Jump to content
Dogomania

Krajowa Wawa 09.09.2006


MichalMi

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'][B]Jo-jo - Agama[/B] dobrze napisała. Członkowie O/Warszawa nie muszą dołączać kserokopii rodowodu dla psów z tego Oddziału. Natomiast wszelkie certyfikaty/championaty - TAK.
Pzdr.[/quote]

Wiem Asiaczku już :)
Moje zgłoszenie przyjęte więc już nie muszę się martwić,

Dzięki za pomoc ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakla']To czemu na stronie jest takie info...:roll:[/quote]
Myślę że taka odpowiedź Pani z oddziału w W-wie wynika z tego że organizacja wystawy zlecona jest na zewnątrz. Zwrócie uwagę że od jakiegoś czasu potwierdzenie zgłoszeń przychodzą z Olsztyna "WYSTAWY PSÓW RASOWYCH W POLSCE" dotyczy to sporej liczby wystaw w Polsce - pewnie jakaś firma się w tym wyspecjalizowała a poszczególne oddziały mają sprawę z głowy.
NIE USPRAWIEDLIWIA TO MOIM ZDANIEM NIEMIŁEJ OBSŁUGI PRZEZ ODDZIAŁ WARSZAWSKI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Hmmm... powiem delikatnie, ze juz teraz zaluje zgloszenia na ta wystawe! Zadzwonilam do oddzialu warszawskiego z prosba o potwierdzenie, czy wszystko dotarlo - gdyz jak pisalam nie otrzymalam potwierdzenia na mail'a. Pani powiedziala, ze zk w wawie nie zajmuje sie organizacja wysrawy id odeslala mnie na tel kom do pewnego Pana, ktory od 3 dni nie odbiera telefonu... i badz tu czlowieku madry.[/quote]

Uzyskałam taką samą odpowiedż jak zgłaszałam na CACIB w lipcu, dała mi telefon do Olsztyna do Pana Mroczka, bo to do niego docierają wszystkie zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to super! Może wreszcie uda nam się spotkać, co? Bo ja zgłosiłam 4 baski.
Pzdr.[/quote]

[B]Asiaczku[/B] ja bardzo chętnie, tylko na wystawie gubie się zupełnie, i zapominam z kim miałam się zobaczyć czy też czegoś szukać ;-))

W Sopocie w ostatnim momencie przypomniałam sobie, że chciałam nowy łancuszek dla mojego kunia kupić, i na szczęście znalazłam odpowiedni ;-))

Link to comment
Share on other sites

My też zgłoszone :cool3:
Bardzo sumiennie ćwiczymy i jestem z małej dumna, daje się już głaskać osobom któryc się nawet kiedyś bała, więc może okaże się, że będzie dobrze, chociaż do końca nie wiem co jej odbije na wystawie :).
A pozatym czy ktoś może wie czy przed wystawą będą stawki psów, a jak nawet nie będzie to czy jak spytam ile jest psów tej rasie w tej klasie to mi powiedzą czy nie za bardzo? Z góry dzięki

Link to comment
Share on other sites

Ślązacy pomóżcie!
Szukam transportu dla suni z Wawy na śląsk. Sunia jest mała, jest miksem westa.

I także szukam transportu dla psa ze śląska do Warszawy. Pies jest mniej więcej do kolana.

Wątek suni:[url]http://www.dogomania.pl/forum/showth...ght=pogryziona[/url]

O psie: [url]http://www.sosnowiec.schronisko.net/adopcja1516-0.html[/url]

Narazie adopcje tych psów nie są zaklepanie na 100%, ale są duże szanse, więc szukam transportu.
Z góry dziękuję,
Karolina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alive']my też stawiamy się na wystawie -mam nadzieję, że dla odmiany nie będzie tym razem ulewy... :roll:[/quote]
Wtedy niestety na wystawie by mnie nie było.
My tez już mamy zgłoszenie :)
Asiaczku musisz zobaczyć wreszcie moją bestię małą, chętnie Ci ją pokażę. Jeżeli fryzjerka ją wytrymuje i będę ją wystawiać wtedy na pewno Ci się spodoba, ale jak nie zechce jej wytrymować i będzie zarośniętym miśkiem, wtedy może Ci się nie spodobać :evil_lol:
W każdym bądź razie do zobaczenia, najwyżej sama przyjdę na ring basków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...