Jump to content
Dogomania

Kulki serowe jako przysmak Czy można?


...Ewelina...

Recommended Posts

Cześć.
Mam pytanko chce z Fafikiem trenować aglity (narazie kijek od miotły i dwa taborety nawet sie słucha... ale i tak nigdy nie pojedziemy na zawody)
Skończyły się nam przysmaki więc wymyśliłam takie coś: Ten miekućki ser Hochland z szynką i karma royal canin junior... Zrobiłam z sera kulke a do środka dałam 2 kawałki karmy. Tylko boje sie mu to dać

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

pies raczej mało chętnie będzie pracował za sucha karme.
Wg. mnie taki przysmak w małych ilościach jest O.K.
Pies przeciez nie je tego sera tonami,więc o co chodzi?
\Mój pies codziennie dostaje tabletki w jakimś serku,szynce,najlepiej mu podchodzi serek 'łososiowa zatoka ' ;)
I nie bój się mu tego dać-masz psa,teriera a nie laleczkę na która trzeba chuchać i dmuchać...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='Marceli50']A nie możesz pójść do zoologa po inne smaczki?? :cool1::cool1:
Daj mu same kuleczki z royala... Ja bym swojemu w życiu czegoś takiego nie dała, bez sensu, po co ten serek, nie rozumiem. No ale to tylko moje, skromne zdanie :roll:[/QUOTE] Tez odradzam ser z szynka, to nie jest odpwiednie jedzenie/przysmak dla psa, ani malego ani duzego. I nie ma to zwiazku z traktowanie psa jak laleczke, raczej ze zdrowym i odpowiednim dla psa zywieniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...