Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 19-20.02.2011


Atik

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kika']Poszukuje transportu z Warszawy do Rzeszowa - sobota - sznaucer miniaturowy
Prosze o wiadomości na priv[/QUOTE]

[SIZE=1]Asiaczek chyba pisała o busie na sob z Wawy:>[/SIZE]
edit: sorry znów coś pomieszałam, to nie ta wystawa..

[COLOR=red][B]A ja poszukuję również z Warszawy, tyle że na niedziele. A najlepiej kogoś kto jedzie na sob do Presov i nd Rzeszów. Z dorzutą do paliwa oczywiście:)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia_maja']Czy ktoś z Torunia się wybiera i chciałby podzielić koszty podróży?
Proszę o ewentualny kontakt na PW lub gg 9078268. Jest miejsce w samochodzie dla jednej osoby i niedużego psa. Zapewniamy miłą atmosferę :)[/QUOTE]

a przejeżdżacie przez Warszawe czy bokiem?;) i na który dzień?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Sylsiaczek']Ja również na niedzielę poszukuję miejsca w samochodzie. Szetlandzik i właściciel z Warszawy:)
Albo ma ktoś opracowane dobre połączenie pociągiem? to też chętnie się podepniemy- w grupie zawsze raźniej:)[/QUOTE]

my jedziemy ze wschodniego ok 21.45 chyba jest, a pozniej ok 3 w nocy przesiadka w Krakowie i ok 5-6 jestesmy na miejscu, innego polaczenia nie ma ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']my jedziemy ze wschodniego ok 21.45 chyba jest, a pozniej ok 3 w nocy przesiadka w Krakowie i ok 5-6 jestesmy na miejscu, innego polaczenia nie ma ;)[/QUOTE]

o boże, czyli ponad 5h warszawa-kraków?? i jeszcze ta przesiadka o 3ciej w nocy..To nie lepiej jechać Wam jakimś normalnym połączeniem w sobotę w dzien i sobie przenocować w rzeszowie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...