Jump to content
Dogomania

Zenuś za TM - dług pozostał...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podrzucę 30 zł jednorazowo. poproszę o nr konta na pw.

suma długu mnie przytłacza, pamiętajcie, że wpłaty jednorazowe to doraźne ratowanie sytuacji, więc za miesiąc będzie znowu to samo.

gdy ja mam psa w dt lub hotelu, to sama wszystko opłacam, na dogo nigdy nie liczyłam, bo już niejednokrotnie widywałam sytuacje takie, jak ta teraz z Zenkiem.

Link to comment
Share on other sites

Nr konta (takze w poście drugim):

nr konta, na ktore nalezy kierowac wplaty (koniecznie w tytule prosze zaznaczyc, ze to na Zenusia i swoj nick z dogo)
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][URL="tel:12 1140 2004 0000 3202 5721 0875"]12 1140 2004 0000 3202 5721 0875[/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]MONIKA FLORKIEWICZ [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Noi zmiencie tytul, jak widac, że Zenek bezpieczny to nikt nie wejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Wpłace teraz 20 zł i pomyśle o deklaracji stałej od stycznia. Moja rada jest taka aby ktoś przejął pierwszy post od Klaudus__ i wpisywał na bieżąco jakie Zenek ma deklaracje stałe. Czy były wysyłane przypomnienia do niepłacących, tych którzy deklarowali się?

Link to comment
Share on other sites

Pieniadze są zbierane na konto Moniki, wiec dobrze by bylo, zeby rzeczywiscie miala pierwszy post, boje sie jednak, ze jak przejmie watek to i długi. Ja to zrobilam z Romkiem i Rysiem, i kazdego miesiaca zastanawiam sie co tu zrobic, bo niestety ale to na mnie spoczywa główna odpowiedzialnosc, bo ja rozliczam sie z hotelem, gdyby nie Anioly, ktore co miesiac jakos łatają te dlugi bylo by jak z Zenkiem.

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy za wsparcie Zenka, bardzo potrzebne sa deklaracje stale gdyby ktos byl w stanie...

nie tak dawno identyczna sytuacja była ze ślepym Badim, też od Lilu, wtedy dług przekroczył 1000zł, dzięki pomocy dogomaniaków i osob spoza plus bazarki, dzis Badi jest na duzym plusie ponad 700zl, akcja byla dluga i trudna, bo to sa trudne sprawy

niestety u Zenka tez podbramkowa sytuacja, prosimy o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zaproszenie na wątek
podsyłam trochę ratunkowej kasy
ale Kochane Cioteczki [B]czas chyba zacząć jednak walke na dogo z tymi niesolidnymi deklarowiczami bo to juz plaga.[/B]Dziennie dostaję po kilka takich wołań o ratunek bo deklaracje okazały sie "z sufitu"
Mamy sporą grupę "ofiarodawców" którzy robia z gęby cholewę, latają po watkach, oferują Inflanty i...znikają aby wypłynąć u innego psa z równie szczodrą ofertą.
Tak nie może być, jesli sami nie bedziemy się przed tym bronic i WYRAŹNIE ostrzegac przed takim procederem to takich sytuacji jak u Zenka bedzie coraz więcej.
Dlatego bardzo prosze osobe prowadzaca na watku rozliczenia psa o[B] wyraźne wypisanie w rozliczeniach kto i ile zalega z deklaracjami ku przestrodze dla innych aby na deklaracje od tych osób nie liczyli [/B]
Czy zostały wysłane maile do zalegajacych deklarowiczów?Czy ktokolwiek odpowiedział i cos zaproponował?
Rozumiem że kazdemu może sie zdarzyc jakaś wpadka finansowa czy chwilowa niewypłacalnosc ale w takiej sytuacji trzeba mieć choc tyle przyzwoitości żeby napisac , uprzedzic że wstrzymuje sie deklarację i na ile, spróbowac przynajmniej zdobyc kase w inny sposób ,chocby bazarkiem...
Mam juz serdecznie dosc ludzi którzy uważając sie za wielkich filantropów nie rozumieją tak oczywistej prawdy że [B]wpłacanie deklaracji jest sprawą honoru a nie chwilowej fanaberii[/B].
Nie masz człowieku stałej kasy to daj cos jednorazowo a nie zawracaj głowy pustymi deklaracjami...
Piesek w hotelu , ale fajnie, dalej to już inni będą się martwić a ty możesz leciec na inny watek "ratować" kolejnego pieseczka- dość , basta:mad:

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam profile stałych deklarowiczów. Niepłacący przedstawiają sie następująco. Dwie osoby są nieaktywne. Jedna widać ma trudności finansowe. Trzy osoby latają po bazarkach i kupują aż miło. Trzeba napisać do sześciu osób. Nie wiem czy gdzieś na wątku nie pisali o jakiś trudnościach finansowych. Żeby szukac to będzie trwało za długo. Moge napisać do nich i przypomniec o zobowiązaniach wobec Zenka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Proszę ponownie o zwiększone działania w celu spłaty długu.
Dług był 455 plus październik 310 plus listopad 300= Razem 1065
13.11. dostałam 150zł co daje wynik 915zł a mamy połowę grudnia.[/QUOTE]

18.12. dostałam 100zł dla Zenka co daje 915-100zł = 815zł na koniec listopada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...