Jump to content
Dogomania

Krajowa Wawa 09.09.2006


MichalMi

Recommended Posts

DZieki jo-jo za podpowiedz, jakos nie moglam wczesniej tego znalezc na strone gapa ze mnie. Ale nadal nie znalalzlam informacji odnosnie ceny no i czy mozna wchodzic an wystawe z niewystawianym psem. Jestem laikiem w tej kwestii a widzie ze duza czesc z Was ma doswiadczenie i skromnie licze an pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sobie robie liste i bede was ,,nawiedzac" po koleji. Chyba ze ktos mnie nie chce, to prosze uprzedzic :eviltong:

Ta petycja jest super i w ogole, ale ja bym sprostowala jeden punkt - nie dodatkowe godziny lekcji, do cholery bo i tak juz w przelocie ,,odwiedzam" Freye w domu. Ja bym wprowadzila do programu nauczania, np. WOSu, albo godz wychowawczej dodatkowe tematy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Ja już wiem, gdzie będę:lol:
Owczarki australijskie- Ring 11- 10.05
Parson Russel Terier- Ring 12 - 12.05
Dogi Niemieckie Czarne i Arlekiny- Ring 3- 12.35
BOG III na pewno:lol:
:razz:[/quote]

He,he nie bądź taka pewna, bo Milo zarwał w szczękę i go boli. Nie chce pokazywać zębów, a nawet warczy przy tym. Więc nawet detkę możemy zarwać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']He,he nie bądź taka pewna, bo Milo zarwał w szczękę i go boli. Nie chce pokazywać zębów, a nawet warczy przy tym. Więc nawet detkę możemy zarwać.[/quote]:crazyeye: Lidka, coś Ty mu uczyniła?:evil_lol:

[quote name='jo-jo'] Z Atroposem? :razz: :evil_lol:[/quote]
Szczerze? Nie znam żadnych szczegółów, psa, itp(pomijając wątki wystawiania danego osobnika:lol:):oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']:crazyeye: Lidka, coś Ty mu uczyniła?:evil_lol:


Szczerze? Nie znam żadnych szczegółów, psa, itp(pomijając wątki wystawiania danego osobnika:lol:):oops:[/quote]

No bo nie wiem czy wystawiasz naszego półbarat Lidera Lucjusza (mieszka na ursynowie) czy Atroposa kótreg nie wiedziałam jeszcze ;-)

Link to comment
Share on other sites

My już wróciliśmy z wystawy - wrażenia niestety bardzi mieszane- BARDZO MAŁO MIEJSCA, PIES NA PSIE....czyli powtórka z międzynarodówki.

Sędzia (Pani Kiełkiewicz) spotkała się raczej z krytyką hodowców np wielbicieli fili (wybierała psy kierując się ich wielkością a nie wzorcem rasy- czyli im większy tym lepszy niekoniecznie zgodny z wzorcem).

Nasz wynik doskonała,CWC,NSwR,BOB ale nie mieliśmy samca do porównania.
[COLOR=royalblue][B]JAK WASZE OPINIE DOTYCZĄCE ORGANIZACJI TEJ WYSTAWY????[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hmm no ja powiem tak, liczyłam że skoro to krajówka to będą większy ringi i wiecej miejsca, nie stety chyba było gorzej... Nie było tak naprawde gdzie się rozłożyć, bo wszędzie już full czy też tł€my ludzi, ringi nie za duże, Ale przynajmniej sędziego nam nie zmienili ;-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...