Jump to content
Dogomania

~~ Karma INNOVA, CALIFORNIA NATURAL ~~


eduso

Recommended Posts

Czy ktos podaje je swoim psom? Zajrzalam do nich na stronke i musze powiedziec, ze nie widzialam jeszcze tak dobrego skladu suchej karmy (chodzi mi glownie o Innove). Probowalam sie do nich dodzwonic, ale nikt nie odbiera. Bede wdzieczna za jakieolwiek informacje.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś mieliśmy worek na próbę tej karmy, faktycznie skład bardzo przyzwoity - wszystko full natural, ochy i achy. Psy jadły nieszczególnie chętnie, ale one tak mają, ze wszystkimi karmami bez uszlachetniaczy.

Ponieważ jednak z dostępnością u nas w Wawie tak sobie (a w praktyce 0), a nie specjalnie lubię wspierać handel internetowy, jak już serwujemy suche to Eagle Pack z serii Holistic. Kiedyś też próbowałem się kontaktować z tymi ludźmi z Krakowa (importera Innova), ale nie odpisali na maile.

Link to comment
Share on other sites

Znajomy przywiózł ze Słowacji, w przeliczeniu z Koron, wychodziło jakieś 230zł za 15 kg. Zaraz przegrzebię swoje zasoby, może jeszcze mi się ten mail zachował. Z tego co się orientuję ta firma z Krakowa, sprowadzała tę karmę właśnie ze Słowacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

[quote name='seawoman']W rankingu karm holistycznych zajmuje najwyzsze miejsca:
[URL="http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showcat.php/cat/8/page/1"]Dog Food Reviews - 6 Star Premium Dry Food - Powered by ReviewPost[/URL]

gdzie ja w Polsce znalazlas?[/quote]


[url=http://www.psy.info.pl/skl/krakow/profi/NPP_www/index_innova_innova.html]Innova[/url]

Link to comment
Share on other sites

Widziałam tą stronę wcześniej, ale bardzo zniechęcająca dla klienta.

Ani nie ma informacji czy mozna kupic, ani za jaka cena, a azeby znalesc kontakt z ta firma tez nie bylo łatwo, zadnego odnosnika kontakt itp , to ja musialam szukac klikajac w kazdy odnosnik i kazdy rysunek.

Ktos juz korzystal z uslug tej firmy? Jakie ceny?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...