Jump to content
Dogomania

Krajowa Wawa 09.09.2006


MichalMi

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baskomaniak']A ja mam pytanko z innej beczułki... :evil_lol:
Czy wśród wystawców lub odwiedzających będą sympatycy serialu [B]„Kociokwik...”[/B] :loveu:
Jeśli tak, to będę w pobliżu ringu z baskami, ale nie tylko...
...będę szukał naszych aktorów serialowych na całym terenie wystawy.
Odwiedzę (przynajmniej postaram się) każdego naszego aktora,
jeśli da namiar, gdzie go znajdę... :multi:
Miło mi będzie poznać KAŻDEGO sympatyka serialu.

[SIZE=1][COLOR=SlateGray](celowo nie podaję linku do serialu, by nie być posądzonym o agresywną reklamę,
chcesz wiedzieć o czym piszę, poszukaj wśród „przyklejonych” w GALERII... :cool1: )[/COLOR][/SIZE]

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote]

My jesteśmy wiernymi czytelnikami, i chodź nie aktorami to chętnie się spotkamy :evil_lol:

A ja dzisiaj chyba skocze po zaświadczenie, na międzynarodówce w lipcu, sprawdzali tylko książeczki, ale po taki świstek to chwila moment i jest ;-)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]My tak chciałyśmy pojechać, ale okazało się, że włos nie jest dobry na tę wystawę więc sobie odpuściłyśmy, trochę mi szkoda ciasta, ale wreszcie jeszcze nie jedna wystawa przed nami :evil_lol: . Nie mogę się doczekać następnej wystawy tym bardziej, że teraz po tylu miesiącach przerwy kończymy dział wystaw jako amator i wpadek związanych z wlosem i zachowaniem, ale teraz zaczynamy dział dobre pokazywanie się i walka o CWC :cool3: (wreszcie każdy musiał kiedyś zacząć :diabloti: )[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Witam wystawców .My wybieramy się z naszą papillonką do klasy szczeniąt ."Lanzi"już debiutowała na międzynarodowej ,a potem w Sopocie dostała Najlepsze Szczenię.Bardzo jestem ciekawa jak będzie na tej wystawie. Myślę ,że to Krajowa i nie będzie takiego wielkiego ringu prezentacji ,co pozwoli na większe ringi. Żeby tylko nie lało ,bo w Sopocie przemokłyśmy do suchej nitki.Wtedy miałam już pewność ,że wolę upały niż pompę z nieba.Oczywiście będę też kibicować ONkom ,bo startują psiaki z mojej hodowli. Życzę wszystkim Dogomaniakom szczęścia i sukcesów.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Zresztą Stawki Dogów taksię rozkładają 8)

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Dog Niemiecki, Warszawa 9 września[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Sędzia: Andrzej Szutkiewicz[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[B][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dog Niemiecki Błękitny[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]PSY[/B]

[B]Klasa Szczeniąt[/B]

VERSACE Patland

[B]SUKI[/B]

[B]Klasa Pośrednia[/B]

NIRVANA MARGAREJRO z Fabiani

[B]Klasa Championów[/B]

PAOLA Patland

[B]Dog Niemiecki Czarny i Arlekin[/B]

[B]PSY[/B]

[B]Klasa Szczeniąt:[/B]

EL CORAZON Modry Efekt

[B]Klasa Młodzieży[/B]

ATROPOS ATREUS Atheneum
LIDER LUCJUSZ Saxifraga

[B]Klasa Pośrednia[/B]

Być Może ALBERTO
JUMPIN' JACK FLASH Saxifraga

[/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]SUKI

Klasa Młodzieży[/B]

KAMIRA Margarejro FCI
NIKE Magiczne Koło

[B]Klasa Pośrednia[/B]

Być Może A'LA ITALIANA
KALAHARI OLIVIA Saxifraga
RAPA Oregon

[B]Dog Niemiecki Żółty i Pręgowany[/B]

[B]PSY[/B]

[B]Klasa Młodzieży[/B]

ACHILLES Giga [/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Times New Roman]La Gothica

[B]Klasa[/B][B] Pośrednia[/B]

CAESIM CAESAR Regius Flavens
LIMAHL Lanquesco

[B]SUKI[/B]

[B]Klasa Młodzieży[/B]

WITAMINA-M z Kuźni Napoleońskiej

[B]Klasa Pośrednia[/B]

ARABESKA AL ROSSA Persimo

[B]Klasa Otwarta[/B]

ASTRAYA Grand Renesans[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Małgosia, będziesz z Keaczkiem??:razz: A Francuz?:cool3:
Ja oczywiście będę, zapewne na grupie z prt, być może ktoś jeszcze się trafi:lol:[/quote]
Keaczek to będzie, ale ja nie (jeśli dojadę, to tylko na tego doga). Francuz jest łysy,ale i tak wygląda lepiej niż Kea (łysa glizda :evil_lol: , wylniały nam potwory, a Kea do tego schudła).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgoś']Keaczek to będzie, ale ja nie (jeśli dojadę, to tylko na tego doga). Francuz jest łysy,ale i tak wygląda lepiej niż Kea (łysa glizda :evil_lol: , wylniały nam potwory, a Kea do tego schudła).[/quote]
Ooo, to będę kibicować Keaczkowi:lol: A szkoda że Francuzika znowu nie będzie, muszę go w końcu oblookać:razz: A że maleństwo schudło, to bardzo dobrze:eviltong: Jestem z niej dumna:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bertula']Witam

Mam kilka pytan
O ktorej beda wystawiane goldeny? Czy moge przyjsc an wstawe z psem jesli go nie wystawiam? Jaki jest przyblizony koszt wejscia na wystawe?

DZiekuje za pomoc[/quote]


Plan sędziowania jest podany na stornie związku wystarczy sprawdzić samemu ( [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL] ) tam sprawdzasz i wiesz,.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, proszę, ile nas DOG-omaniaków, będzie na wystawie!!! Całkiem spora gromadka.
Pzdr.[/quote]


Hihi Asiaczku postarm się do Ciebie dotrzeć, ale myśle że jak zwykle mi się to nie uda:shake: Peewnie uciekne od razu po ocenie z ringu, w zalezności od pogody, no chyba ze ktoś się zgłosi o wystawiene dozka to zostane, ale wątpie ;-)) My bedziemy pewnie tak od 11.00 albo 11 z groszami, ja chce jakoś tajk żeby pies był "w formie" :lol: (my numerek 287 ring chyba 3, godzina ok. 12.35)

A teraz lece do Weta po papierek :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Hihi Asiaczku postarm się do Ciebie dotrzeć, ale myśle że jak zwykle mi się to nie uda:shake: Peewnie uciekne od razu po ocenie z ringu, w zalezności od pogody, no chyba ze ktoś się zgłosi o wystawiene dozka to zostane, ale wątpie ;-)) My bedziemy pewnie tak od 11.00 albo 11 z groszami, ja chce jakoś tajk żeby pies był "w formie" :lol: (my numerek 287 ring chyba 3, godzina ok. 12.35)

A teraz lece do Weta po papierek :angryy:[/quote]
Oj, Jojku, zapisz sobie gdzieś, że masz wdepnąć do basków!!! Na ręce, na torbie, na psie, gdziekolwiek! Plisssss...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oj, Jojku, zapisz sobie gdzieś, że masz wdepnąć do basków!!! Na ręce, na torbie, na psie, gdziekolwiek! Plisssss...
Pzdr.[/quote]


Asiu nic nie stracisz jak my nie dojdziemy ;-)
To raczej ja strace :shake:

Tak wybnieram się do was i wybieram i musze Was poznać!:razz:

Papierek już załatwiłam więc trzeba jutro jechać i spróbować sie pokazać ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...