Jump to content
Dogomania

Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje


Lumix

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma się dobrze. 16.08 był z Koską na zdjęciu szwów bardzo jej za to dziękuję ja nie dałam rady mam w pracy urwanie ............
Radzi sobie dobrze, używa nibynóżki miejmy nadzieje już na stałe. Jak przetrwam sezon urlopowy w pracy w dobrej kondycji psychicznej nadrobię zdjęciowe i filmikowe zaległości.

Link to comment
Share on other sites

Jutro postaram się pojechać do hurtowni po karmę dla kapiszona mam nadzieje,że zdążę. Wezmę aparat może uda mi się uchwycić go w galopie, albo lepiej nakręcić jakiś filmik tylko czy złapię go w kadrze z moimi operatorskimi zdolnościami:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie byłam poczekam już chyba na Secie która nawiedziła Polskę i chce odwiedzić Czarka. Jak dobrze zrozumiałam wraca z naszych polskich gór w środę jeżeli się mylę co do powrotu to Secia to zweryfikuje przy najbliższym wejściu na wątek. A w najbliższy weekend ma być pogodnie co sprzyjałoby robieniu zdjęć i filmowaniu.

Link to comment
Share on other sites

Pani od Czarka trafiła wczoraj do szpitala na Zaspę. Stan określany jako ciężki dzisiaj mieli przenosić ją na OIOM bo są problemy z oddychaniem.
Jutro rano o 9:00 widzę się z Secią jedziemy do Gdyni w odwiedziny do Polci. Może secia napisze kto to i jakie jesteśmy w niej zakochane.
W drodze powrotnej na Stryjską do lecznicy podrzucimy maciupkiego Jeża Jacka którego znalazłam w Czwatrek na ulicy w najmniejszym stopniu nie przeszkadza mu to w harcach i odstawianiu brewerii noca. Na 13 do pracy a wieczorem wizyta Seci. [B]Przyszły pieniążki od Krolika.[/B] Karmę kupiłam, rachunek obfotuję i wrzucę na dniach uzupełnię post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Biorę się za uzupełnianie finansów poza kaska od Krolika (30zł) o której pisałam post wyżej nawiedziła nas ciotka secia ob-cykała i ob-filmowała Czarka. [B]Zostawiła chłopakowi 100zł[/B]. Zdjęcia wstawi po powrocie z urlopu do domu czyli Australii. Karma kupiona dla Czarka zaznaczona na różowo.
[IMG]http://i41.tinypic.com/34q2se0.jpg[/IMG][IMG]http://i41.tinypic.com/i6mi3k.jpg[/IMG]

Edited by Lumix
Link to comment
Share on other sites

[quote name='krolik2014']mam nadzieje ze chlopczyk czuje sie dobrze[/QUOTE]

Ze zdrowiem chłopaka ok, naprawdę oby tak dalej, zobaczycie zdjęcia Seci i filmik niech no tylko dziewczyna szczęśliwie wróci na te swoje Antypody to zaraz wszystko wstawi. A wraca niestety już w piątek. Dziękuję Secia i czekam na 2014r. Niestety nie wiem co bedzie z jego dotychczasowym domkiem pani nadal w szpitalu na Zaspie i nadal stan określany jako ciężki. Sytuacja bardzo skomplikowana. Żal mi gardło ściska ale chyba trzeba będzie Czarka zabrać tylko gdzie???

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;9xlb35UQ0po]https://www.youtube.com/watch?v=9xlb35UQ0po[/video] wgrywam film......z wiercidupakiem wrryyy tak sie kręci, że nie sposób złapać go aparacikiem ale filmiki są cool :-) to jest pierwszy. Mam 3.....cdn.

Edited by Secia
Link to comment
Share on other sites

Dzięki kochana filmik bombowy i Czarosław zaprezentował się że ho ho, miło popatrzeć. Wczoraj też zabrałam go do nas na działkę przyjechały też jeszcze 2 inne pieski zabawa na całego była. Dla mojego męża nawet aportował już ok. 1m to o 0,5 metra więcej niż przy Was. Znaczy ni mniej ni więcej, że trening czyni mistrza:multi:

Link to comment
Share on other sites

Dla Czarka z bazarku zebrałam 31.50 Dodatkowo dostał ode mnie 68.50 Razem jak Lumix napisała powyżej, wpłynęło 100.00 PLN Proszę Lumix o potwierdzenie na wątku bazarkowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246185-Austarlian-geographic-oraz-inne-drobiazgi-do-21-08-13[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich, ktorzy sledza watek Czaroslawa informuje, ze [B]ciocia Winter nie rozliczyla sie z Monika[/B], u ktorej stacjonowal Czarus podczas 'burzliwego' pobytu w Warszawie.
Przypominam, ze to sama organizatorka -Winter deklarowala oplacanie DT, a teraz okazuje sie, ze nie bylo zadnego rozliczenia, bo nastapily 'potyczki' personalne? Takiej postawy nie tlumaczy nawet zlosliwosc i pozostawiam to bez komantarza...

W takiej sytuacji zobowiazanie Winter nalezy uregulowac niestety z zasobow Czarusia.
Nie pamietam jaki jest dlug za pobyt w Warszawie. Proponuje zatem wrocic do 'tamtego' wydarzenia', rozliczyc sie i podziekowac za opieke, bo nikt z tego DT nie upominal sie glosno na forum, tylko grzecznie i spokojnie poinformowali o calej sytuacji.

Ci ludzie nie powinni ponosic konsekwencji finansowych tylko dlatego, ze plany Winter nie zostaly w pelni zrealizowane i zabraklo odpowiedzialnosci.

Znowu pozostaje niesmak....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...