Jump to content
Dogomania

czy ktos wychwal szczeniaki na bozicie?


junior2009

Recommended Posts

[quote name='Koszmaria']oprócz marketówek to terz chyba wszystko jest lepsze od rc-niestety.[/QUOTE]
o tych marmach to wogole nie ma oczym gadac jak mozna wogole karmic psa tym swinstwem tam jest tyle chemi, polepszaczy .... ze szok ale jest tanie a jak mowi przyslowie tanie mieso psy jedza, ale moje nie beda

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Każda przyzwoita karma jest lepsza od RC, to najgorsze badziewie.

Ale osobiście uważam, że pies a szczególnie rosnący szczeniak powinien być karmiony naturalnie czylimięsem z dodatkami bo najgorsze mięso jest lepsze od najlepszej karmy. A w to, że mają wszystko co psu potrzebne nie wierzcie.

Nie mówiąc o tym, że mięso dla psów jest dużo tańsze za to dużo zdrowsze od wszelkich suchych bobków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
46 minut temu, Kasieńka.K napisał:

Ja wychowałam moje szczeniaczki na bozicie i jestem bardzie zadowolona . Do tej pory ja jedzą tylko ze już dla dorosłych psow. 

Ja chciałam wychować szczeniaki cały miot po mojej wspaniałej Interchampionie Misi. Niestety szczeniaki dostały okropnych pryszczy na skórze okazało się że to alergia na Bozitę. Ponadto miały długotrwającą biegunkę. Sierść stała się matowa i łamała.

Wymieniłam karmę na innej firmy, wyczyściłam dom, żeby nawet etykiet Bozity nie było - bo też alergii z okruszków szczeniaczki dostały.

Alergia zniknęła, biegunka też.

Link to comment
Share on other sites

pierwszy raz czytam chyba negatywne opinie o bozicie. ja co prawda nie mam jakiegos rasowego psiaka tylko taki zwykly kundel podworkowy, a sie nia zajada, bardziej smakuje mu mokra karma, ale sucha tez lubi. jak widze psy z tego samego miotu i mojego  to jest sduza roznica w wygladzie chocby jego siersci- pieknie sie lsni i mysle ze to zasluga wlasnie bozity.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, IDEFIX napisał:

pierwszy raz czytam chyba negatywne opinie o bozicie.

wiesz w schronisku psy nie mają wyboru odnośnie podawanego jedzenia. I mogło by się wydawać że dostając m.in. bozitę, powinny  pochłaniać ją jak jakiś frykas. A było odwrotnie, niechętnie ją jadły (niektóre wogóle nie ruszały), wyjątkami były psy ogólnie "żerne", więc takim psiakom nie przeszkadzało to że jedzą bozitę, ważne było że jedzą

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 11 months later...
13 minut temu, Baska99 napisał:

Ja wychowałam i nadal ja podaje . Karma ma dobry skład jest bez GMO i konserwantow 

 

Dnia 21.08.2020 o 10:36, Kamil.wrzos napisał:

Ja wychowałem swojego Pimpka i teraz jest już straszy i nadal ja je ale dla starszych psow. Jak mu służy to nie zmaniam , zmieniam tylko smaki 

Poszło zgłoszenie do admina - w sprawie bana dla was.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...