Jump to content
Dogomania

KOSMETYKI-co jest najlepsze dla naszych milusińskich!!!


Monia85

Recommended Posts

  • 1 year later...

 

Dziękuje za porady :smile: Ja używam LL,ale teraz jakoś nie jestem zadowolona.Włos jest matowy i suchy,i bardzo się kołtuni.Więc spróbuje PSH.No chyba że kosmetyki są ok,tylko w którymś momencie popełniam błąd :look3:.

 

Ostatnio odkryłam K9 Competition (mój kolega zajmuje się dystrybucją) no i to jest rewelacja: znacznie krócej trzeba suszyć, włos prawie się nie kołtuni i jest lśniący i jedwabisty, jestem naprawdę bardzo zadowolona.
Link to comment
Share on other sites

Ja też polecam PSH od dawna pracuje na tych kosmetykach , to że w pewnym okresie włos robi sie suchy czy matowy czasem to nie jest kwestia kosmetyków tylko zmiany włosa, hormonów ( szczególnie jeżeli chodzi o suczki) a czasem zmiany karmy. Również w okresie "zimowym" kiedy powietrze jest suche a w domku grzejemy kaloryferami co dodatkowo wysusza włos. Tak wiec dobre kosmetyki to podstawa ale również odpowiednie ich używanie to sztuka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Witam, jestem świeżą posiadaczką hawaneczki i każdego dnia coś nowego się dowiaduję w jej sprawie. Doradźcie mi proszę jakiś dobry rozczesywać. Mam problem z kołtunkami na brzuszku, marnie idzie mi te rozczesywanie i raz na miesiąc lecę z nią do fryzjera na rozczesanie. Do kąpieli używam kosmetyków firmy hery (sprawdzają sie włoski są super), a do kołtunków mam botaniqa, ale nadal marnie idzie z kołtunkami, ale to chyba przez brak mojego doświadczenia :( ale nie poddaje się i czeszemy się codziennie :) a drugi mój problem to włosy na tyłku, są jakieś takie dziwne, jakby suche i każdy żyje swoim życiem, zupełnie inne od reszty, poradzicie coś? Szukałam rozczesywacza detangling coat fluid, ale nie mogę go znaleźć w polskich sklepach, może ma ktoś namiary na niego, bo czytałam, że jest dobry :) będę wdzięczna za podpowiedzi :) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...