Jump to content
Dogomania

Piruś PILNIE szuka DT/DS!!! Potrzebna pomoc w ogłaszaniu!!Wraca z adopcji!!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To tekst Budryska z czerwca, znalazłam na wątku:

[B]Mam na imię Pirus...[/B]
[B]Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Czekam ... Ale choć tak bardzo chciałbym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, zechciał wziąć mnie ze sobą do domu...[/B]
[B]Milość człowieka jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. Chcialbym dostać swą szansę...[/B]
[B]Wciąż wierzę że ktoś mnie jeszcze pokocha... Proszę, przygarnij mnie i nie pozwól bym został samotny do końca swoich dni... Jestem przyjaznym stworzonkiem i obdarzę Cię psią miłością i wdzięcznością...[/B]

a monika083 napisala taki dluzszy tekst , do wydarzen na fb moze..

[B][SIZE=2]~~Bajka o Psie który zostal Piranią~~[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][I]~~I~~[/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Dawno temu, za gorami , za lasami urodzil sie Pies.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Pies jeszcze za dziecinstwa zostal uwiazany na grubym , starym sznurze.Domem Psa byla mala, metalowa skrzynia, do ktorej Pies gdy urosl przestal sie miescic.Przy skrzyni stal wielki garnek sluzacy za poidlo i karmidlo jednoczesnie,bo gdy do garnka deszcz napadal Pies mogl sie napic,a czasami Pan wrzucil do niego cos do jedzenia.Garnek zostal wiec jedynym przyjacielem Psa. Tak mijaly lata.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Pies z ciekawoscia obserwowal latajace ptaki i skaczace po dachach koty.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Zaczal marzyc...pewnej nocy przysnilo mu sie, ze biegnie po zielonej polance,ze jego Garnek jest pelny czystej wody ,i ze nie ma sznura, ktorego tak nie lubil...[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]~~II~~[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Pies obudzil sie i z przerazeniem spojrzal na stary, gruby sznur, ktory dalej laczyl go z metalowa skrzynia..Pies w przyplywie zlosci zaczal szarpac i gryzc sznur..wyobrazil sobie , ze jest PIRANIA.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Po kilku dlugich minutach walki z wrogiem Pies wygral![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Sznur lezal bezwladnie na ziemi a Pies z jego resztkami uwiazanymi na szyi zaczal biec przed siebie i pierwszy raz w swoim Zyciu poczul sie WOLNY![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Przez kilka dni wloczyl sie po ulicach i byl tak szczesliwy, ze nie czul nawet glodu..byl jednak coraz slabszy.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Polozyl sie pod zadaszonym smietnikiem i usnal..[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]~~III~~[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Pies poczul na szyi metalowy chwytak...powrocily wspomnienia o sznurze..o Garnku i latach na uwiezi..Pie znow stal sie PIRANIA..zaczal pokazywac zeby i walczyc z wrogiem opetajacym jego szyje.Pies tym razem przegral walke..[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Trafil do miejsca, w ktorym bylo duo innych psow.Niektore opowiadaly swoje historie-kilkuletni Laciatek,ze codziennie wypatruje swoich ludzi,ktorzy go tu przyprowadzili , a on nie wie dlaczego...Wielki Kudlacz-ze nigdy nie mial swoich Ludzi...Stary Kaszlacy, ze jego Ukochany Pan umarl,ale obiecal mu ,ze spotkaja sie juz niedlugo po drugiej stronie Teczowego Mostu...[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Pirania nie mowil nic, nie chcial wspominac swojej przeszlosci.Mial tu nowy Garnek, ktory byl zawsze pelny, mial bude, do ktorej mogl sie schowac..ale nie mial wolnosci,ktora poczul przez ta krotka chwile, i za ktora tak bardzo tesknil.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]~~IV~~[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Psa zaczely odwiedzac Dobre Duszyczki,ktore powtarzaly mu ciagle, zeby sie nie bal..ze juz niedlugo pojedzie w podroz..kiedy wyciagaly do niego rece-stawal sie PIRANIA.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Pies bal sie dotyku ludzkiej reki, bal sie tez Dobrych Duszyczek, ale one mowily do niego tak ladnie, cicho i spokojnie, ze kiedy przychodzily Pies czul dziwne uczucie radosci , ktorego nigdy wczesniej nie zaznal..[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Pewnego dnia Dobre Duszyczki znow przyszlyi powiedzialy : ''Pirus,jedziemy!'' i Pies poczul pierwszy raz dotyk czlowieczej dloni na swoim ciele..nie chcial byc juz PIRANIA,chcial by ta dlon dalej glaskala go za uszkiem..[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]~~V~~[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Pirus pojechal do psiego hoteliku,tutaj znow czuje sie wolny!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Wychodzi na spacery..biega z innymi psami..i bardzo lubi byc tulony i glaskany..[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Pirus czeka teraz na Swoich Ludzi.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Dopisz kolejny-szczesliwy rozdzial do Jego Bajki![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#1f4d00][B][I]Adoptuj Pirusia...

[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]I tekst z ogłoszeń Bakusiowej:
Piruś niewielki czarnuszek błąkał się po ulicach miasta po czym trafił do schroniska. Dzieki pomocy dobrych ludzi został umieszczony w hoteliku dla zwierząt. Pirus jest grzecznym pieskiem, przyjaźnie nastawionym do ludzi i zwierząt. Lubi być przytulany i głaskany. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Adoptuj Pirusia a będziesz miał przyjaciela na całe życie. Oddanie na łańcuch wykluczone. Mozliwa pomoc w transporcie.
[URL="http://tablica.pl/oferta/niewielki-pirus-szuka-kochajacego-wlasciciela-IDjHS9.html#"]Kontakt[/URL] : tel:607 488 598
email:[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy tekst jest chyba z czasów jak Piruś był w punkcie. Mój, który skleciłam zawiera za mało wiadomości. Trzeba poszukać postów
psiakiGabi i zobaczyć co pisze o Pirusiu. Pamiętam że pisała między innymi, że Piruś jest bardzo żywiołowym pieskiem i nie nadaje sie dla starszej osoby. Ja nie mam czasu teraz żeby coś napisać bo jutro rano jadę na firmowe spotkanie integracyjne. Pisałam do BUDRYSEK żeby napisała coś nie za bardzo sentymentalnego. Tekst nie musi być bardzo długi , lecz musi zawierać niezbędne wiadomości o charakterze i zachowaniu.

Link to comment
Share on other sites

Piruś pojechał do DS !!!!!!!! Blisko nas więc będziemy w kontakcie z nowym domkiem :) teraz będzie mieszkał w Żaganiu i ma dwie "właścicielki" 8 i 12 lat, bardzo fajne dziewczynki, Pirusiowy od razu się spodobały :) mama dziewczynek też mu przypadła do gustu ale za to tata nie za bardzo :) ale to u Pirusia normalne, na początku obszczekuje obcych mężczyzn, jednak Pan się tym wcale nie przejął :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']F-A-N-T-A-S-T-Y-C-Z-N-I-E-!!!:loveu:
To niespodziewany obrót sprawy-super po prostu.:multi::multi::multi:
A fotki z nowego domku będą:cool3:?
Pozostaje w takim razie sprawa długu Pirusia, ile wynosi na dzień dzisiejszy?[/QUOTE]

Piruś miał opłacony hotelik do 27.08, doba 12 zł, długu pozostało za 34 dni czyli 408zł, zaokrąglając do 400zł i tak wychodzi sporo :( ale może znajdą się jakieś deklaracje?

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie od wczorajszego ranka a tutaj takie wiadomości:multi::multi::multi: PsiakiGabi, czy Piruś może coś złego wykombinować? Dług trzeba spłacić. Wyślę jutro swoją deklarację. Myślę, że pozostali darczyńcy też. Jak będzie bazarek to powysyłam zaproszenia:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Mikoada bardzo rzadko wchodzi na wątek i wysłała pieniądze z dużym opóźnieniem, pomimo tego że dawno je miała na koncie. Dlatego mam propozycję aby te pieniądze, które teraz będą , były wpłacone na konto bezpośrednio do hoteliku albo do budrysek. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...