Jump to content
Dogomania

Shila pogromczyni Nużycy,Grzybicy i Krzywicy W NOWYM EKSTRA DOMKU!!! DZIEKUJEMY!!!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shilomaniak']Gdzieś w Polskę jechał po kota i kupę kasy dał (tak jakby nie mógł jakiegoś bezdomniaka przygarnąć :angryy:). Zła jestem na niego to nie opowiada za wiele :shake:. Ale kocina śliczna :loveu:[/QUOTE]

Jak dał kupę kasy za kota z rodowodem, to kot powinien mieć ok. 13-14 tygodni i mieć wszystkie szczepienia...(albo przynajmniej pierwsze podstawowe). Zapytaj w jakiej kociej organizacji zarejestrowana jest hodowla i jak się nazywa.

Kociaste piękne:):) To chłopak, czy dziewczyna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Witanko słoneczno-mroźne;)[/QUOTE]

A powitać, a u nas samo słoneczko-bez mrozu:evil_lol:.
Zdjęcia bardzo fajne, my też z każdego wyjazdu mamy mnóstwo zdjęć/ może zauważyłaś:cool3:/, warto robić bo świat jest piękny.
Syn nabrał wody w usta , nic nie mówi na temat kocia, weźmiemy na spytki jego dziewczynę, może ona się wypowie, ale to żona musi zrobić dyplomatycznie. Ja to bym na wolnym ogniu przypalał, tyle kocich bid wokół, ale złagodniałem przy Shili:razz:

Link to comment
Share on other sites

Shila robi za ideał , dzień w dzień słyszę '" jaki posłuszny pies, jaki grzeczny", po prostu miód na moje serce, ludzie na ulicach się gorzej zachowują. Co prawda ostatnio na PM oszczekała dziewczynę psią/ wyżłowatą /, bo ta nie pozwalała jej aportować kółko tylko chciała się bawić, gupia jakaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Rano półgodzinny spacer, potem półtoragodzinny spacer z aportem po lesie, 1 godzina jazdy rowerem i tresura, a wieczorem godzina spaceru i spotkania z psimi koleżankami i kolegami, czy ja już hopla mam na punkcie swojego psa? i czy to jest niebezpieczne?:cool3:[/QUOTE]

no raczej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odkryliśmy nowe miejsce do wspaniałej zabawy w "Shilusia gdzie piłusia?"

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-diuhGrSc-UY/UmQYsxLupSI/AAAAAAAADvw/QXXg2RTvp5Y/s1024/DSC06010.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-b8wIoHBOfPM/UmQZAg_W9OI/AAAAAAAADv4/m5V4EpnrF2s/s1024/DSC06011.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nowo poznane dzieci okazały się bardzo przydatne do tej zabawy ;)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YqNcZFHmfUg/UmQZTa9qgGI/AAAAAAAADwA/JhaTFpDjfoE/s1024/DSC06012.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jtbzG9Uz-o0/UmQZzVd9fwI/AAAAAAAADwI/zRzoJD8ylFY/s1024/DSC06013.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A dziś założyłem Shili szelki Juliusa i poszliśmy do lasu, ludzie z psami po drodze się patrzyli, nawet nie chowali swoich psiaków pod płaszcze, a Shila przejęta szelkami olała wszystkie psy po drodze , szła koncertowo jak na pokazie z okazji Święta Rewolucji Październikowej. W lesie musiałem jej przypomnieć chodzenie na śladzie, parę osób patrzyło się na psa pracującego , to show zrobiliśmy " Shila szukaj, oznacz miejsce ', pies siadał przy znalezisku , taka dzielna- w środku znalezionej paczuszki była kiełbasa, ale o tym już widzów nie informowaliśmy. W nagrodę jeszcze latające kółeczko i zdechnięci wróciliśmy z lasu, ciekaw jestem jak długo to wytrzymamy fizycznie.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano odkryłem złego psa. Z Shilą na spacerze wzdłuż kanałku i wrzask wielki, bo jakaś boksia goni kaczki, Shila się popatrzyła z politowaniem na takiego psa któren to pies nie potrafi się zachować w miejscach, zrobiła phi, też mi coś i poszliśmy dalej, my się z takimi brzydalami nie bawimy, my grzeczne jak same diabli:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...