Jump to content
Dogomania

problem z jedzeniem czy to wina upałów


lucky_tommy

Recommended Posts

Nasza bordożka od soboty nic nie je, wcześniej jadła chętnie korpusy, makaron, startą marchewke. Teraz tylko leży dyszy i pije muszę przyznać, że w domu mamy bardzo ciepło.

Czy problem z nie jedzeniem może być przez takie upały ? Widzimy jak nam sunia schudła i nie wiemy co poradzić. Jej zachowanie jest normalne nie ma objawów choroby prócz tego ,że więcej dyszy. Prosimy o wskazówki

Link to comment
Share on other sites

Na wszelki wypadek, zasiegnelabym opinii weterynarza - to nigdy nie zaszkodzi, a moze wykluczyc ew. problemy.
Moje psy jedza, ale tylko poznym wieczorem; w ciagu dnia nie tykaja zarelka i jest to spowodowane wlasie upalami.
Moze sprobuj dac swojej suni troche rozmoczonej karmy (ew. rozwodnic ala zupka dotychczasowe papu).

Dla ochlody mozesz spryskiwac psa zwykla woda ze spryskiwacza (taki jak do kwiatkow) - ja tak chlodze swojego psa krotkowlosego.

Link to comment
Share on other sites

moja Beta apetyt ma późnym popołudniem i nocą. Dostaje gotowane ok. godziny 17. A potem po 22 zaczyna się kręcić koło michy to dostaje suche. Uważam, że to przez upały. Suche może stać przez cały dzień a ona nic nie tknie w te upały.

Dodam jeszcze, że Beczka to pies z b. dobrym apetytem i też mnie to niepokoiło.

Link to comment
Share on other sites

Oj, miałam ten sam problem...
Pies nic nie chcial jeść przez upały...
Pomyślałam sobie, że jak się trochę przegłodzi to nic nie bedzie, ale jak 3 dni nic z miski nie zginęło, to mialam kluchę w gardle... (pies w rozwoju jeszcze więc się przestraszyłam).
Wymyśliłam, że moze gdyby mu cos tak aromatycznego podsunąć to by się skusił... no i się skusił na TUŃCZYKA w oleju, hehehe:mad:

Ale [U]SuperGosia[/U] ma rację - najpier trzeba wykluczyć ewentualne choroby.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Witam wszystkich czytałam poprzednie wypowiedzi ale nie znalazłam odpowiedzi na pytanie czy nocne podjadanie nie szkodzi psiakom.???? Teraz jeszcze nie jest tak upalnie a mój młokos nie chce jesc cały dzień. Rano sniadanko i dalej nic. A jak schowałam mu na noc jedzonko ( suche ) to zwymiotował chyba z głodu bo już kiedys tak mu sie zdażało . Co robic . zmuszac go do jedzenia czy odpuścic niech je kiedy chce????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']Witam wszystkich czytałam poprzednie wypowiedzi ale nie znalazłam odpowiedzi na pytanie czy nocne podjadanie nie szkodzi psiakom.???? Teraz jeszcze nie jest tak upalnie a mój młokos nie chce jesc cały dzień. Rano sniadanko i dalej nic. A jak schowałam mu na noc jedzonko ( suche ) to zwymiotował chyba z głodu bo już kiedys tak mu sie zdażało . Co robic . zmuszac go do jedzenia czy odpuścic niech je kiedy chce????[/quote]
W jakim wieku jest pies?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...