Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

Chyba nadal to nie naprawione jest? masakra... U mnie po edycji postu pojawiają się zamiast zdjęć kwadraciki...ale nie wiem, czy tylko ja tak widzę, czy wszyscy???


 

Hej,
czy wy też macie problemy z modyfikacją postu ? Czasem mi sie pojawia modyfikowana treść, czasem widok który pozwala wgrać załączniki, ale nie ma dostępu do tekstu...
Matko... jakie to męczące... A zaczęłam robić bazarek, tam muszę edytować posty często. I udręka z tą edycją, jakąś dziwną..

 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam.

Czy mozna zrobic bazarek na sterylizacje wiejskij suczki, ktora pewnie puki co bedzie miala co chwile szczeniaki? Narazie miala 9 :o :(

W drodze wyjątku dopuszcza się możliwość wystawianie bazarków na sterylizacje zwierząt posiadających właścicieli - wymagana jest jednak zgoda moderatora działu bazarek - zanim taki bazarek powstanie. Chodzi tu przede wszystkim o suczki wiejskie, rodzące co cieczkę. Aby taki bazarek był zgodny z regulaminem zwierzę na którego zabieg zbierane są fundusze musi posiadać wątek na dogomanii (np. w dziale - Sterylizacje), tam trzeba prowadzić rozliczenia. 
Bezwzględnie należy również przedstawić rachunek/fakturę za zabieg.

http://www.dogomania.com/forum/topic/20884-nowy-regulamin-bazarku-aktualizacja-5122012/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam takie pytanie. Czy można zrobić bazarek dla stowarzyszenia i dać link do fb gdzie są opisane wszelkie działania? Jako takiego wątku nie zakładałam na dogo dla Giżyckiego Stowarzyszenia BRAT KOT, ale trochę opisuję jego "życie" (jako jego członkini) na swoim wątku z kotami w potrzebie. Czy przejdzie opcja dania linku do fb oraz odnośnika do mojego wątku gdzie jest mowa o pracy stowarzyszenia? Czy koniecznie musi być oddzielny wątek stowarzyszenia?

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie. Czy można zrobić bazarek dla stowarzyszenia i dać link do fb gdzie są opisane wszelkie działania? Jako takiego wątku nie zakładałam na dogo dla Giżyckiego Stowarzyszenia BRAT KOT, ale trochę opisuję jego "życie" (jako jego członkini) na swoim wątku z kotami w potrzebie. Czy przejdzie opcja dania linku do fb oraz odnośnika do mojego wątku gdzie jest mowa o pracy stowarzyszenia? Czy koniecznie musi być oddzielny wątek stowarzyszenia?

zgodnie z regulaminem musi być watek na dogoamnii, na którym sa prowadzone rozliczenia bzarku

Link to comment
Share on other sites

zgodnie z regulaminem musi być watek na dogoamnii, na którym sa prowadzone rozliczenia bzarku

Ja o tym wiem. I jak najbardziej rozliczenie pojawiłoby się na moim wątku oraz na fb stowarzyszenia. Tylko chodzi mi o to, czy nikt się nie przyczepi, że wystawiam bazarek a nie ma oddzielnego wątku stowarzyszenia.

Link to comment
Share on other sites

Tucha, jeśli w pierwszy post bazarku wpiszesz pełną nazwę, adres, KRS i nr.konta Stowarzyszenia, a wpłaty pójdą bezpośrednio na to konto, to nikt się nie przyczepi. Jeśli będziesz zbierać wpłaty na swoim koncie, to będziesz musiała przedstawić skan przelewu łącznej kwoty na konto Stowarzyszenia.

Link to comment
Share on other sites

Temu kto kupi pierwszy.
Czy jeśli w pierwszym poście zaznaczę, że równocześnie prowadzę sprzedaż przez allegro lub fb będzie ok?

Oczywiście wszystkie przedmioty w opcji KT.

Nie wiem jak się na dogo to tego ale....

Dla mnie to trochę nieuczciwe. bo jeśli na każdej z aukcji ktoś kupi ten sam fant to co wtedy? 

Wybierzesz osobę, która kupiła go najwcześniej? A co z pozostałymi?

Nie lepiej wystawić jedną i na pozostałych portalach dać znać, że coś takiego istnieje?

Chyba najbardziej uczciwe to będzie względem kupujących.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, po co ten atak. Tylko zapytałam.

Wystawiłam, rzeczy na fb i zastanawiałam się czy mogę je dać równocześnie na dogo, bo fb stoi w miejscu...

Na dogo póki co daję inną aukcję ;)

Atak?

Jaki atak :)

Wstaw w reklamy bazarków link  i jeśli ktoś będzie chciał coś kupić to tam wejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Ja z innej beczki ;) Nie będę wystawiać na bazarku (bo chyba nie wolno handlować lekami), a mam do oddania tabletki na ciśnienie ENARENAL 5 mg - prawie całe opakowanie. Lekarz zmienił leki, a te mi pozostały, może któraś ciotka potrzebuje ?

Jest wątek z lekami mam-potrzebuję, nie pamiętam tytułu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...