Jump to content
Dogomania

dobry ORTOPEDA OLSZTYN !!!


FLY

Recommended Posts

Witam
czy ktos moze polecic naprawde dobrego ortopede w Olsztynie? chodzi o kosultacje i prawidlowe zdiagnozowanie psa, u ktorego podejrzewam zerwanie/naderwanie wiezadła kolanowego.Wiem ze sporo wlaścicieli przyjezdza diagnozowac takie rzeczy u swoich psow do Polikliniki Weterynaryjnej na Kortowie,czy mozecie polecic weterynarza który prawidłowo zdiagnozował i podjął własciwe leczenie u Waszych psow??

Link to comment
Share on other sites

W kortowie słyszałam o doktorze Nowickim podobno jest On specjalistą i jednym z niewielu lekarzy w Polsce ktorzy mają uprawienia do wpisu w rodowód. Dobry lekarz przyjmuje rownież na Lubelskiej w Olwecie, nie pamiętam nazwiska ale wiem że szkolił się u bardzo znanego lakarza z Irlandii. Byłaś już u jakiegoś weta że podejrzewasz naderwanie więzadła?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia14056']W kortowie słyszałam o doktorze Nowickim podobno jest On specjalistą i jednym z niewielu lekarzy w Polsce ktorzy mają uprawienia do wpisu w rodowód. [/QUOTE]
tyle wiem...chcialam uslyszec opinie kogos kto mial psa z takim problemem i konkretny wet mu pomogl..

U weta nie bylam jeszcze-bedziemy jutro rano.Podejrzenie jest moje prywatne,ze wzgledu na objawy u psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Doktor Lewandowski - namiarów nie podaję, żeby nie zabrzmiało jak reklama. Wiedzę ma olbrzymią, doświadczenie również, tylko do najtańszych nie należy :) Jest na tyle dobry, że opłaca mi się jechać do Olsztyna 200km żeby mieć wizytę u niego :) Myślę tutaj o chirurgii i ortopedii.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...