Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 20.08.2006


Atik

Recommended Posts

Nikt nie bierze przykładów z innych krajow.Jak są dwa miasta stosunkowo blisko granicy to organizują dwie wystawy, grupy przemiennie i dwa kraje za jednym wyjazdem.Z reguły są to wystawy CACIB, ale bywa i tak że jedna międzynarodowa a druga krajówka.
Lwów z Przemyślem, a nawet i Rzeszowem można połączyc np.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kika']Nikt nie bierze przykładów z innych krajow.Jak są dwa miasta stosunkowo blisko granicy to organizują dwie wystawy, grupy przemiennie i dwa kraje za jednym wyjazdem.Z reguły są to wystawy CACIB, ale bywa i tak że jedna międzynarodowa a druga krajówka.
Lwów z Przemyślem, a nawet i Rzeszowem można połączyc np.[/quote]

A tak mamy Krosno trzysta pare, Rzeszów pięćset pare no i Przemyśl pewnie koło 400.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']A tak mamy Krosno trzysta pare, Rzeszów pięćset pare no i Przemyśl pewnie koło 400.[/quote]
A czy wiadomo juz cos o zgłoszonych na wystawę Siberian Husky? czy jest jakiś piesio w kl. młodzieży? i kto ma oceniać wogle ta rasę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']Z tego co wim nie ma nikogo w młodzieży, ja w pośredniej, młodzież już mi sie zmudziła, Kamel w otwartej i jeszcze jeden, plus ze dwie suczki plus jakiś szczeniak, czyli ilościowa kicha, o jakości nie rozprawiam. A sędziuje Ewa Szeliga-Szeremeta.
A to ABofWP by się pojawił?[/quote]
Kurcze troche daleko bo jakies 500 km, a napisz mi dokłądnie kiedy jest ta wystawa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']A czy wiadomo juz cos o zgłoszonych na wystawę Siberian Husky? czy jest jakiś piesio w kl. młodzieży? i kto ma oceniać wogle ta rasę?[/quote]

Monika na razie jest nie wiele zgłoszonych Huskich, ale pewnie jeszcze po 8 sierpnia ktos zgłosił, na dzień dzisiejszy na stronie rzeszowskiego oddziału jest ich tyle:
kl. szczeniąt- Discovery POISON
kl. szczeniat-suki- NESKA Srebro Północy
kl. otwarta-psy- ATAMAN Ninsun
kl. otwarta-psy- KAMEL Z Pierwszej Ręki
kl. młodzieży-suki- AFRODYTA Wilcze Dziedzictwo
kl. otwarta-suki- DELIA Sądeckie Pieszczochy
kl. otwarta-suki- AZJA z Rabczańskiej Doliny
kl. pośrednia- psy- DEMON z Dębickiej Kępy

Hmm, to chyba wszystko, i nie wiem, ale teraz w katalogu przedwystawowym na str. oddziału jest wszystkich psów 479, a było jak ostatnio sprawdzałam około ponad 300. Więc może to juz jest uzupełniona lista?, może jeszcze coś wprowadzą, bo zgłoszenia można było wysyłać do dnia dzisiejszego do godziny 15.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em-ka'][FONT=Comic Sans MS]Potwierdzenie już otrzymałam :)[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]widzę, że bardzo mało grzywaczy jest..... i wszystkich psów zdecydowanie mniej niż w poprzednich latach.....[/FONT][/quote]

jak na Rzeszów to wcale grzywek nie ma tak mało :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...