Jump to content
Dogomania

KORA 10 lat schroniska, ponad rok szczęliwa u Kasi pobiegła za TM.


Bjuta

Recommended Posts

Jak wymyśli inny login to z tego samego maila przejdzie. Tak było ze mną. Zarejestrowałam się raz, czekałam na wiadomość, po kilku dniach brakło mi cierpliwości więc się zarejestrowałam jeszcze raz tylko z innym loginem i wtedy wiadomość przyszła bardzo szybko, chyba w ciągu kilku minut...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 821
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie, nie - rozesłałam konto Kory - może nie dostałaś, wysłać jeszcze raz?
Ja mam takie subkonta, że tam definiuję jednego odbiorcę i tylko do niego mogę wysyłać pieniądze, więc jak kasa Kory trafi na subkonto Władka - to mogę ją tylko wysłać... Wiośnie, u której jest Władek. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Nie, nie - rozesłałam konto Kory - może nie dostałaś, wysłać jeszcze raz?
Ja mam takie subkonta, że tam definiuję jednego odbiorcę i tylko do niego mogę wysyłać pieniądze, więc jak kasa Kory trafi na subkonto Władka - to mogę ją tylko wysłać... Wiośnie, u której jest Władek. :)[/QUOTE]

Tak myślałam, nie nie dostałam konta, albo gdzieś przepadło. Poproszę jeszcze raz i po 10 marca wyśle Korce:p pieniążki - dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Witam po raz pierwszy na forum.Mam na imie Alicja,to ja miałam problem z rejestracją,ale dzisiaj nareszcie otrzymałam odpowiedź z dogomanii na moje konto.Mam nadzieję,że moje 60 zł brakujące Koruni już dotarło,jest to stała deklaracja,bo dziewczyna się już pakuje z czego cieszę się przeogromnie.Najbardziej jest mi żal tych psiaków,które nieomalże całe życie spędziły w schronisku,w miarę możliwości postaram się też pomóc innym,pokrzywdzonym pieskom.Napiszę parę słów o sobie,mieszkam pod Jelenią Górą i jestem szczęśliwą posiadaczką dużego psa goldena retrievera,którego przygarnęłam z jeleniogórskiego schroniska w czerwcu,po odejściu mojej ukochanej,bardzo długo chorującej suni Azy.Już niedługo dołączy do nas sunia z warszawskiego schroniska,którą na razie odwiedza moja córka mieszkająca w stolicy.Sunia jest bardzo wycofana i nieufna,była bita i skrzywdzona.Przeczytałam już ogromną ilośc wątków piesków,czasem siedzę nawet do drugiej,trzeciej w nocy i czytam,czasem zagości na mojej twarzy uśmiech,a nieraz łzy.Jestem pełna podziwu dla pracy jaką wykonujecie dla srzywdzonych,potrzebujących zwierzaczków,to naprawdę imponujące i cudowne-JESTEŚCIE WSPANIALI-.Życzę szczęśliwej podróży dla Kory i ludzi jej oddanych,którzy z nią pojadą,oby była bardzo szczęśliwa i żeby udało jej się znaleźć swój wymarzony dom i swojego,kochającego człowieka.Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Witam po raz pierwszy na forum.Mam na imie Alicja,to ja miałam problem z rejestracją,ale dzisiaj nareszcie otrzymałam odpowiedź z dogomanii na moje konto.Mam nadzieję,że moje 60 zł brakujące Koruni już dotarło,jest to stała deklaracja,bo dziewczyna się już pakuje z czego cieszę się przeogromnie.Najbardziej jest mi żal tych psiaków,które nieomalże całe życie spędziły w schronisku,w miarę możliwości postaram się też pomóc innym,pokrzywdzonym pieskom.Napiszę parę słów o sobie,mieszkam pod Jelenią Górą i jestem szczęśliwą posiadaczką dużego psa goldena retrievera,którego przygarnęłam z jeleniogórskiego schroniska w czerwcu,po odejściu mojej ukochanej,bardzo długo chorującej suni Azy.Już niedługo dołączy do nas sunia z warszawskiego schroniska,którą na razie odwiedza moja córka mieszkająca w stolicy.Sunia jest bardzo wycofana i nieufna,była bita i skrzywdzona.Przeczytałam już ogromną ilośc wątków piesków,czasem siedzę nawet do drugiej,trzeciej w nocy i czytam,czasem zagości na mojej twarzy uśmiech,a nieraz łzy.Jestem pełna podziwu dla pracy jaką wykonujecie dla srzywdzonych,potrzebujących zwierzaczków,to naprawdę imponujące i cudowne-JESTEŚCIE WSPANIALI-.Życzę szczęśliwej podróży dla Kory i ludzi jej oddanych,którzy z nią pojadą,oby była bardzo szczęśliwa i żeby udało jej się znaleźć swój wymarzony dom i swojego,kochającego człowieka.Pozdrawiam wszystkich serdecznie![/QUOTE]

Witamy na forum ! Cóż za piękne słowa...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Witam po raz pierwszy na forum.Mam na imie Alicja,to ja miałam problem z rejestracją,ale dzisiaj nareszcie otrzymałam odpowiedź z dogomanii na moje konto.Mam nadzieję,że moje 60 zł brakujące Koruni już dotarło,jest to stała deklaracja,bo dziewczyna się już pakuje z czego cieszę się przeogromnie.Najbardziej jest mi żal tych psiaków,które nieomalże całe życie spędziły w schronisku,w miarę możliwości postaram się też pomóc innym,pokrzywdzonym pieskom.Napiszę parę słów o sobie,mieszkam pod Jelenią Górą i jestem szczęśliwą posiadaczką dużego psa goldena retrievera,którego przygarnęłam z jeleniogórskiego schroniska w czerwcu,po odejściu mojej ukochanej,bardzo długo chorującej suni Azy.Już niedługo dołączy do nas sunia z warszawskiego schroniska,którą na razie odwiedza moja córka mieszkająca w stolicy.Sunia jest bardzo wycofana i nieufna,była bita i skrzywdzona.Przeczytałam już ogromną ilośc wątków piesków,czasem siedzę nawet do drugiej,trzeciej w nocy i czytam,czasem zagości na mojej twarzy uśmiech,a nieraz łzy.Jestem pełna podziwu dla pracy jaką wykonujecie dla srzywdzonych,potrzebujących zwierzaczków,to naprawdę imponujące i cudowne-JESTEŚCIE WSPANIALI-.Życzę szczęśliwej podróży dla Kory i ludzi jej oddanych,którzy z nią pojadą,oby była bardzo szczęśliwa i żeby udało jej się znaleźć swój wymarzony dom i swojego,kochającego człowieka.Pozdrawiam wszystkich serdecznie![/QUOTE]

Witamy na forum :) Jeśli lubisz Alicjo staruszki, to takich tu u nas dostatek, choćby Paulinka z mojego banerka (wiem, reklamuję).

A z Jeleniej Góry wiozłam roku temu pieska dla taty, ze schroniska właśnie :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest w porządku :lol: Korunia juz na miejscu, warunki wprost wspaniałe, domek w samych górach, dużo miejsca do biegania i ogólnie rewelacja :cool3: Całą drogę w aucie Kora przespała, była bardzo grzeczna :loveu: na miejscu też bardzo ładnie się zachowywała, a najbardziej interesowały ją ciasteczka na stole :evil_lol: Bjutka ma jeszcze zdjęcia i filmik i pewnie napisze coś więcej, ja tylko tak w skrócie bo musze juz lecieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...