Jump to content
Dogomania

Ratlerka-8tyg.Jej matka i rodzeństwo zamarzły w schronie!Sunia znalazła wspaniały DS!


Tola^^

Recommended Posts

ok moge ale tylko jeśli bedzie transporter... bo na noc boje sie żeby sobie tak biegała po domu-zeby czasem do legowicha mojej diny nie weszła bo nie wiem jak zareaguje.. ale musimy szybko szukać wtedy domu bo w sobote mam bierzmowanie i bedzie masa ludzi tez male dzieci i nie chce zeby w takim hałasie siedziała. ale oczywiscie jesli do soboty sie dom nie znajdzie to nie szkodzi :) może zostać u mnie ze dw tygodnie..chociaż myśle że to nie bd tak długo trwało :) to Tola załatw transporter i jutro sunia może do mnie przyjechać ale koło godz 14:30 bo wcześniej w szkole jestem..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w razie co ja mogę wyadoptowac sunie na siebie, piszcie dziewczyny gdybyscie potrzebowały pomocy, ja jutro jestem do 16 w szkole w srode wracam dopeiro o 17.30 i tak do końca tygodnia wiec nie dam rady isc do urzedu, ale moge Wam podac moje dane, jedynie ze musze isc sama to jakos cos wykombinuje ;)

Link to comment
Share on other sites

niektórzy sa zdziwieni widze jak moze pies zamarznac w pazdzierniku ale widocznie nie wiedza jakie sa realia, w Obornikach to nie pierwszy taki przypadek, gdzie pies który był wczesniej w domu a trafia do schrnu do zimnej wielkiej budy któej nie jest w stanie wygrzac swoim ciałem umera z wychłodzenia, nie wiem skąd te zdumienei i niedowierzanie... Byłam świadkiem gdzie ludzie trzymali boksera na łańcuchu przy budzie i psiak umarł z zimna a nie było nawet mrozów!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']pies który był wczesniej w domu a trafia do schrnu do zimnej wielkiej budy któej nie jest w stanie wygrzac swoim ciałem umera z wychłodzenia, nie wiem skąd te zdumienei i niedowierzanie..[/QUOTE]
No dokładnie, też nie rozumiem zdziwienia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Czyli co z malutka?robimy tak jak napisałam?jedzie do Angel i tam szukamy im domku tak?[/QUOTE]

suncia już u mnie jest przesłodka !! i taka kochana.. zmarzła troche bo nawet teraz leżąc tzn spiąc na moich kolanach troszke się trzesła.. ale już jest dobrze. musiałam sunie gąbeczką troche umyć bo strasznie śmierdziała... no i jeden problem.. sunia ze 2 dni może u mnie zostać ale nie dużej ;/ nie wiedziałam że moja domowa sunia tak agresywnie na nia zareaguje.. mała gdy tylko piśnie zaraz rusza w jej strone i ciągle musze ją pilnować.. mała jak siedzi w klatce to ta caly czas stoi i obszczekuje.. ;/ zozolino czy mała może trafić do cb za te 2 dni jesli dom sie nie znajdzie ? noo ja moge wyłożyć ze swoich 50 zł na transport + 30 zł za opłate schroniskowa.. później zrobie bazarek i mi sie to myśle wróci :) to jak ?

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc wątpię żeby się znalazł transport w tak krótkim czasie...
Dobrze że malutka jest już u ciebie w ciepłym.
A może twoja Dina sie do niej przyzwyczai ?
Bo teraz innych zapach i nowa w domu jest, lecz potem może to się poprawi.
Trzeba też znaleźć plan b jeśli transport się nie znajdzie w ciągu 2dni.

Link to comment
Share on other sites

i co osoba która skazała tą sunię i jej dzieci na taką śmierć po prostu sobie teraz grzeje doopę w ciepełku i beztrosko żyje, i nie będą wobec niej wyciągane żadne konsekwencje ?! i piszecie, że to nie pierwszy taki przypadek... czyli ktoś kto się lubi znęcać nad słabym i bezbronnym zatrudnił się w tej mordowni bo mu taka robota pasuje. Czy to jest obóz okrutnej utylizacji niekochanych psów ?

Link to comment
Share on other sites

Tola >> ile brakuje na transport ?

z uwagi na pamięc o tej Kruszynce , z roku 2005
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/17823-KRUSZYNKA-dziś-odeszła...-(-*-*-*/page10[/URL]
która tak malutka nie doczekała swojego ludzia , pomimo starań wielu ludzi

sfinansuję transport dla tej malutkiej suni
czy chociaz wiecie jak karmić i czym takiego okruszka , by nabrała sił i przeżyła
bo same chęci nie wystarczą , niestety...
potrzebne by było równiez dokladne badanie u weta

dane do przelewu proszę na pw
będę mocno trzymała kciuki by jej sie udało

Okruszek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

mozw 1qaz by pojechała ? zozolina może do cb pojechać sunia ? ja nie moge jej miec niestety dłuzej niz 2 dni... moja dina okropnie podchodzi do niej... nie mam tez tyle czasu zeby pilnowac i 1 i 2... ;/ kurcze myslalam ze bd dobrze... ale wyszlo inaczej.. to mamy kase za transport.. teraz jeszcze tylko osoba do przewozu..

Link to comment
Share on other sites

Kto odpowie w tym beznadziejnym "schronisku" za ta tragedie ,za smierc tylu psow?:placz:Dlaczego psy nie maja slomy w budach?:mad::mad::mad:przeciez takie psy z taka pokrywa wlosowa powinny odrazu byc umieszczonew pomieszczeniach ogrzewanych?:angryy:
Schroniasko jak sama nazwa mowi ,powinny dac psom schronienie,powinny byc leczone ,a nie ginac z powodu chorob albo z zamarzniecia!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki chyba mamy transport do katowic !!!!!!!!!! Maż Jaagi jedzie na wystawe do poznania i wraca do katowic i moze wziazc tylko dopiero w sobote !!!!wejdzie na 'przygarne psa'-http://www.dogomania.pl/threads/195138-Katowice-suka-do-8kg-i-1.5-roku-)-dla-kolezanki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']niektórzy sa zdziwieni widze jak moze pies zamarznac w pazdzierniku ale widocznie nie wiedza jakie sa realia, w Obornikach to nie pierwszy taki przypadek, gdzie pies który był wczesniej w domu a trafia do schrnu do zimnej wielkiej budy któej nie jest w stanie wygrzac swoim ciałem umera z wychłodzenia, nie wiem skąd te zdumienei i niedowierzanie... Byłam świadkiem gdzie ludzie trzymali boksera na łańcuchu przy budzie i psiak umarł z zimna a nie było nawet mrozów!!![/QUOTE]
ana, tu nie chodzi o to, ze pies 'zamarzł', czy, ze nikt nie wierzy, tlko o to, ze wiem jak sierzeczy mają w niektorch 'umieralniach'... wierz mi, tam wszystko jest mozliwe...

Link to comment
Share on other sites

ooo cudeńko już poza schronem - super!!!
zozolina rozumiem że sunieczka do Ciebie to juz tak na wieki wieków;)?? skoro tak i maleństwo jednak do mnie nie dojedzie to dajcie znać jak inaczej mogę pomóc (dołozyć sie do transportu czy np podwieść młodą już tu na śląsku)
fajnie że się ruszyło
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

niestety nie moge jej przetrzymać do soboty :( może by ana mogła ? ale jeśl nie to popytam po sąsiadach czy do soboty by dali rade przetrzymac mala.. ja jeszcze tylko dzis..bo dina wariuje, w jakąs depreche wpada-wkońcu cale swoje 8 lat była "jedynaczką" no oprócz fretki która z nami żyła.. nie wiem ale ja chodze do szkoly i babcia czasem moze sobie nie poradzic z nimi sama w domu.. a w klatce malej nie zamkne bo piszczy biedula.. zdj dzis zrobie. Mała spała ze mna w łóżku i tylko raz załatwiła swoja potrzebe w domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']a dokąd w ogóle trzeba tą sunię zawieźć?[/QUOTE]

do Katowic.

czyli mamy kilku chętnych na opłate transportu: avii i anilla :)
to ile potzreba kasy ? ja opłace opłate schroniskową- 30 zł
i zrobie bazarek to moze mi sie wroci to, a widac do transportu
nie musze wykładac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...