Jump to content
Dogomania

Shila pogromczyni Nużycy,Grzybicy i Krzywicy W NOWYM EKSTRA DOMKU!!! DZIEKUJEMY!!!


Karilka

Recommended Posts

Na rowerze nie jeździmy, bo śnieg- na nartach nie śmigamy bo doopka boli przez to cholerne przyciąganie i pies się nudzi. Wczoraj zjadła kaukaza , łobuz jeden chciał Shili zabrać patyka.Aby do wiosny. W lesie nie można aportu robić , pod śniegiem pniak , gałęzie -nie chcę latać z wariatką do weta. Ale na poważnie to i my się weźmiemy za spotowy aport- tzn. start po aport dopiero po komendzie , tak się nakręca że wszystkie psy u nas na wsi zje:cool3:
DobryPanBóg i niejaka Karilka:mad: obdarzyli mnie psem pracującym- ja biedny skąd miałem wiedzieć że to takie męczące:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś 1,5 godzinny spacer po lesie- suczysko nie czuje że jest zimno- i poszliśmy do naszego leśnego baru na pierogi z kaszą gryczaną i serem. Jakie miny ludzi gdy z psem zjedliśmy pospołu pyszne pierogi ze skwarkami:evil_lol:. Obok siedziała boksia z ludźmi,którzy pili wino grzane a pies się nudził- całkiem bez sensu.

Link to comment
Share on other sites

Obiecywali, że będą mnie karmić - a łyse gnaty mi podrzucają

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tZaitHUd0oQ/UugqOs6vRTI/AAAAAAAAD5c/iF9F-MNJ6lQ/s1024/DSC06273.JPG[/IMG]

Sami niech jedzą... proszę, proszę bardzo. Ja się usuwam w cień. Podpisane - Shila

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mdP3pUEq298/UugrGayh8hI/AAAAAAAAD5k/JNHnRzbd1ck/s1024/DSC06274.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja sucz kochana zaskoczyła mnie .
Na treningu frisbee tak się zaangażowała, że mając w dziobie jedno kółko poleciała po drugie i złapała w powietrzu:diabloti:.Znaczy oba miała w dziobie.
Nie wiem jak to zrobiła, ale wszyscy byli zdziwieni. Taka cyrkówka!
Już opanowała że frisbee można puścić w czasie aportu, nie było prosto-nawet najmocniejsze , profesjonalne kółka "załatwiała" od ręki. Ale od czego są mądrzy ludzie-poradzili i zaoszczędziłem, ile, jeszcze nie wiem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Shila jest okrutnie zdziwiona faktem istnienia "czegoś" popłakującego ale bez zapachu, jeśli nie pachnie to znaczy że nie ma w realu.
Mała musi zacząć pachnieć czymkolwiek, wtedy psica będzie pozować . Małe dzieci , zgodnie z prawami natury nie pachną ,nigdy nie wiadomo gdzie czai się jakieś zło drapieżne.

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z zaleceniem byłem w lesie no i wiocha .
Koń sobie jechał, pies siedział bo wie że koń też proludzki, dziewczyna na koniku zdziwiona ,pierwszy raz widzi psa ,który nie reaguje na konia i w tym momencie Shila się rozdarła ,zaraz zamilkła ale mina dziewczyny- bezcenna:diabloti: pt." a nie mówiłam" . No normalnie PGR.Obciach i tyle, idę się upić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...