Jump to content
Dogomania

Piruś PILNIE szuka DT/DS!!! Potrzebna pomoc w ogłaszaniu!!Wraca z adopcji!!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='bakusiowa']Potrzebne nowe fotki i coś o Pirusiu. W ostatnich dniach bardzo o nim myślałam że już tyle czasu w domu a wizyta nie zrobiona. A tu takie wiadomości. Nie pokochali Pirusia bo inaczej zabraliby go. Dzieci może go kochają.[/QUOTE]
[B]Uczą dzieci braku empatii, braku odpowiedzialności,pewnej formy okrucieństwa .
Sami za to kiedyś zapłacą. Starzy , chorzy , niewygodni.......
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Klaudus__'][I]Ja kilka ogłoszeń zrobiłam,ale dosłownie kilka - może uda mi się coś dorobić.
Pomóżcie ogłaszać.
Czas ucieka...[/I][/QUOTE]
To poproszę o link do któregoś ogłoszenia ponieważ nie jestem specjalistką od pisania tekstów.

Link to comment
Share on other sites

[B]Diablo ma mega dług!!!

[LEFT][FONT=lucida grande]400zł mies x 9 mies = 3600

[/FONT][FONT=lucida grande]nie licząc szczepienia, odrobaczania, zabezpieczania na pchły, kleszcze


[/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/211636-Diablo-udawa%C5%82-agresywnego-teraz-przytulanka-szukaj%C4%85ca-deklaracji%21Wspom%C3%B3%C5%BC-groszem%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211636-Diablo-udawa%C5%82-agresywnego-teraz-przytulanka-szukaj%C4%85ca-deklaracji%21Wspom%C3%B3%C5%BC-groszem%21[/URL][/LEFT]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...