplanować spotkanie.

Też czasami bywam w Łodzi, kiedy mąż jeździ na treningi. Muszę popatrzeć ile mam tych ubrań, zobaczyć co by się nadawało, uprać wszystko (bo jak leży na dnie szafy to ma taki dziwny zapach) i sprawdzić ceny wysyłki kurierem :)

Mąż mówił mi kiedyś, żebym spróbowała na allegro wystawić ale mu powiedziałam, że jeśli już mam coś z tym zrobić to wolę, żeby psiaki coś z tego miały.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, mam pytanie.

Próbowałam się zorientować z regulaminu, czy każdy może wystawić bazarek, ale w sumie dalej nie jestem pewna. Czy trzeba spełnić jakieś warunki?

Będę wdzięczna za odpowiedź. Chciałabym wystawić mały bazarek dla kotów ze schroniska w Bielsku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, thaurantiell napisał:

Witam, mam pytanie.

Próbowałam się zorientować z regulaminu, czy każdy może wystawić bazarek, ale w sumie dalej nie jestem pewna. Czy trzeba spełnić jakieś warunki?

Będę wdzięczna za odpowiedź. Chciałabym wystawić mały bazarek dla kotów ze schroniska w Bielsku.

spokojnie możesz zrobić taki bazarek,regulamin zabrania robienia bazarków na zwierzęta posiadające właścicieli,tylko musisz napisać dokładnie na co będą przeznaczone pieniądze,czyli np karma,legowiska itp.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, thaurantiell napisał:

Witam, mam pytanie.

Próbowałam się zorientować z regulaminu, czy każdy może wystawić bazarek, ale w sumie dalej nie jestem pewna. Czy trzeba spełnić jakieś warunki?

Będę wdzięczna za odpowiedź. Chciałabym wystawić mały bazarek dla kotów ze schroniska w Bielsku.

Zwierzę , stowarzyszenie itp na które robisz bazar musi mieć watek na dogomanii na którym prowadzone sa rozliczenia wydatków na zwierzęta.

regulamin bazarków 

 

Link to comment
Share on other sites

O 23.07.2016 o 22:14, NikaEla napisał:

Zwierzę , stowarzyszenie itp na które robisz bazar musi mieć watek na dogomanii na którym prowadzone sa rozliczenia wydatków na zwierzęta.

regulamin bazarków 

 

Dziękuję za odpowiedź :) Właśnie ten punkt w regulaminie budził moje wątpliwości. A mogłabym prosić o link do takiego przykładowego wątku? Jestem nowa na tym forum i jeszcze nie wszystko ogarniam :) A bardzo bym chciała pomóc tym kotom.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, thaurantiell napisał:

Dziękuję za odpowiedź :) Właśnie ten punkt w regulaminie budził moje wątpliwości. A mogłabym prosić o link do takiego przykładowego wątku? Jestem nowa na tym forum i jeszcze nie wszystko ogarniam :) A bardzo bym chciała pomóc tym kotom.

W tym dziale-http://www.dogomania.com/forum/forum/22-psy-do-adopcji-znalezione/

masz wszystkie wątki potrzebujących zwierząt. Można założyć nowy wątek w dziale ogólnym lub we właściwym województwie. Rozejrzyj się spokojnie :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bric-a-brac napisał:

No chyba, że fundusze idą na konto organizacji prozwierzęcej, wówczas chyba wątek na dogo nie jest potrzebny. Wystarczy udowodnić, że kasa została przekazana na konto fundacji/stowarzyszenia. Jeśli źle piszę, poprawcie.

dokładnie według regulaminu nie jest potrzebny,robiłam bazarek dla Fundacji AST i wątek na dogo nie był wymagany.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. 
Ciągle nie jestem pewna, jak mam to ugryźć, bo chcę po prostu zebrać trochę pieniędzy i przekazać je wolontariuszkom ze schroniska (https://www.facebook.com/KOTełkowa-Drużyna-1626286787610732/?ref=ts&fref=ts), na zakup karmy czy inne pilniejsze wydatki związane z kotami pod ich opieką. Czy w takiej sytuacji musiałabym poprosić te wolontariuszki, żeby założyły tutaj taki wątek, na którym będą rozliczać wydatki? Dziewczyny nie są związane z żadną organizacją, nie mają raczej oficjalnego konta, działają we współpracy ze schroniskiem, ale tak naprawdę mało wsparcia dostają od etatowych pracowników. Więc chociaż w taki sposób chciałabym im trochę pomóc. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, thaurantiell napisał:

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. 
Ciągle nie jestem pewna, jak mam to ugryźć, bo chcę po prostu zebrać trochę pieniędzy i przekazać je wolontariuszkom ze schroniska (https://www.facebook.com/KOTełkowa-Drużyna-1626286787610732/?ref=ts&fref=ts), na zakup karmy czy inne pilniejsze wydatki związane z kotami pod ich opieką. Czy w takiej sytuacji musiałabym poprosić te wolontariuszki, żeby założyły tutaj taki wątek, na którym będą rozliczać wydatki? Dziewczyny nie są związane z żadną organizacją, nie mają raczej oficjalnego konta, działają we współpracy ze schroniskiem, ale tak naprawdę mało wsparcia dostają od etatowych pracowników. Więc chociaż w taki sposób chciałabym im trochę pomóc. 

w tej sytuacji moim zdaniem powinien być założony wątek,sama możesz to spokojnie zrobić nic trudnego,a może się również na przyszłość przydać.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, devoner napisał:

w tej sytuacji moim zdaniem powinien być założony wątek,sama możesz to spokojnie zrobić nic trudnego,a może się również na przyszłość przydać.

Wątek mogę założyć, nie ma problemu, ale jak ma potem wyglądać rozliczenie, jeśli nie ja będę te pieniądze wydawać na zwierzaki? Czy wystarczy, że w rozliczeniu napiszę, jaka kwota została przekazana na schronisko?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, thaurantiell napisał:

Wątek mogę założyć, nie ma problemu, ale jak ma potem wyglądać rozliczenie, jeśli nie ja będę te pieniądze wydawać na zwierzaki? Czy wystarczy, że w rozliczeniu napiszę, jaka kwota została przekazana na schronisko?

rozliczasz na bazarku i wydarzeniu zwierząt,taka a taka kwota została zebrana i przelana i prosisz osoby,którym przelałaś pieniądze o potwierdzenie na wydarzeniu,że otrzymały.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, devoner napisał:

rozliczasz na bazarku i wydarzeniu zwierząt,taka a taka kwota została zebrana i przelana i prosisz osoby,którym przelałaś pieniądze o potwierdzenie na wydarzeniu,że otrzymały.

To już chyba wszystko wiem :) Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i przepraszam za upierdliwość ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...