Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 19-20.02.2011


Atik

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='krzysio']Jest to fajna, dobrze zorganizowana wystawa i wszyscy się cieszą ,że przedłużyli termin:)Co prawda nie wszystkie oddziały mają tak dobre możliwości halowe ale organizacja w Rzeszowie ....czapki z głów:crazyeye:[/QUOTE]

oj..nie do końca z tymi czapkami ;) tam bym jej nie zdjęła ;)
byłam na rzeszowskich wystawach 2 razy, lubię je - sfarciły nam sę ringi w fajnych miejscach...
ale fakt - balkon... bardzo współczuję tym, co tam muszą być..


czapkę z głowy za organizację listopadowej wystawy w Kielcach!
jak dla mnie najlepsze hale, przestrzeń, organizacja ;)
ale to już off.. ;)


wracając do Rzeszowa - przedłużenie terminu dało mi szansę dalszego myślenia o wystawie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']oj..nie do końca z tymi czapkami ;) tam bym jej nie zdjęła ;)
byłam na rzeszowskich wystawach 2 razy, lubię je - sfarciły nam sę ringi w fajnych miejscach...
ale fakt - balkon... bardzo współczuję tym, co tam muszą być..


czapkę z głowy za organizację listopadowej wystawy w Kielcach!
jak dla mnie najlepsze hale, przestrzeń, organizacja ;)
ale to już off.. ;)


wracając do Rzeszowa - przedłużenie terminu dało mi szansę dalszego myślenia o wystawie :D[/QUOTE]
Byłam rok temu na balkonach, psu się średnio podobało, zupełnie inaczej zachowywał się tam, na dole ;)
Co do Kielc - popieram :)

Ja tam tylko czekam na plan sędziowania na Rzeszów, przedłużeniem testują moją cierpliwość chyba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wystawach rzeszowskich od kilku lat nie zauważyłem ,żeby ludzie narzekali na balkony. To prawda jest tam mniej miejsca niż na dole.Niestety nie możemy sobie pozwolić na budowanie hal z przeznaczeniem na wystawy psów/a fajnie by było/. Wtedy byłyby tak zaprojektowane aby nasze czworonogi się nie ślizgały, nie musiałyby się wspinać po schodach, miałyby duże ringi.....
Niestety rzeczywistość jest inna.
Mi organizacja tej wystawy odpowiada:)

Link to comment
Share on other sites

Ja wystawiam w Rzeszowie od 2007 i powiem szczerze, ze organizacja ringów na balkonie byla dla mnie porazka tylko i wylacznie gdy byla to wystawa rangi krajowej. Pozniej warunki sie znacznie poprawily, ringi byly w porzadku, czasem nawet bylam zadowolona z balkonu, bo mniejszy tłum sie przez niego przewijał niż u biedaków piętro niżej ;) Jedyne czego nie moge zrozumiec - bo to juz jawna niesprawiedliwosc, dlaczego setery/wyzly, ktore sa duzymi psami i potrzebuja duzych ringów, ZAWSZE maja ring na balkonie? Uwazam, ze powinna byc jakas rotacja, tj raz takie rasy tu maja ring, raz inne... Żeby nikt nie byl pokrzywdzony...

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym roku bylem z ozdóbką na ...balkonie. Było całkiem normalnie. Nawet windą dało się wjechać z całym tałatajstwem typu klatki torby itp. .... do tego jest tam mnóstwo krzeseł .Miejsca było wystarczająco. Jedynie parking koszmarnie mały i na dodatek prawie nie odśnieżony. No ale parkingi to nasz Polska specjalitet :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...