Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 20.08.2006


Atik

Recommended Posts

[FONT=Arial][SIZE=2][I]Miejsce wystawy[/I] - Stadion „RESOVIA”, Rzeszów, ul. Wyspiańskiego[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]Adres oddziału [/I]- 35-042 RZESZÓW 3,ul. Żwirki i Wigury 8
- tel. 017 854 17 40, 017 850 52 51, 017 854 81 80[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]- fax. 017 850 52 52[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]strona www[/I] - [B][URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl/"]www.zkwp.rzeszow.pl[/URL][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]adres e-mail[/I] - [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][B],[/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]
Grupa I
[B]Zbigniew Milewski [/B]- ON
[B]Anna Kochan[/B]

Grupa II[/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]
Liliana Bachurzewska –[/B] boksery[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]
Jolanta Jabłońska - [/B]pinczery, sznaucery[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]
Anna Bogucka – [/B]dogi, dogowate[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]
Jerzy Mrugasiewicz - [/B]molosy

Grupa III
[B]Wojciech Myszkowski[/B]

Grupa IV
[B]Małgorzata Lewandowska
[/B]
Grypa V
[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=2]Ewa Szeliga-Szeremeta

[/SIZE][/B][SIZE=2]Grupa VI
[B]Lilianna Bachurzewska
[/B]
Grupa VII
[B]Wioletta Rachwalska
[/B]
Grupa VIII
[B]Barbara Szczepkowska[/B]

Grupa IX
[B]Elżbieta Junikiewicz[/B]

Grupa X + Młody Prezenter
[/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=black]Bogusława Szydłowicz-Polańczyk[/COLOR][/B][/SIZE]
[/FONT][COLOR=SeaGreen][B][SIZE=2][FONT=Arial]
[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][CENTER][CENTER][FONT=Arial][COLOR=SeaGreen][B]INFORMACJE DLA WYSTAWC[/B][B]Ó[/B][B]W[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[FONT=Arial][B]Zg[/B][B]ł[/B][B]oszenia i op[/B][B]ł[/B][B]aty[/B][/FONT]

[FONT=Arial]Czytelnie wypełnione zgłoszenia wraz z kserokopią rodowodu oraz dowodu wpłaty za udział w wystawie, prosimy przesłać na adres:[/FONT]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Tahoma]Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Rzeszowie
35-042 RZESZÓW, ul. Żwirki i Wigury 8[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=2]faxem na nr [/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma]017 / 850 52 52[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[SIZE=2][FONT=Arial]lub wypełniając [B]internetowy formularz zg[/B][B]ł[/B][B]oszeniowy na naszejstronie: [COLOR=#767676][URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl/index2.php?page=bip.php&under=29&grp=20"]http://www.zkwp.rzeszow.pl/[COLOR=Blue]index2.php?page=bip.php&under=29&grp=20[/COLOR][/URL][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][COLOR=Blue]
[/COLOR]
[FONT=Arial][B][COLOR=red]Termin przyjmowania zg[/COLOR][/B][B][COLOR=red]ł[/COLOR][/B][B][COLOR=red]osze[/COLOR][/B][B][COLOR=red]ń[/COLOR][/B][B][COLOR=red]: [U]31.07.2006 r.[/U] [/COLOR][/B][/FONT]
[LEFT][LEFT][FONT=Arial]Opłaty za udział w wystawie prosimy kierować na konto[/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]: [/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]
[/LEFT]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=#767676]
[/COLOR][/B][SIZE=2][B][FONT=Arial]PKO BP I Oddział Rzeszów 75 1020 4391 0000 6802 0002 0230[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[SIZE=2][FONT=Arial][B][COLOR=#e75749]Op[/COLOR][/B][B][COLOR=#e75749]ł[/COLOR][/B][B][COLOR=#e75749]aty za udzia[/COLOR][/B][B][COLOR=#e75749]ł[/COLOR][/B][B][COLOR=#e75749] w wystawie wynosz[/COLOR][/B][B][COLOR=#e75749]ą[/COLOR][/B][B][COLOR=#e75749]:[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial]-[/FONT][FONT=Arial][B]za pierwszego psa (z katalogiem)[/B] [B]70 z[/B][B]ł[/B][/FONT]
[FONT=Arial]-[/FONT][FONT=Arial][B]za ka[/B][B]ż[/B][B]dego nast[/B][B]ę[/B][B]pnego (bez katalogu)[/B][B] 60 zt[/B][/FONT]
[FONT=Arial]-[/FONT][FONT=Arial][B]za psa w klasie szczeni[/B][B]ą[/B][B]t 30 zt[/B][/FONT]
[FONT=Arial]Interchampiony psy zgłoszone do klasy weteranów oraz psy [U]wszystkich[/U] ras polskich, stanowiące własność członków ZKwP, zwol*nione są z opłat (bez katalogu), pod warunkiem doprowadzenia ich do oceny. Za ww. psy zgłoszone na wystawę, a nie doprowadzone do oceny egzekwowana będzie opłata 100 zł. [/FONT]
[CENTER][CENTER][SIZE=2][COLOR=SeaGreen][FONT=Arial][B]UWAGA ! Op[/B][B]ł[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=SeaGreen][FONT=Arial][B]aty wnoszone w dniu wystawy 20.08.2006 r.
(za psy zg[/B][B]ł[/B][B]oszone [/B][B]w terminie) wynosz[/B][B]ą[/B][B] 100 z[/B][B]ł[/B][B] za ka[/B][B]ż[/B][B]dego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/CENTER]
[FONT=Arial][B]Reklamy w katalogu:[/B][/FONT]
[FONT=Arial]-hodowlane: cała strona (cz-b) 50zł (kolor) 150 zt[/FONT]
[FONT=Arial] pól strony (cz-b) 30 zt (kolor) 100 zt[/FONT]
[FONT=Arial]- firmowe: cała strona (cz-b) 100 zł (kolor) 300 zt[/FONT]
[FONT=Arial] pót strony (cz-b) 60 zt (kolor) 200 zt[/FONT]
[FONT=Arial]Formaty reklam: cała strona (A-5) - 115x178 mm, pót strony (A-6) - 115x87 mm. Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione[/FONT]
[FONT=Arial]na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.[/FONT]
[FONT=Arial]Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi). Pliki można wysłać wraz z skanem dowodu wpłaty e-mail'em: [B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL][/B] lub na adres oddziału (CD-ROM lub DVD-R, DVD-RW przesłane materiały nie podlegają zwrotu).[/FONT]
[FONT=Arial]Ostateczny termin przyjmowania ogłoszeń i reklam upływa [B]31.07.2006 r.[/B][/FONT]
[FONT=Arial]W katalogu zostaną umieszczone ogłoszenia i reklamy opłacone do [B]31.07.2006 r.[/B][/FONT]
[COLOR=SeaGreen]
[/COLOR] [CENTER][CENTER][FONT=Arial][COLOR=SeaGreen][B]Organizator nie bierze odpowiedzialności za zgłoszenia przesłane faxem lub [/B][B]internetowy formularz. Wymagają one potwierdzenia telefonicznego w Oddziale. Wycofanie zgłoszenia (wyłącznie pisemnie) możliwe jest [U]tylko do 31.07.2006 r.[/U][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[FONT=Arial][COLOR=SeaGreen][B]Informacje regulaminowe[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial]Na wystawę mogą być zgłoszone psy i suki, zarejestrowane w Związku Kynologicznym w Polsce lub innych organizacjach zagranicznych uznanych przez FCI, mające w dniu wystawy ukończone 6 miesięcy. Psa/sukę można zgłosić do jednej z klas przewidzianych w Regulaminie Wystaw Psów Rasowych ZKwP. Zgłaszając psa/sukę do klasy użytkowej należy do zgłoszenia dołączyć kserokopię certyfikatu użytkowości, natomiast do klasy championów - kserokopię dyplomu championa. Dokumenty te muszą być wystawione przed dniem [B]31.07.2006 r[/B]. Brak ww. dokumentów spowoduje umieszczenie psa/suki w klasie otwartej. [I]Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyj[/I][I]ę[/I][I]cia zg[/I][I]ł[/I][I]oszenia psa bez podania przyczyny.[/I][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=SeaGreen][B]Zmiana klasy mo[/B][B]ż[/B][B]liwa jest tylko do dnia 31.07.2006 r. – osobi[/B][B]ś[/B][B]cie w biurze oddzia[/B][B]ł[/B][B]u lub pisemnie listem poleconym. Na wystawie nie będzie możliwości zmiany klasy. Psy/suki nie uj[/B][B]ę[/B][B]te w katalogu nie b[/B][B]ę[/B][B]d[/B][B]ą[/B][B] dopuszczone do oceny.[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial]Przesłanie zgłoszenia zobowiązuje właściciela do uiszczenia opłaty za psa, bez względu na to, czy pies zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie. Zgłoszenia wystane faksem wymagają potwierdzenia telefonicznego w biurze oddziału.[/FONT]
[FONT=Arial]Wystawca jest zobligowany regulaminem wystawy do pozostania wraz z psem na terenie wystawy do jej oficjalnego zakończenia.[/FONT]

[FONT=Arial]Dzieci i młodzież w wieku 9-18 lat zapraszamy do udziału w konkursie „Młody Prezenter". Zgłoszenia prosimy przesłać wraz ze zgłoszeniem psa na wystawę. Udział w konkursie jest bezpłatny.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Atik, a czy da sie zrobic charci ring na lepszym niż zeszłoroczny kawałku terenu? Rok temu były same górki , dołki i dziurki zamiast ringu.. I trawa po brzuch charcików sięgająca ..Mam to wszystko na fotach :cool3:
Bardzo proszę by było lepiej ...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tu też pewnie wypada być;).
hmm, albo mam pecha albo nie wiem co jest z tymi formularzami, bo do tej pory nie mam potwierdzenia na maila czy pies przyjęty.
Ale na szczęście zaniosłam zgłoszenie również do Związku osobiście:)
A Wam przyszły potwierdzenia przyjęcia na miala?

Link to comment
Share on other sites

Swoimi oczami oglądałam teren wystawy i wszystkie dziury są zasypane. Oczywiście nie wiem jak będzie w dniu wystawy.
Jeżeli nie przyszło potwierdzenie, to lepiej przedzwonić do związku i zapytać czy pies jest przyjęty.

Link to comment
Share on other sites

Ja ze względu na szczeniaczki będę tylko towarzysko. Żałuję, że nie będę wystawiać lisicy, bo do tej pory rzeszowskich wystaw nie opuszczałyśmy.
Mam nadzieję, że pogoda nie będzie problemem trzeci rok pod rząd. Każdy wystawiający się dwa lata temu pamięta warunki atmosferyczne, rok temu z kolei upał był niesamowicie męczący. Może do trzech razy sztuka? :)

A jeśli będzie ktoś jechał od strony Kielc, Radomia przez Nową Dębę, bardzo chętnie bym się zabrała, oczywiście partycypuję w kosztach. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl']Działa, działa. Tylko adres nowy:
[URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl/"]http://www.zkwp.rzeszow.pl/[/URL]

Pozdrawiam.[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][B]nice_girl:[/B] bardzo dziekuję ;) przez google wyszukiwało mi stary adres.... gapa ze mnie[/FONT] :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']Nie straszcie bo jeszcze się nie zgłosiłem a zrobię to przez stronę.
.......przecież działa .... przynajmniej u mnie.[/quote]

:mad: :mad: :mad: mam nadzieje, że nie przegapisz terminu i zgłoszenie dotrze na czas a nie zniknie w sieci :cool3: :cool3:


[B]Em-ka[/B] jedziesz??????:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']:mad: :mad: :mad: mam nadzieje, że nie przegapisz terminu i zgłoszenie dotrze na czas a nie zniknie w sieci :cool3: :cool3:


[B]Em-ka[/B] jedziesz??????:multi: :multi: :multi:[/quote]

Spoko dzisuaj to już na 100% wyślę, klasa wybrana, no i wyślę im ze trzy razy coby wirus żaden tego nie capnął.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...