Jump to content
Dogomania

Zabrze, 15.10.2006


PSYLLA

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podaję stawkę ;)
owczarek podhalański
sędzia Bożena Czempas

psy

klasa mł
WALIGÓRA Spiska Warta
WYRWIDĄB Spiska Warta

klasa otw
RADY Spiska Warta
RUBEUS Spiska Warta
RUM z Wierchu Rolowego
RUMCAJS Spiska Warta


suki

klasa szcz
ŚWITEZIANKA-GORZAŁKA Filos

klasa mł
SPINKA z Zadymy
TEMIDA z Beskidzkiej Oazy

klasa pośr
GRAŃ z Siwej Polany

klasa otw
BYSTRA z Furtkowej Bacówki
DOLINA z Dorzecza Regi
HAJNÓWKA BUKSA Filos

klasa ch
RUSAŁKA Spiska Warta

to by było na tyle, wyników nie znam,ale mam nadzieje,że stawka wystarczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']No tak się zastanawiałam czy to Maleństwo czy nie :evil_lol: robiłam tą fotkę jak maleństwo witało się z dogami niemieckimi a jego pani powiedziała , że on się peszy jak jakiś duży pies chce się z nim bawić (bo on to jest malutki:bigcool: )[/quote]
bo On jest jeszcze malutki :D to dziecinka jeszcze :loveu: przynajmniej tak wygląda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria'], że on się peszy jak jakiś duży pies chce się z nim bawić (bo on to jest malutki:bigcool: )[/QUOTE]

Bo on sie faktycznie wowczas peszy i nie wie co ze soba zrobic :lol: Zas gdy obie panny staly sie wedle niego nieco zbyt nachalne to sie po prostu za mnie schowal z mina "Ratuj" :lol:

BTW.A za fotografie dziekujemy :cool1: Trzeba bylo podejsc,bo ja naprawde nie gryze...:cool1: Wprawdzie za Zadziornego i Bosa nie moge w tym wzgledzie reczyc,ale mysle,ze "jakby co" szloby im ten pomysl wyperswadowac...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Bo on sie faktycznie wowczas peszy i nie wie co ze soba zrobic :lol: Zas gdy obie panny staly sie wedle niego nieco zbyt nachalne to sie po prostu za mnie schowal z mina "Ratuj" :lol:

BTW.A za fotografie dziekujemy :cool1: Trzeba bylo podejsc,bo ja naprawde nie gryze...:cool1: Wprawdzie za Zadziornego i Bosa nie moge w tym wzgledzie reczyc,ale mysle,ze "jakby co" szloby im ten pomysl wyperswadowac...:lol:[/quote]

ale ja też się peszę jak za dużo ludzi jest :evil_lol: dlatego się nie odzywałam, jak Cię te dożki obsiadły :evil_lol: następnym razem się ujawnię, bo już kilka razy Was na wystawach widywałam, następna na której będę będzie międzynarodówka w Katowicach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejka']To ZULUS Eclipse, o: Yesterday Hero Ferrymaster Jordan, m: LUTNIA Rude Ziółko[/quote]

chodzi mi o tego psa [url]http://gallery.seterkowo.org/v/Shows/2006/Cac+Zabrze/Obraz1v.jpg.html[/url]
to chyba nie ZULUS...

[quote name='Czarne Gwiazdy']Tak na marginesie, to ludki z zabrza nie zdjęli jeszcze katalogu ze swojej www.[/quote]
czyba juz zdjeli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawana']chodzi mi o tego psa [URL]http://gallery.seterkowo.org/v/Shows/2006/Cac+Zabrze/Obraz1v.jpg.html[/URL]
to chyba nie ZULUS...


Kwestia ostatniej cyferki... To może być też 2, czyli 1072
Wtedy byłby to BESKID z Wyspy Mgieł
o: PAT Harpol, m: CYKADA z Morka Stawów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']U nas [COLOR="Red"][B]Desti[/B][/COLOR] dostała [B]złoto, CWC, NSwR i BOB[/B].Największy minus? Toalety. Kto w nich był, wie o co chodzi. Z bólem serca stwierdzam, ze wolę już jednak zapłacić 1 zł, niż korzystać z TAKICH bezpłatnych. Brrr... :-o[/QUOTE]

Desti ??? Czarny belg ??? Stałam chyba za wami w kolejce do tej ekstremalnej toalety, jeśli byłaś tam z sunią :razz: Próbowałam ją pogłaskać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...